bugün

birçok ürünü lewis'ten daha kaliteli olan giyim markası, cevahir'de ve boyner mağazalarında bulunur.
Her parçası bedene sarılası marka. *
kot pantolonlarinin kesimi, eskitmesi cok basarili olan, sik kemerler ve t shirtler yapan marka.
görsellik anlamında en kaliteli kotları ve montları yapan marka. ve tabi oldukça kazık.
bu seneki montları 10 numara olan marka. ayrıca mavi jeans'tan pahalı değildir.
çok kaliteli tasarımlarla karşımıza çıkan markadır,giyinilesi,giydirilesidir.
mont alacakların kesinlikle tercih etmesi gereken markadır. çok iyi tasarımlara sahiptirler.
valla reklam olmasın iki t-shirt üm var ki sormayın markasıdır.
kaliteli malzeme kullanan, orjinal tasarımları olan güzel marka.
thsirtleri cuk diye bedene oturan marka. ama biraz gobek varsa da lop diye meydana cikarir, aman diyim. fit insanlarin giymesi gereken bir markadir.
t-shirt'lerine hasta olunası markadır.
çamaşır makinesinden adeta ütülü gibi çıkan tshirtleriyle bekar erkeklerin gözdesi olan marka.

(bkz: hastasıyız)
gömlekleri de iyidir.
kot gömleği elime geçti çok beğendim. eskitmesi çok başarılı ve biraz fit bir vucudunuz varsa çok güzel oturuyor bedene. omuzlar tam boy tam neye bakarsan tam arkadaş. adamlar hitap ettiği kesmin bedenlerini çok iyi hesap etmiş. adamlar yapıyo yaa*
dolabımı dolduran marka. pantolonları, gömlekleri, t shirt leri, ceketleri, vs. vs. birbirinden güzeldir.
bir de fiyatta bir güzellik yapılsa denilesi markadır.
(bkz: jack & jones)
fiyatları pek makul olan ve aşırı derece iyi olan markadır efenim.
severek beğenerek giyiyoruz.
bir giyenin bir daha bırakamadığı marka. özellikle hırkaları kıyas bile edilmez.
t-shirtlerinden başka bi dicki olmayan marka.
indirimleri takip ederseniz ciddi ciddi karlı çıkarsınız, ayrıca beğendiğiniz bir ürünü o gün almazsanız ertesi gün bulamayabilirsiniz, çok çabuk raftan kalkıyor ve yenileniyor.

ayrıca bugün bir gömlek için bursadaki 3 mağazasını gezdiğim marka, müşteri memnuniyeti için çalışmaları hoş, ne zaman bi sorun çıksa en ince ayrıntısına kadar ilgilenmişlerdir. bugün de aradığım gömleği 3. şubenin deposundan çıkartıp getirdiler sağ olsunlar.
t-shirtlerinin ozellikle premium serileri cok iyidir. Vucudu gayet duzgun bir şekilde ortaya çıkarır.
kendine has tasarımlarıyla gardolabımda devrim gerçekleştiren marka.

fiyatları yüksek olmamakla birlikte kalitelidir.
tek kalan bir montu alıp kasaya geldiğimde 100 lira çıkarıp veriyorum. çünkü üstünde 99 tl yazıyordu. kadının bana para üstü vermesiyle şaşırıp kaldığım, tek kaldığı için 39,99 tlye aldığım ve o gün beni mutluluktan çıldırtan mağazadır.
internet sitesinde bulunan sakallı adamlara tav olsamda canımız ciğerimiz olan marka.
çok kaliteli ve şık tasarımları olan mükemmel marka. ayrıca ürün seçeneği hayvan gibi geniştir. gömleği t-shirt ü pantolonu, alayı süperdir. ayrıca gömlekleri kolay kırışmaz, kazakları kendini salmaz, ceketleri kolay kolay soğuk olmaz.
Özellikle pantolonları bir harikadır. Tarz üstüne tarzdır, ayrıca kalite olarak da levis'ten veya lee'den aşağı kalır yanı yoktur. Gömleklerini ve t-shirtlerini de ayrıca öneriyorlar.