bugün

yıllar öncesi akşam mutluluğumdu bu program. en sayko ama aşırı eğlenceli tiplerdi.
hala arada serisi vs yapıyorlardı ama en sonralarda ne oldu takip eddemedi. herkes öldü veya kötürüm kaldıysa normal.
silent library ile birlikte izlediğim en komik mtv programı. keşke yine çekilseler.
yaptıkları şeye birkaç dakika dahi dayanamdığım program. yaratıcılık olsa da korkunç ve iğrenç çoğu şey. johnny knoxville'i severim halbuki ama insan bakmaya kıyamıyor jackass olunca işin içinde.
Yaşlı kılığına girip marketten malzeme araklamaya çalışmaları oldukça komiktir.
mtv'nin gelmiş geçmiş en iyi programlarından biridir.
2. grandpa filmi Bad Grandpa .5 sabırsızlıkla altyazısını beklediğim manyak oluşum. Adamlar eğlenmesini biliyorlar.
en son çıkan Bad Grandpa versiyonunu yeni izledim ve gülmekten neredeyse altıma işiyordum. aşırı derece komik ve +21 muhabbetler içeriyor, film sitelerine de düştü mutlaka izlemenizi öneriyorum.
hepsi birbirinden mazoşist insanlar topluluğudur. Akla gelebilcek en hınzır pis işleri yaparlar. Grubun başı, bazı filmlerdende tanıyabileceğiniz johnny knoxville dir. Yakın zamandada "bad grandpa" isimli filmleri çıkmıştır.
Bence en çılkın programlardan biridir , her türlü pislik , psikopatlığı içerir , bırakın evde denemeyin hayatta dennenmeyecek şeyler yaparlar . Örneğin : Bir bio tuvalet içine kople köpek boku doldurum içine insan koyup 2 vinç ile halat gerip yukarı fırtlatmak kadar saçma bir hareket .
sevgilim beni terketti 5 gün sonra bunu izledim moral almak için http://www.movielegance.c...te-turkce-altyazili-izle/ 1 saat sonra çeneme varıyordu ağzım gerçekten en büyük acıları dindiriyor lan bunlar şaka maka!
bir hatun olarak it gibi güldüğüm tv programı ve film serisi. canım canım. http://oznurdogan.com/201...n-vazgecemeyenler-kimler/
johnny knoxville'in de acayip bir popisi vardır. oo ye.
kanımca en çılgını bilindiğinin aksine (bkz: steve-o) değil (bkz: dave england)'dır.
önceden çok sevdiğim sonra izleye izleye izyemez olduğum ipneler... sanıyorum ata mastürbasyon yaptırıp menisini içtikleri bölümde bırakmıştım.
çocukken, çok sık izlediğim ve hayran olduğum bir programdı. ondan dolayıdır ki evdeki tüm camlara tekme atmıştım ve sonuç olarak sağ ayağımın baş parmağını senelerdir hissetmiyorum.
3, sezon finalinde brad pitt ve shaq ın gelmesiyle nirvana yapmış program
bok gibi para içinde yüzmekten ne yapacağını şaşırmış bir grup dallamanın oturup kaşıkla bok yemesi olayı ve bu olayın anlatıldığı program. ve yine bok gibi paranın içinde ne bok yiyeceğini şaşırmış binlerce evropai gencin youtobe'taki özenti videoları.
--spoiler--
adamın biri götüne oyuncak araba sokuyor sonra doktora gidip röntgen çektirtiyor.
--spoiler--
steve-o götüne hortum soktuydu bi bölümde. arkadaşları da içerüsüne huniyle bira döktülerdi. sonra steve-o biraz hopladı, zıpladı, daha sonra da o birayı bir tasa fışkırtarak arkadaşlarına ikram ettiydi. arkadaşları da içtiydi.

yine bir bölümde kızın tekinin hancuk kıllarını tıraş edip hazır pizzanın üzerine kodulardı. pizzayı mikrodalga fırında ısıttıktan sonra da kıllı kıllı yedilerdi.

böyle bir program.
tv izlemeyi hiç sevmeyen birisine televizyon izletecek adamlardir.
sadistik duygular aşılayan eğlence programı.
steve-o kadar manyağını görmedim burunla wasabi çekme olsun, ağzına balık kancası takıp köpekbalıklarının arasına dalmak olsun ama göze sülük yapıştırınca pes dedim.
özeti için (bkz: 2 girls 1 cup)
ayrıca (bkz: dedeler)
çok eğlenceli yahu . akıllara gelmeyecek oyunlar , kusmalar , sıçmalar . keşke daha fazlasını izleyebilme şansımız olsaydı
insanlar onların yapamayacağı şeyleri gormenın zevkini sunan fakat deneyenleri çoğalınca mtv tarafından çöpe atılan program.
ryan dunn'ın ölümünden sonra 4.sünün gelmeyeceğini düşündüğüm inanılmaz komik, iğrenç ve bir o kadar izlettiren grup/program/film serisi.
jackass, bir mazoşist grubun değişik faaliyetler içerisinde yapılması tasvip edilmeyen olayları gerçekleştirmesiyle oluşmuş bir gruptur. grup içinde yer alan ryan dunn ın trafik kazasında öldüğü bildirilmiştir.