bugün

bu el değdiğinde çok şeyin değişeceği aşikardır.
sakatlık yoksa beş parmaklıdır. biraz daha yumuşaktır ayrıca. o da kremden kaynaklanıyordur.
çeşit çeşittir ama özünde birdir.bir amaca hizmet ederler.
ev kadını eli: bildiğimiz anne elidir. çamaşır suyu kokar, salça kokar, yemek kokar, poaça kokar, kısaca ev kokar.
aşk kadını eli: daima bakımlıdır. kıvrıldığında penis tutar sanki. zannedersin olsa şuracıkta tutacak sevecek.
iş kadını eli: bu ev kadını karışımı olmakla birlikte kağıt kesiğidir elleri. tel zımbanın azizliğine uğramıştır sol işaret parmağı. sonra bilekleri mürekkep lekesidir dalgınsa o gün biraz. çok yorgun düşmüşse ne yemek olur ne bulaşık yer dışarıdan birşeyler.
dili kadar çalışmaz.
karşınızdaki kadın hakkında genel fikir verebilecek yeri elleridir..
(bkz: tanrı eli)
handjob yaparken biri penisle uğraşıp diğeri de penisin üstündeki, kılların çıktığı yeri sıcaklığı ve yumuşaklığı ile uyarırsa beni bile erken boşaltabilecek kabiliyettedir.
bazen tüm dünyanın renklerini değiştirebilme özelliğine karşılık, bazende tüm işleri alt üst etme yeteneğine sahip el.
bazen bir fetiş obje olabilecek kadar etkileyicidir.
ellerin, ellerin ve parmakların,
ellerinden belli olur bir kadın.

sezai karakoç'un bu dizilerinde aşikar olan eldir.
genellikle narin, yuvarlak hatlı, yumuşaktır.
güzel olmalı.

kesikler olmamalı, manikür düzenli yapılmalı, sinek ısırıkları olmamalı, hele ki ceviz yiyiyp ellerinde ceviz lekesiyle dolaşmamalı..

edit: ben bunu gördüm.
parmakların ince, düzgün ve uzun, tırnakların temiz ve bakımlı, cildin de nemli, ışıltılı olması güzel görünmesi için kafi.

büyülü olduğuna inancım fazla. dokunduğu yerde şehvet kıvılcımları yaratıyor itiraf etmeliyim. dokunduğu dudak daha kırmızı ve güleç, avcuna aldığı penis daha büyük oluyor.
uzmanlık alanım, ve rekor güzellikte ellerim olmasına ragmen hiç el fetişisti biriyle olmadıgım için zaman zaman kahroluyorum.

çirkin bir kadının, guzel elleri o kadına farklı bir açıdan bakmama sebep olmustur hep. oyle de kuvvetli bir sey.
erkek elinin az kıllı hali.
toynağa göre seçiyorsan partnerini yallah yırtıcılar reyonuna.
Şeytan düzeni.
değdiği yeri kavuran eldir.
Hele bir de french manikür yapılmışsa o kadına ayrı bir şıklık narinlik katar.
beyaz ve pürüzsüz olmalıdır. sağlık ve doğurganlığı belirleyen bir şeydir kadının elleri.
değdiği yeri iyileştirir.
Kadın vücudunda estetik olmayan nadir yerlerden biri benim için. Kemikli olsa çok erkeksi, tombul yada düz olsa çok sıradan. El, ayak, kulak, burun fetişisti olmamakla beraber, ne güzel elleri var dediğim bir kadınla karşılaşmadım olduğunu da sanmıyorum .
Vermek lazım ellerine, kemanı arpı. Yakışanına yakışıyor. Sümbülzade Vehbi şiiri gibi oldu gerçi.
kadin vucudundaki harika yerlerden biri. beni daha iyi tanimak icin bedenimin uzerinde gezinmesini izlemek cok hos.
görsel