bugün

ta ta ta! bir türkiye gerçeğinin sözlük denilen mecralardaki durumu vaziyeti. yazık yazık..

kadın yazarlar ekseriyetle çirkin ve kompleksliler. aynı zamanda küçük dünyalarında kim güçlüyse ona tapıyorlar yoksa bir kadın sırf moderatör diye bayağı bildiğin apaçiye neden methiye düzsün ki? bir de bu kadınlar çirkin olmalarına rağmen çok yakışıklı hani ben saygı duyarım o derece yakışıklı erkekler hakkında entry girerken inceden çevresindeki erkeklere mesaj verirler.

''bakın bakın bu yakışıklılar varken kim sizin bokunuza basar'' tarzında entry girerken akıllarınca erkekleri aşağılayacaklar. o yakışıklı adamın yüzden fazla cinsel organı olsa bir tanesini vermez bunlara, bunlar da kendi kendilerine gelin güvey olmuşlar. ne zaman kezbanlıktan kurtulacak bunlar anlamış değilim. kına getirdim yanımda söz kına gecelerini ben tertip edeceğim. o biscolata erkeğini alacağım bunlara. pijama giyecek o erkekler pijama.

(bkz: kadın yazarlar mesaj atsın diye kadınları savunmak)
yanlış olan önerme. uludağ sözlük yazarı olupta güzel olmayan kadın yazar yoktur. hepsi güzel, ama en güzeli benim sevgilim olan.*
(bkz: #11759204)
sokağa çıkıp gezemeyecek kadar çirkin oldukları şeklinde bir tahmin yürütülürse bütün gün pc başında entry giriyor olmaları da bunun hemen ardına akla gelir.

edit: öyleler demedim öyle oldukları düşünülürse dedim. eksileyenlerin çokluğundan başlığın doğruluğu ile bir ilgi kuracak olursak(kurdum demedim) çok doğru olduğunu farkedersiniz.
(bkz: a bu benim lan)
yazar sanırım derin kuyruk acısı içinde olmalı ki, deşmişler bu hale getirmişler.

çirkinleri bize bırak sen güzelini sağ elinde bulursun.
(bkz: olamaz mı olabilir)
"tespitte nasıl sıçılır"a güzel, hoş bir örnek olan önermemsi, başlıkımsı, böyle kımıl kımıl şeyimsi.
kadın görünce, kadının çirkinliğini ve kompleksliğini unutan bir abazanın tespitidir.

ayrıca buna karşılık; 'erkek yazarların çirkin ve abazan olmaları' gibi bir tespitte yapılabilir.

eee bu sözlükte güzel, normal ve komplekssiz kimse kalmadı o zaman. *
şeriatın gele--- yanlış başlık pardon kib by...
(bkz: başlığıaçanyazarınulaşamadığıciğeremundardemesi)
okan'a konuk olup kritizm yönünün bir anda geliştiğini sanan yazarın, marjinal olma yolundaki ilk kıvranışı, beyin himenini yırtmaya kanırtışıdır. genelde trollük ile neticelenir. hayırlı olsun.
onlarında yazmaya hakkı var. en azından görsel bi durum değil yazmak.
kadın yazarların entrylerinde kurdela veya dantel örgümü var? anlaşılıyor yazdıkları, onu bırak çirkin oldukları sonucuna nasıl varılabiliyor dediğim başlık olsun bu. bende mi anormallik var birader anlamadım ki. bak koç duyuyormusun bizim şarkımız çalıyor.
Aranız da üç beş karı kız düşkünü apaçi var.
Sürekli hatunlara yavşayan, laf sokmaya çalışan...
Onları buraya çıkarıp rezil etmesini de bilirim.
Neyse onlar kendilerini bilirler.

Okul müdürü olasım geldi.
(bkz: av mevsimi)
yeterince istatistik tutulmadan yapılmış genellemedir. tıpkı şu gibi;

(bkz: erkek yazarların göbekli ve ter kokmaları)
sözlüğün geneli için geçerli olan bir durumdur. genelleme yapmak pek doğru bir davranış değildir ama sözlüğün % 70 i için bunu söyleyebilirim. hem erkek hem kadınlar için.

sürekli seks içeren yok " regl döneminde ki sevgiliyle sevişmek" " sevgiliyle hafta da kaç defa seks yapmak? " gibi aslında bunların hiç birini yaşamamış ancak yaşamaya çok hevesli olan kişilerin bunun gibi başlıkları sanki çok olağan bir şekilde sürekli yaşıyormuşcasına açması ve bunlarla kendi kendisini tatmin etmesi bu önermeyi doğru kılabilir. özellikle erkekler için.
Valla benim tanıdıklarım hep cana yakın, kompleksiz ve çok güzel insanlardı... Siz şansınıza küsün. Belki de yaklaşımınız hatalı...
Hepsine de selam ederim...
yazarın sözlükteki kızları tespit etme çabasıdır.
yerler mi, yemezler, yaylan şimdi.
Kardeşlerim hepiniz o kadar haklısınız ki sizin gibi yakışıklılık abidelerinin yanında adeta birer bok çuvalı gibiyiz, affedin.
3 başlıktan 5 i kadın olunca normal olan. Anyway , don’t care..
Alnımda üç, çenemde iki, burnumda bir sivilce var. Kaşlarımı, bıyıklarımı alamıyorum acıyor, bir de genetik saçımın yarısı beyaz.
Boyum idealin üstünde 152 cm ve balık etliyim kilom 76 onun dışında kusurum yok...
Bütün kadın yazarları gördün mü?
ne farkeder, all time elizabet.