bugün

hepsi mevcut taliplerim siraya gecsin.
Eheheheheh. Teşekkürler.
pasiftirler, hayal dünyaları çok kısıtlıdır muhtemelen 10 yaşına kadar annesini emmiştir ve şu ilk okulda okul bahçesinde annelerin tuvalete götürmek için beklediği çocukları vardır ya hani işte bunlar onlardır.
almiyim ben bana biraz deli lazım.
(bkz: yazarların tespitleri)
(bkz: erkek değildir o erkek olsa yerinde duramassın)
Zinam yok.
Sigara ile işim olmaz.
Küfür kumar uzak olsun.
Bi içkim var o da kışın viski yazın belki.
Oha bildiğin evlenmelik adammışım ben.
Hepsi var sadakallahülazim.
Sigara ve alkol kullanan bi kızın asla ilk tercihi olmayacaktır.

Kumar olayı göreceli bi kavram kahvede batağa para yatırıyosa kimse istemez ama bi kıbrıs bi nice efendime söyliyim pragta falan eğlencesine oynuyosa kabul görebilir. (Birlikte gitmek sartiyla)

Küfür etmeyenine pek rastlamadım. Elbet vardır ama azınlıktır.

Zinaya gelince Zinalarla binalar cogaldiginda patlıyoruz uyandiriyim. Yapmayın gençler!
kimine göre saman gibi erkek, kimine göre adam gibi adam.
içki yok
Kumar olarak idda var sayılır mı?
Küfür arada lazım olduğunda
Sigara haftada 1 gün
Zina hayatımda yapmadım
Hiç biri yok kız arkadaşım da yok. Teşekkürler.
iyi bir işi yoksa hiçbir önemi yoktur.
Diyelim ki bütün zararlı alışkanlıkları var fakat parası çok.
Şöyle söyleyeyim üçüncü sayfa haberlerine çıkma ihtimaliniz çok.
erkek mi bir kontrol edin durumu. evet.
yetmez. bunları her an yapabilir insan. önemli olan istikrar, nefis her an pusudadır. şeytan da iş başında. tövbe kapısı ise 7/24 açıktır.
Bi zina ile kumar yok.
temiz insan=doktor bey benim içkim yok, kumarım yok, sigaram yok, karı kız dalgası yok.
doktor= evet buyurun.
T. i=daha fazla nasıl yaşayabilirim yardımcı olurmusunuz?
doktor=kaç yaşındasınız?
T. i=60
doktor=karı yok, alkol yok, sigara yok. daha ne s*kime yaşamayı istiyorsun ki o zaman.
kızlar böyle bir erkek istiyorsaniz beraber yapabilir, oğlumuzu topluma kazandırabiliriz.
sigara içki ve zina ve küfür var kumarı hiç sevmedim.

vay amk ben baya pislik bir herifmişim.
sigara içki ve zina ve küfür var kumarı hiç sevmedim.

vay amk ben baya pislik bir herifmişim.
o nasıl erkek olmaz öyle erkek.
müslüman ülke türkiyede 39 milyon erkek var. birtek sigara ihtilaflı olmak üzere alkol, küfür, kumar, zina(büyük günah) , günahlar olmasına rağmen bunlardan uzak bir adamın hayretlerle karşılanması düştüğümüz durumu göstermektedir bence oturup halimize ağlayalım.
inşallah kadın doğumcudur.
kadınların asla peşinden koşmayacakları ve aşık olmayacakları erkektir. Kadınlar gençliklerinde her boku yiyebilecekleri serserilere aşık olurlar. Tabi bu erkekler kendilerini eş olarak görmeyecekleri için bir yaştan sonra ortada kalırlar. Sonrasında ise kendilerini sütten çıkmış ak kaşık göstererek bu temiz erkeklerle evlenmeye çalışırlar.
küfürden kaybettik yine mnskm. . .
Şu zamanda muhtemelen parası olmayan birisidir. Kızların varlığını hissetmediği erkektir.
Genelleme yapmamak gerekir ama çoğu çinlinin yaptığı hede.

Ama aynı insanın herhangibir inancı yok. Çinlilerde bu bir gelenek gibi bir şey adam içki içmiyor, içiremiyorsun yahu.