bugün

görsel
(bkz: emre çolak)
uyumsuz sorumsuz piç.
görsel

Bekir köse tarafından canlandırılan efsanevi breaking bad karakteri. Net.
aslında bakarsak hepimiz allah'ın sefil bitch'leriyiz. evet.
bir nevi kurtlar vadisindeki erdal kömürcü dür.
Zamanında hanka bile bitch çekmişliği vardır heygidi. Ben böyle vurgulu güzel bitch ve yo diyen bir adam görmedim. Tanım:breaking bad dizisinin iki başrol oyuncusundan biri metafin bağımlısı bir keş.
görsel
"Where is my money bitch!"
Repliği hala kulaklarımda yankılanıyor *
45 kiloluk bir dizi karakteri.
Bitch, yo!

görsel
adamın ham maddesi.
iki kızın ölümünden bir çocuğun yetim kalmasından sorumlu ergen bireydir. sürekli isyan halinde olan benliği ve kendisine zarar verip suçlarından dolayı pişmanmış gibi görünmesi sizi yanıltmasın bir ergenden daha fazlası değildir. walter white birini öldürdüyse bazen ailesi için bazen kendisi için öldürdü ama hep bir nedeni vardı. öldürdüğü her insanda yediği her dayakta yaşadığı her günün ve işlediği her suçun bir nedeni ve bir amacı vardı . bu keş ise dünyaya acemilikleri dolayısıyla başkalarına acı çektirmek için gelmiş yakışıklı bir hatadan başka bir şey değildir. evet.
where is the my money bitch!!!
Duygu yüklü fakat bir çok hata yapmış olan adamdır.
kral adam .
paraları gazete gibi etrafa saçaladığı an izleyicinin ruhunu okşadığını kimse yadsıyamaz.
izleyicinin o'na olan sadakati de tamda bu noktada ortaya çıkıyor.
buna benzer bi sahnede kardeşinin sakladığı cigaranın sorumluluğunu üstlenmiş olması.
o sahneyle de duygusal izleyicinin gönlünü bir kez daha fethetmişti.

hakkaniyet ölçütünü aşmayıışı, aşırı duygusal oluşu, arkadaşlarına verdiği değer ve sözünün eri biri olmasının üstünü çizen hatası ise sattığı boku içiyor olmasıydı. bizimde bildiğimiz, gördüğümüz, gözlemlediğimiz kadarıyla eğer bu boku satıyorsan içmeyeceksin. tuco da aynı hatayı yaptı. sattığı boku içiyordu. birisi duygusuzun allahı, birisi kozasından çıkmak üzere olan kelebek hassasiyetinde. sonuç ikiside sıçtı.

çocuklara olan inanılmaz koruyucu yapısı, madde kullandığında puff diye ortadan kaybolunca:

elde var sıfır.

sevdiği kızla uçarken:

düşüş, elde sıfır.

kendini yitirdiği an ise gale'yi vurduğu andır.

kapıdaki o sahneden önceki jesse pinkman ve sonraki jesse pinkman olmak üzere iki ayrı dönemde değerlendirebiliriz.

zira tamamen savunmasızbirini sadece walter white'in piyonu olarak öldürmüştü.

jesse yi jesse yapan her şey o an

puff uçuverdi.

gözünde birdaha o ışığı göremedik.
Yeah mr. white , yeah science !
kendisi kadar seri biyaç diyebilen biri yoktur.
bu picin evladi dizinin son bolumlerine dogru sinir krizlerine giriyo. sebebi de küçük çocuğun önünde öldürülmesi. kimsede demiyo ulan orospu cocugu senin yaptigin bu meth yüzünden kaç tane ocak sönüyor diye.
Öncelikle :

--spoiler--

Bin kere spoiler, okumayın, uyardım.

--spoiler--

Aaron paul tarafından canlandırılan karakter.
Bugün breaking bad'in son bölmünü izledim. dizideki Tüm herkes ölmüşken onun yaşamasına mutlu oldum. Gerçekten bir karakterin hayatta kalmasına bu kadar sevinemezdim. Şimdiye kadar bu kadar çok sevdiğim birkaç dizi karakteri olmuştu o kadar. Ama ilerde ona ne olduğundan hiç bahsedilmemiş olması üzücü. Sanırım oynadığı diğer yapımları da izleyeceğim.

son olarak: (bkz: bitch)
şu hayatta en güzel bitch diyen insan,
whats up bitch!
Yo yo yo. 148-3 to the 3 to the 6 to the 9, representing the ABQ, what up, biatch?!
Bitch deyişi mükemmeldir.
iyi seyirler yo.!