bugün

latin müziginin evsane ismi real madride kalecilik yaparken bir trafik kazazı sonucu felç olmuş 1.5 yıl yattığı yerden besteler yapmış ve sonrada soylemiştir 2005 yılının sonundada babasını kaybetmiş deri kanseri olan sanatçı
en karizmatik erkekler sıralamasında 1 numaraya oynayabilecek ve buğulu sesli bir insan olmasına rağmen oğlu* bir o kadar hödük ve bed seslidir.bir dönem 3000 den fazla kadınla yattığını açıklamıştır. (bkz: manuela) (bkz: bamboleo) (bkz: To All The Girls I ve Loved Before) (bkz: Por El Amor De Una Mujer) (bkz: Soy Un Truhan Soy Un Senor) (bkz: my way)
63 yaşındaki ünlü ispanyol şarkıcı. bir zamanlar futbolculuk da yapmıştır. enrique iglesias'ın babasıdır. demek ki enrique'nin neden bu kadar kadın düşkünü olduğunu anlamakta zorluk çekmeye gerek yok. ilginç bir nokta julio iglesias'ın babası geçtiğimiz aylarda çocuk sahibi olması.hepsine maşallah.
enrique iglesias'ın sesini beğenmeyen insanlardan ilki. baba ne de olsa sever de söver de denilesi bir durumdur..
Hello dergisinin, uluslararası müzik yapımcıları birliğinden aldığı verilere göre, 2006 yılı sonu itibariyle, profesyonel sanat yaşamında 40 yılı geride bıraktığı şu yılda, 250 milyon satış rakamını geride bırakarak, gelmiş geçmiş en çok satış gerçekleştiren isimler arasında yerini almış olan, ispanyol ateşi.
özellikle 'La Carretera' albümünü defalarca dinlediğim efsane isim...
dünyaca ünlü 63 yaşındaki ispanyol şarkıcı.müzik tarihinin en başarılı latin şarkıcısı.
botoksunun markasını açıklasa parayı kıaracak olan abimizdie. adan elli yıldır aynı yahu.
gençlik yıllarında bir süre real madrid'de kalecilik yapmıştır. bir sürü çocuğu vardır.
resmi internet sitesinde, http://www.julioiglesias.com, türkçe'ye de yer vererek takdirimi kazanmış bir isimdir ayrıca.
kadife sesi ile zihinlerde 1960 model bol sampanyali zamparaliklari canlandiran ve ibsabi hayallere gark eden kişidir. hemen hemen her boyaya girmiş ammavelakin değil yaşlanmak bir gidim olsun ihtiyarlik alametleri bile görülmez. mahdumu tam bir dallama olmasina ragmen pek cok severiz kendisini.
enrique iglesias'ın babası. real madrid'te de oynamışlığı vardır kendisinin. ajda pekkan'la sürekli düet yapar ve karısı sıklıkla ajda'yı kıskanır.
mal acustumado ve baila morena şarkılarının unutulmaz yorumcusu.
29 mayısta izmir fuar açık hava tiyatrosunda sahne alacak kadife sesli kişilik.
bir dönem kadınların ne söylediğini anlamak için ispanyolca öğrendiği ünlü şarkıcı.
beyaz show a an itibariyle çıkan, aşk adamı.
Müzikal yeteneği ve kalitesinin yanı sıra,kendi ile barışıklığı,alçak gönüllülüğü ve hayırseverliği ile de kalpleri fetheden ispanyol sanatçı...
Bu akşam Bursa Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda sahne alacak kendisi. Ancak milli takımın da maçı var, nasıl bir tablo ile karşılacak, karşılaşacağız, belli değil.
natasha pier ve julie zenatti ile bir 'il faut toujours un perdant' ile bir düeti vardır ki iliklerle beraber kemiklerinizi titretir. tüylerininz diken diken olur. allah ses vermiş kardeşim.
annelerimizin zamanın yakışıklı şarkıcısı. böyle julio iglesias gibi falan bana yabancı kalan tanımların içindeki adam.
hani kartal tibet, önder somer falan daha bir yakın ama bu adam uzak kaçıyor.
Şarkıları çaldığında, kızgın kumlardan serin sulara atlamak isterim. La gota fria' sını abrazame'sini el amor' unu yüz kere bin kere dinlesem bıkmam.Her zaman boğazda dinlemek istemişimdir kendisini, ülkemize gelmiştir; fakat ben orda olamamışımdır. Kader utansındır.
insanı alıp uzak ülkeler götüren, aynı anda hem hüzünlendiren, hem mutlu eden, yeryüzündeki tüm dillerden bağımsız, müziğin evrenselliğinin kanıtı, büyük sanatçı. şöyle bir şaheseri vardır.

(bkz: baila morena)
gün itibariyle "sahnede seyircilerle sevişiyorum ama hiç hamile kalmadım" demiş ispanyol müzisyen...
gün itibariyle bodrum'da olan müzisyen.
"Yesterday When I was young "şarkısıyla gönüllerde taht kurmuşispanyol sanatçı.