bugün

(bkz: ben böyle bunak görmedim)
Sahte belge düzenleyince üstat olunuyormuş haberiniz ola.
atatürk'ün ruhuyla konuştuğu iddiasında bulunan köylü kurnazı, yalancı, iftiracı ve cahil...

fatır/22: Ne de diriler ile ölüler birdir. ALLAH, kim/kimi dilerse ona işittirir. Sen mezarlarda bulunanlara işittiremezsin.
maraş dondurmacılarının yüz karasıdır.
açılın beyler tokat manyagı yapmaya geldim.
kadir reyis, bursada bir kaç cami genelev yapıldı demiş.

dogru da yalan da olabilir ispatlamamız kanunen imkansız.

fakat büyük yalanı ortaya çıkarmaya çalışan yılmaz özdil denilen şahıs bir garp kurnazlıgı türü olan, "yalan söyleyemiyorsan bari mevzuyu çarpıt " ilkesi geregi kendince olayı çarpıtmış...

devlete mektup mu ne göndermiş bursada böyle bir genelev var mı yok mu diye cevap olarak yoktur cevabı gelmiş, kurnaz ya devletin o dönemlerde genelevlere yasal statü verip vermedigini sorgulamamış, sorsa bırak bursayı herhangi bir yerde genelev var mı diye muhtemelen yok cevabı alacak çünkü yasal statüleri yok, varlar ama devlet ya görmezden geliyor ya da görmüyor...

http://ailehekimligi.gov....umi-hfzsshha-kanunu-.html

genelevler bir kaç dönem yasal statüye kavuşturulmuş cumhuriyetten önce de sonra da sonra tekrar kapatılmış vs vs...

ama bakıyorsun yılmaz özdile baktı yalan söyliyemiyor mevzuyu çarpıtıyor...
geberse de gidip mezarında bir çilingir sofrası kursak.
Başka ülkede olsa sirkten iş teklifi gelirdi buna, bu da sevinirdi aç kalmayacağım diye.
Bizim gibi 16 yılda sıradanlaşan ve cahilleşen bir ortadoğu ülkesinde tarihçi, bir nevi bilim adamı payesi veriliyor.
Milenyum çağının günümüz Türkiye'sinde son Osmanlı Şehzâdesi görüntüsü çizen fesiyle ruhunu yansıtan bir dedemiz. Ailemizin sevilmeyen delisi.
kültürlü mükemmel tarih bilgisi olan zat. tarih bilgimi kadir abimize borçluyum. evet..
Kendileri ırk olarak Homo Saçmalayanuslardan gelmektedirler.

Ayrıca: gülmüştüm bayağı bir siyasi şu kelimeleri söylemişti Mısıroğluna,

(bkz: fesli Kadir soytarısı)
https://youtu.be/Y8Stlgv_E4M
Her hükümdarın bir din ayağı bulunur, işte bu yobazdan bozma dinci, tayyip in din ayağına hizmet edenlerden biri,

Bunun gibiler sayesinde dinin verdiği yönetim imkanlarını kullanıyor,

Ardından partisi allahın partisi diye anılıyor.
öldü diye sevinmiştim ama yine olmamış.
Tam dedim gece gece hayırlı bir haber. Neyse..
Atatürk Ve Cumhuriyet Düşmanı Bir Gerici.

Kemalist cuntacılar Faşizm Yaptı diyenlerin bu tür insanların Halen yazabilmesini açıklaması lazım.
tohumları israilden alıyoruz ama sanırım yunanistandan ithal edilen tek tohum bu yunan tohumu. numunelik.
başlık her hortladığında aha bu sefer geberdi ibne diyerek yüzümde bir tebessüm oluşuyor.
Kesinlikle ölmesini istemem.... kör ölür, badem gözlü olur.... Bırakın konuşşun.. Battıkça batsın.... Gün gelir, devran döner, o her sözü santim santim girer bir tarafına...
Başlığının üste çıktığını görünce, öldüğünden ümitlendiğim fakat ölmemiş olup beni üzen kişidir.
Namüsait bir mahiyette tezahür eden fesli amca.
Bu ülkede tarihçi olarak kabul görmesi aklı başında her vatandaş için utanç kaynağıdır.

Tarihi olayları somut gerçeklikten uzak menkıbe tarzında anlatması kabul edilemezdir.
''Keşke Yunan galip gelseydi de ne hilafet kalkardı ne şeriat yıkılırdı.''
''Buradan ilan ediyorum; Mustafa Kemal'e zerre muhabbeti olan cenazeme gelmesin.” Bunu diyen birinin TC vatandaşı olması bile saçmalık bırakın tarihçiliğini veya üstadlığını. Savaşta şehit düşmüş veya gazi olmuş insanlara , onların veridiği mücadeleye yazık.
allah tez zamanda şeyh pirine kavuştursun.
mal oğlu maldır. insan değildir. kabil’e dönemi adamıdır.
(bkz: kadir mısıroğlu kim amq)