bugün

kerry king ile birlikte slayer grubunun ritm+solo gitaristidir. hiz deyince akla ilk gelen isimdir.
kerry king'den daha iyi olduğunu kesinlikle kabul ettiğim gitarist. ancak hız konusunda kendisinde çok daha fenalarını görmüş olmam sebebi ile aklımda sadece iyi besteciliği kalmıştır.

(bkz: jeff waters)
enteresan pena tutş tarzıyla dikkatimi çekmiş sağlam, slayer gitaristidir.
(bkz: slayer solosu)
angel of death gibi bir şarkının sözlerini yazabilecek kadar psikopattır.nazi olduğu da söylenir.arma koleksiyonu varmış kendisinin.biz demiyoruz bunu efendim.
1964 doğumlu amerikalı gitarist. söz yazarıdır ayrıca. dedesi bir nazi subayıymış. angel of death'in sözlerini yazarken dedesinin arşivlerinden baya yararlanmışlar.
Dedesi alman olan gitarist.ki almanvari soyadı da buradan gelir.Slayer'ın en iyi bestelerini yapmış gitaristtir.

(bkz: raining blood)
(bkz: postmortem)
(bkz: angel of death)
(bkz: war ensemble)
(bkz: hastasıyız dede)
büyük sanatçıdır. böyle gitar çalmayı istemiyecek insan tanımamdır.* *
slayer'ın efsane şarkılarında 1. Dereceden rol almış usta gitarist. Severek dinlenir.
Birde bazı fotoğraflarında Murat ilkan'a benzetmiyor değilim.
gercekten efsane slayer sarkilarini yazan ve besteleyen adam. abimiz coldeki bir evde yasamaktadir. 2011 de evinde kopuklu banyo yaparken akrep sokmus ve aylarca yogun bakimda yatmistir. 2011 sonisphare de onun yerine exodus gitaristi calmistir. su anki durumu nedir bilmiyorum.
thrash metal bir evladını daha kaybetti. R.I.P
http://www.billboard.com/...-jeff-hanneman-dead-at-49
(bkz: karaciğer yetmezliği)
An itibari ile aramızdan ayrılmıştır.Başımız sağolsun.
öldüğüne inanamadığım slayer gitaristi. daha 49 yaşında angel of death kapısını çalmıştır. allah rahmet eylesin.
başımız sağolsun. inanamıyorum hala. kamyon gibi rifflerin ile rahat uyu. yarrak gibi gelmiş haber.
ölümü şaka olmalı.
49 gibi erken sayılabilecek bir yaşta aramızdan ayrılmış ve müzik efsaneleri arasına girmiş gitarist. ruhu huzur bulsun.
metal dünyasının acı kaybı.

yazdığı taşaklı riffler ile onu hatırlayacağız.

mekanı uçmağ olsun ölüm meleğinin.
ölmesini öğrenmem ile birlikte beni hüzne boğmuştur. slayer sensiz ne yapacak be jeff reyiz? kerry king ile birlikte karşılıklı kim solo atacak?

rip.....
duymamla içimi garip bir duygu kapladı. karaciğerden gitmiş üstad.

zamanında ne slayer dinlerdim, istanbul konserinde az kendimden geçmedim. 1-2 parça slayer dinleyip uyumak farz oldu.
Bir zamanlar slayer gitaristi(tanım zırvası için).Abi nasıl ölür dedidirten bir olay noluyor a.q gece gece bildiğin üzüldüm lan.
geceyi zehir eden bir haberle aramızdan ayrıldığını öğrendiğim kült parçaların kült yaratıcısı. huzur içinde uyusun.
ah be jeff reyiz, bu amınakoduğumun dünyasında sen de bizi bıraktın gittin. justin piçi hala yaşıyor.
twitter da tt listesinde görünce, yetmiyormuş gibi sözlükte de görünce 'kim lan bu' diye sormuş insanlar toplulugu olarak ölümünü öğrendik. rip diyoruz.
son girimi senin için girmek nasipmiş, bir örümceğin seni öldürebilmesi ne garip, nasıl bir hayat yaşıyoruz, nasıl absürt senin ölümün, müziğe katkısı bol olan adam.
r.i.p. hanneman!

uğursuz 13 kervanına katılan ünlülerden.