bugün

entry'ler (21)

türk halkının klasik hobilerim yalanı

Kitap okumak, gezmek, sinema.

idam gelsin kampanyası

Bazen çok gerekli olabiliyor.

seval akbaba

Ara ara izlerdim denk geldiğimde. Çok üzüldüm. Daha gencecikti oysa.

freddie mercury

Kendisinden iyisi henüz yoktur.

akıllı çocuk telefonu

Telefondan ziyade oyuncak Alıp çocukla birlikte oynansa daha Anlamlı ve sağlıklı olur.

the matrix

Son filmi çok ama çok kötü. Izlerken insan hayallere dalıyor.

muhammed in bir yalancı olma ihtimali

Tamam Anladık inanmıyorsunuz ama neden bu saldırganlık anlamıyorum. Kendi işinize bakın da bırakın insanların kutsalını.

sheldon cooper

Eski hali daha sempatikti çünkü herkesten farklıydı. Şimdi o vıcık vıcık ilişkiye sahip kitleden oldu maalesef. Pek izleyesim gelmiyor.

arkadaş istemeyen insan

Herkes Özünde ister. Ama her zaman sizi anlayan insanlar bulamazsınız. Bu da yalnız bırakır sizi maalesef ve yalnızlığı seviyor gibi Görünürsünüz.

jack johnson

Black eyed peas sayesinde tanıdığım mükemmel kişi.

kızlar sıçar mı sorunsalı

Hayır tabii ki de yapmayız.

altyazi org

divxplanet'in isminin değişmiş hali. yıllardır nice film, dizi ve anime izledim sayelerinde. ama bünyesinde çok kalitesiz çevirmenler var maalesef. şöyle bir ayıklama, düzeltme çabasına girseler çok güzel olacak. ayrıca gereksiz diziler çevrilirken nice efsane dizi yetim bekliyor öyle.

aday öğretmen

güzel uygulamadır. ama bir anda gerçekleştiği için gene yanında sorunları getirmiştir. yakın bir arkadaşım danışmanı olmadığı için öyle boşta şu an. kendini tam öğretmen hissedemiyor. yazık değil mi? biraz hazırlık çok mu zor şu ayarlamarı yapmak?

2pac

rap hiphop sevmeyen beni bile etkileyen güzel insan. ölmediği yönünde komplı teorileri var olsa da hiç gerçekçi gelmiyor. güzel ve hızlı yaşadı ve erkenden veda etti. elbette ölümü konusunda suçlular olduğu aşikar ama hiçbir zaman aydınlanmayacak gibi. artık şarkıları kalıyor bize. bir de kitabı var bir tane. onu da tavsiye ederim.

roman

zirvesi tolstoy tarafından yazılmış edebi metin. diriliş'tir bu kitap da benim için. anne karenina'dan çok daha gerçekçi ve akıcı. karakterler çok iyi betimlenmiş ayrıca. empati kuruyorsunuz da okurken çoğu yerde istemsiz bir şekilde.

supernatural

sürekli kendini tekrar eden dizi. bu kadar ilerleyebilmesi şaşırtıyor. sam ve dean'i çok seviyorum ama diziyi izlerken çok bunalıyorum. sürekli aynı şeyler dönüp duruyor. erken bitmesi gereken bir diziydi.

big daddy

duygusal komedi şeklinde sunulan film. çok da güzel değil maalesef. komedi dozu çok az. duygusal olarak fena değil ama adam sandler olunca insan daha çok gülmek istiyor nedense. zaten çok da sevilmeyen bir sandler filmi.

madagaskar

bir gün gitmek istediğim ülke. doğası farklı bir şekilde cezbediyor. o lemurları hele çok görmek istiyorum. afrika'nın huzurlu ve güzel nadir ülkelerinden ayrıca. muhakkak gidilmeli yani.

jackass

yaptıkları şeye birkaç dakika dahi dayanamdığım program. yaratıcılık olsa da korkunç ve iğrenç çoğu şey. johnny knoxville'i severim halbuki ama insan bakmaya kıyamıyor jackass olunca işin içinde.

lost

hala son son sezonunu izlemediğim dizi. belki de baştan başlarım. ilk çıktığı zamanlar hevesle izlerdim. çok da güzeldi. ama 3. sezondan sonra bir iniş yaşandı sanki ben de pek sallamamaya başladım. ama gel gör ki bu aralar aklıma düştü acaba nasıl bitti diye. sanırım bu ay eve kapanıp baştan sonra izleyeceğim.