bugün

Flimlerini çok sevdiğim dövüş sahnelerini acaba nasıl dövecek diye merakla izlediğim karete ve oyunculukta on numara olan bir insan.
yardımsever bir kişiliği olan aktör. sanatçılığın anlamını yaşatıyor.
kucukken cekirge dedigim, vurdulu kirdili filmlerin cekik gozlu basrol oyuncusu.
Güzel ps1 oyunu vardı. Bitirememiştim.
çocukluğumun kahramanıdır, aynı zamanda nickimdir.
filmlerini izlemek inanılmaz eğlencelidir. neye inanıyorsa uzun ömürler versin. çok severiz. şimdiki çocukların bilmeyişi ise kendimi ayrıcalıklı hissettiriyor.
altın yumruk istanbulda filminin bir sahnesi bizim orada çekilmişti onu görebilmek hala çok özel benim için.
Bizim servis şöförü adeta bunun ikiziydi.
Fotoğraf çektirenler bile olurdu hatta.
Resmini ifşa ederdim de ama olmaz.
yaşlanmayan adam.
on birinci nesil yazar, hoş gelmiştir. *
Asıl adı hong kong da doğdu demek. Ailesi küçükken bir splinter usta varisi alime egitilsin diye bırakmış. Iyi ki de bırakmış. Lee nin bile dublorlugunu yapmis ama şahsi dublor kullanmamistir.
60 yaşındadır. 5 sene sonra zorunlu emekli olacak yaşa gelmiştir ama hala hoplayıp zıplayıp film çevirmektedir.

bunu da açıklayın ateistler.
hafta da en az bir kez her hangi bir filmi televizyonlarımızda yayımlanan kişi.
boş yazar.
ps1 deki oyunum sayesinde sevdiğim insan , oyunculuğu dövüş sahneleri çok iyidir bitirim ikili serisinede bayılıyorum ya kac defa izledim orası ben bile bilmiyorum umarım 4u cikar.
Küçükken kendisini idol alıp karateye başlamama sebep olan kişidir. 8 sene karate yapmış biri olarak hala hayranlık duyarım kendisine.
alevi karşıtı yazar.

(bkz: cem evinde kadınlı erkekli toplanmanın amacı)
isim yapmaya gelmiş vasat troll.
vasat troll. cinsiyeti belirsiz yazar.
aklı çükünde olan muhtemelen 12.5 yaşındaki yazardır.
(bkz: on birinci nesil silik)
inci sözlükte bir yazar. sürekli çak bana, vur bana, kaportamı çiz aşkım diye mesaj atıyor. bunaldım yeminle.
Çocukluğundan beri sevdiğim sanatçı. Şu an show tvde Şangay Şövalyeleri filmi var. Çoğu filmini seviyorum.
Büyük hayranıyımdır. Çocukken ona öznenip karateye başlamıştım.
sempatik dövüş sanatları uzmanı/aktör.