bugün

Jarrus ile hep karıştırdığım yazar.
(bkz: anın görüntüsü) başlığını açarak sözlüğü amacı dışında foto galerisine çeviren yazar. Esefle kınıyorum.
Judocu olabilir Dikkat etmek lazım.
Entryleri guzel.
nicki güzel.
Luis gustavo fobisi olan yazar.
özelden güzelce tartışabileceğiniz kişi.
(bkz: ofis kurabiyesi)
Chris jerichonun güzel bir şarkısıdır.
üçüncü nesl yazar abimiz. saçma başlıklarda büyük imzası var, arada güzel başlıklarda açıyor.

üçüncü nesil olmasına rağmen benim kadar kız düşürdüğünü sanmıyorum, nasip napacan.
Tecavüze uğrayanlarla dalga geçen bir karikatür paylaşan teneke. Aynısı ekşi'de yapsan feci linçlenirdin ama burası Uludağ. Artını verdim çünkü burada leş bir kitle var. Onların sinirini bozan her entryi artılarım. Öte yandan aynı entryi ben paylaşsam nickaltima çoktan damlardı birileri. O leş, ikiyüzlü, sahtekar dediğim kitlenin (ki bu sözlüğün %80'ine tekabül ediyor) fertlerinden biri olurdu.
Komik geldiğine göre zihniyeti aynı olmalı.

görsel
--spoiler--
aynısı ekşi'de yapsan feci linçlenirdin
--spoiler--

yaptığım şey yiğit özgür'ün bir karikatürünü paylaşmak.

arkadaşa tavsiyem ekşi sözlükteki yiğit özgür başlığına bir göz atması.
görsel
silinmesine rağmen arada gelip benim nick altına saçma sapan yazan bir tip...

ulan zübüş, sana en son mesaj attıktan sonra muhatap alıp cevap veren oldu mu? neticede ceo yum diye gezen (o entrysini silmiş bu arada) ama vergi dairesindeki vhki memuru masası başında fotoğraf paylaşan bir tipsin senin neyini ciddiye ve muhatap alıcam ben? sorulan hiçbir soruya cevap veremeyen sürekli demagoji yapıp kıvıran biri olmasan belki dediğin gibi olurdu ama nafile su durumda. çok rica ediyorum kendinizi çok önemli sanmayınız.
Valla sayın yazar süleyman soylu yu görevinden affederse bi recep tayyip erdoğan eder,

Senin söylemine göre erdoğan bu durumda fetöcü ve pkklı mı? Yoksa fetöcüleri veya pkklıları sevindirmek için mi yapar bunu?
biri tarafından omurgasız diğeri tarafından gerzek olarak lanse edilen yazar. suçu nedir akp li olmak süleyman soyluyu savunmak bu mudur suç unsuru. judası yıllardır tanırız kimseye küfür etiğini görmedim ama kendilerini çağdaş olarak gören kişiler hakaret etmeyi kendilerine ilke edinmişler. gerçekten çok yazık.
BUGÜN CTRL C + CTRL V YAPARAK HERKESE AYNI MESAJI ATAN HIZLI ÇAPKIN YAZARDIR. ÇAPKINLIĞI GENÇ YAZARLARA ÖRNEK OLACAKTIR. PARTi KURSUN OY VERELiM REYiZ HARCANMASIN BURALARDA.

BU DA BÖYLE BiR ANIMDI.
akplidir gerisi lafügüzaftır.
Takım elbiselerini en güzel kokulu yumoşlarla temizlerim.

Ellerimle güzelce ütüleyip jilet gibi yaparım.

Sen ve ben. Bi coffeé. Pls.
adını britanyalı judas priest grubundan aldığını düşündüğüm yazar.
ingiltereye gidin bence. Ayrıca yeni gözlüğüyle kızlara iş attı travel icabına bakar bence.
jarrus nickli eski yazar ile nicklerini karıştırıyorum. jarrus nickli yazar atatürkçü ve entryleri de çok güzelmiş. Kendisi içinse aynı şeyleri söyleyemeyeceğim malesef.
Seksi yazar.

Swh.
Az önce kendisiyle hoş bir sohbet ettiğim, kaliteli bir 3.nesil yazardır.