bugün

bir him sarkisidir. sozleri;

baby join me in death
we are so young
our lives have just begun
but already we're considering
escape from this world
and we've waited for so long
for this moment to come
we're anxious to be together
together in death
won't you die tonight for love
by join me in death
won't you die
baby join me in death
won't you die tonight for love
baby join me in death
this world is a cruel place
and we're here only to lose
so before life tears us apart
let death bless me with you
him in dinlenilebilinecek az sayıda parçasından biri. ayrıca ilk dinledğim parçaları buydu.
HIM in 2000 yılında çıkan Razorblade Romance albümündeki parça.. Ayrıca bu albümde Resurrection, Gone with the Sin ve Wicked Game gibi önemli Him parçalarıda yer almaktadır. Güzel bir albümdür..
resident evil apocalypse filminin soundtracki dir aynı zamanda.
him in guzel bir sarkisi.
hos bir klibe sahip, "this life aint worth living" gibi takdir edilesi bir cumleyi icinde bulunduran parca.
him in harika bi parçası.ama gregorian daha bir derinleştirmiş şarkıyı.nedenini bilmediğim bi şekilde damarlarımda dolaşıyo bu şarkı dinleyince.biyerlerime dokunuyo uçuruyo beynimi uyuşturuyo ve hepsi 5:08 lik bi sürede oluyo.mükemmel!!
(bkz: join me)
him gurubunu tanımama ve çok sevmeme neden olan bi nevi açılış parçalarıdır.

join me in death klibinde ve daha nice kliplerinde bilerek/isteyerek/bizzat secildiklerini düşündüğüm at suratlı, çirkin, maskulen görünümlü kadınların ville 'nin bebeksi ve feminen yüzünü daha çok ortaya çıkardığını fark etmiş bulunmaktayım .

(bkz: pazarlama teknikleri)
(bkz: klip kızlarından bile daha güzelim)
giriş introsu cok iyi olan him parçası.
"ya işte adamlar şarkı yapmayı biliyor" dediğim şarkıdır. lyric'leri süper, vokal zaten mükemmel, piyano süper, müzik zaten süper daha ne olsun.
bunu dinleyen bunu da dinledi:
(bkz: gone with the sin)
"yaşamak hüner değil,
seninle ölmek istiyorum..."
ümit yaşar oğuzcan *
ölümde bana katıl anlamına gelir.
him'in dinlenmesi gereken parçalarından biridir.
ayrıca death in love with us vardır ki
it'S not our fault if death in love with us der ve bitirir beni...
piyano ezgisi şarkıyı sevmeye neden olabilecek güzellikte olan şarkılardandır. him in güzel denebilecek nadir şarkılarındandır ayrıca.*
ayrıca pek güzel de bir klibe sahip him parçası.
şarkının yapılış aşamasında romeo ve juliet' ten esinlendiklerini anlatan him parçası.
şu an yaşları 19 ile 25 arası olan ve kadıköy, taksim gibi yerlerde gelişme çağlarını geçirmiş ya da çok yakın arkadaşları alternatif gruplarla içli dışlı olan her kişinin hayatında az da olsa bir rol oynamış şarkıdır. gençlik çağlarında karakteristik yapıları tam oturmayan kişilerin bir yere tutunma isteklerine tam anlamıyla ''olumlu'' cevap verebilecek şarkılardan biridir. dinledikten sonra kendini triplere sokarak ''işte ben buyum, bu şarkı beni anlatıyor'' gibi rollere büründürebilecek bir şarkıdır. dinleyip nostalji yapılabilir.
fregorian versiyonu orjinalinden daha güzel olmuş him şarkısı.
*almanyadaki bir okul; bu sarkı ölüme ve intihara tesvik ediyor diyerek sarkıya dava acmıstı.
bu şarkı ville valo'nun ne kadar seksi "won't you die tonight for love" dediğini görmemiz (duymamız ?) için var edilmiştir.

şahsen üstüme alınacak kadar andaval olsam gidip tereddütsüz intihar edebilirdim.
him denilince aklıma gelen ilk şarkı.
ilk eskişehir ayazında dinlemiştim ki, iyi denk gelmiş sanki; şarkıya da, klibe de.
ölmeden önce dinlenesi şarkılar listesine top10 den girecek kadar güzel şarkılardandır. hele kafanız iyiyse apayrı lezizdir.
an itibariyle idinlediğim ağlatan him şarkısı.
not: ne ağlayacağım yaa...
him'in en iyi şarkılarındandır.