bugün

Akciğer,
Soluk borusu,
Nefes.

(bkz: Tabi len manyak mısın)
benche bir bayan iyi kalpli olmalı: yani bir erkeki beyenip diğerini beyenmemeli deyilmi?

hem beni beyenip hem diğerini severse ortada bir ikilem oluşur ikilemler sorun çıkartır; onun dışında kadın dedikin kadın gibi olmalı.
Sadık olmalı erkeğine güven vermeli. ha bir de ağzı gevşek değil de sıkı olursa yeme de yanında yat.
Benim tek kriterim var kadın olması ,
fevri davranmamalı ve sadık olmalıdır.
Gereksiz triplerden uzak temiz hamarat bakımlı anlayışlı uysal neşeli güler yüzlü ve ev ekonomisini bilen biri olmalı.
Bazen sadece olsun istersin.

Sevgiler.
Sen ona bir şey demeden o nasıl davranacağını biliyorsa fazlasını istemeye ne gerek var ki?
dönüp bi tarafına bakmayan erkeklerin gereksiz eleştirilerini umursamayacak kadın dediğin.
duyduğu her şiiri can yücel'in yazdığını sanan yazar beyanı.

adı geçen şiir kesinlikle can yücel'e ait değildir. zira can yücel 1999 yılında vefat etti.şiirde şöyle bir kısım var;

"...cep telefonu manyaklarından ... "
onun döneminde cep telefonları bu kadar revaçta değildi.yani diğer şiirlerine de baktığımda bu şiirin ona ait olma ihtimali çok zor.sağda solda can yücel'e ait diye yazılsa da inanmayın.
görsel

Beyle.
iyi olmalı, aynı şey erkek için de geçerlidir.
(bkz: iyi insan)
(bkz: Kötü insan)
Kadın dediğin dışarıda erkeğini yüceltmeli evin içinde de patron olmalı herşeyi yöneltmeli.
şehvetli olmalı. çekici olmalı. vücudu düzgün ve bakımlı olmalı.
Olmasının yeterli olduğunu belirtmiştim , şöyle olsun böyle olsun Lükse bakarmısınız . Ayıptır yapmayın .
benim sevdiğim kız gibi olmalı.
kemalist olmalıki her an yatağa atıp icabına bakılmalı. evet..
böyle başkalarının belirlediği kendisine biçtiği kalıptan kalıba girmeyecek.
(bkz: paradoks)
asla yarı yolda bırakmayacak kadar güvenilir olmalı.
(bkz: Hanım hanımcık)
Fahriye Evcen gibi şirin olup biraz da Özge Özpirinçci gibi sempatik olsa, Aslı Bekiroğlu gibi de tatlı olsa... Hayat bayram olsa falan...
doğurgan ve anaç bir yapıya sahip olmalı.
Ilk başta karakteri sağlam ve olgun bir kişiliğe sahip olmalı dostlar yoksa uğraştırır ve çook uğraşırsınız.
Sonra tabii ki dış güzellikte önemli kim ne derse desin de şimdi içi de dışı gibi olmalı.
Güler yüzlü olmalı bir kadın, güldüğünde aydınlatmalı her tarafı, umut saçmalı.
Aslında en önemlisi de güvenilir ve dürüst olması. Her harükarda size yalan söylememeli.
Sevmeli de kadın delicesine, aşık olduğunu belli edercesine parçalamalı erkeğini sevgiden.
Kıskanmalı da erkeğini aynı zamanda kadın. Seven kıskanır zira. Hani o, " dozajında kıskansın yahu. " diyen erkekleri boşverin kadınlar. Her ne olursa olsun erkekler kendilerini kıskanan, merak eden, düşünen ve değer veren, benimseyen ve önemseyen ama en önemlisi de bunu belli eden kadınlara aşık olurlar.
Ve hiç bırakmayın erkeğinizi, her ne olursa olsun bir ömür boyu bırakmayın.
Kendi ayakları üzerinde durabilen, güçlü. En önemlisi anne sıfatına yakışacak.
Minyon olmalı,

Bence yani.