bugün

bu resmiyle bizi bi kere daha güldürmüş yüce insan.

http://img291.imageshack..../metallicacolour10xt4.jpg
efsane grubun efsane solisti.

eksilenmiş. dave mustaine aramızda.
27 haziranda türkiye'de konser verecek olan grubun solistidir.
(bkz: yeah)
ülkeyi terketme sebebidir. onların geleceği gün özel uçağımla grönland'e gideceğim. olmazsa, takılırız reykjavik'te.
seyircilere ov yeaahhhh diye bağırması muhtemel şahıs.
nothing else matters gibi bir şarkıyı ölene kadar akıllarımızdan çıkmayacak şekilde kazıyacak ve tüylerimizi diken diken etmeye devam edecek olan solisttir...
27 seven grubun solisti.

(bkz: 27 temmuz 2008 metallica türkiye konseri)
(bkz: 27 temmuz 2010 metallica türkiye konseri)
(bkz: nick heidfeld)
şarkı söylerken ağzından çıkan tukurukler insan bogabilmekte.
kendisine doya doya tapınmamız için bir kez daha gelen tanrı.
(bkz: Her yerinden öpüyorum james)
gitarı öyle bir tutar ki adama gitarı bıraktırır. çalmaya başladığında ise bıraktığın gitarı kılıfına koyarsın. sahne duruşu insana ders verir niteliktedir. Metallica'nın olmazsa olmazıdır. yaşayan en iyi frontmandir.
kutsal çubuklu ile verdiği pozla gönlümüzdeki yerini iyice sağlamlaştıran büyük insan. görsel bir de trujillo'nun 6s formasıyla verdiği poz da net aleminde dolaşıyor ama ilk geldiğinden beri o zibidiyi gözüm tutmamıştı.*
nejat yavaşoğulları ile aynı tarihte*doğmuş,büyük insan.evet belki ne eskisi gibi ritim gitar çalabiliyor,ne de eskisi gibi şarkı söyleyebiliyor ama her daim, dünya nın en büyük heavy metal grubunun solisti olarak anılacaktır.
armanisever heavy metal efsanesi.

http://criticacreacion.fi.../2008/09/idolodeforme.jpg
i disappear klibinin 2.dakikasının başında kafasını öyle bi sallar ki aklınız çıkar. benim her seferinde çıkıyo da ordan şeyettim.
çok dehşet bir gülüşe sahip, "yeah" deyişleriyle akılları baştan alan über-karizmatik abimiz. abi diyorum ama, babam yaşında olmasa asılırım, orası ayrı. *
Lisede aşık olduğum, hala gördüğüm de "hey gidi" dediğim, dünyanın en iyi metal vokalistidir...
dün gece rüyamda aynı sahneyi paylaştığım frontman.. beraber enter sandman'ı söyledik.. ben üstüne bir solo atmışım slash yapamazdı onu yemin ediyorum.. zaten ancak rüyanda demeyin üstüne pentagram'da vardı sahnede.. hatta murat ilkan james hetfield'a teşekkür konuşması bile yaptı.. çok garipti sözlük çok.. nasıl küfür ettim uyananınca gerçek olmadığını anlayınca.
dünyanın gelmiş geçmiş en baba metal grubunun vocali.
alkol ve madde bağımlılığını st.anger albümü öncesinde tedaviden geçerek kendinden dışlatan müthiş metallica solisti, söz yazarı, ritim gitar efsanesi. sen çok yaşa.
son türkiye konserinde ağzı açık kalmış olan metallica vokali. o kadar acıkmışız ki metallicaya konserin başından sonuna kadar tüm şarkılarına eşlik ettik. baktım diğer konserlere adamlar canı isteyince eşlik ediyo ya da james söyleyince. tabi james görünce bizi böle hevesli mal oldu adamcağız. burdan jamese sesleniyorum "hacı bize de gelin arada 10 yılda bir olmuyor lütfen ya.bak son gelişinde nasıl ağzı açık izledin bizi emin ol yine öyle olacak öptüm kib."
artık amca olmasına rağmen hala karizmasından bir şey kaybetmemiştir. ayrıca ses tonu konusunda obsesif olan birisi olarak, dünyadaki en seksi sayılı erkek seslerinden birisi benim için ve dış görünüşü + yaptığı işlerden dolayı gözümde dünyanın en seksi ve yakışıklı erkeklerinden birisidir. Zamanında Ulrich in çağrısına cevap verdiği için hem kendisi hem bizi bahtiyar kılmıştır.
istanbuldaki konserde "istanbuuul -metallica"diye bağırarak bizleri gaza getirmiş şahsiyet.
vefat ettiği günü hayal bile edemediğim müzisyen. ailecek ağlayacağımız kesindir. bu dünyanın bir parçası olarak görüyorum hep. iyisiyle kötüsüyle bir sürü güzel şey yapmıştır.