bugün

iş görüşmesinde firmaya 15 günlük ihbar sürem var 15 gün sonra katılacağım konusunda anlaştık. Şimdi kalkmış beni arayıp bizi de büyük firma sıkıştırıyor bir an önce gelip çalışmaya baslar mısınız diye ? istifa mı yazdım süreç işliyor şuan da. Haftaya başlamam gerekiyormuş. Dedim eğer firmam 15 günlük süreyi kullandırmak isterse yapacak bir şeyim yok ama benim yerime de başka birini monte ederseniz etik olmaz bu hareketiniz. Hayır tabi ki ama Sadece hızlandırmak istiyoruz bu süreci diyor. Sanki ben keyfimden duruyorum askerden gelmisim daha dinlenmedim bile iş bırakıp ise geçiş yapıyorum bu kafa ile hala. Çok şükür iş bulabiliyorum ama Mental yorgunluk hakim her yerde.
Burs biterse ne bok yerim?
(bkz: içinden geçeni söyle kalırsa yazık olur)
öleceğim zaman kulaklığım takılı şekilde ölmem gerek. müziksiz olmaz.
içimden geçen sonsuz boşluğu buraya aktaramam maalesef. O Sebepten dolayı da sadece Eminem rap tanrısıdır demek istiyorum !
içimden şehirler geçiyor.
Sonsuza kadar uyumak istiyorum.
uyumayı unutmuş gibiyim. sürekli çalışma temposundayım ve bu durumda olma isteği var sanki kış aylarının hemen bitip gitmesini istiyor gibiyim. galiba bu beni psikolojik olarak kötü bir duruma sokacak.
hiç bilmediğim bir ülkenin bir otelinde uzanıp müzik dinleyip hayaller kurmak istiyorum. Türkiye'deki çevremden bazı orospu çocukları istese de ulaşamasın.
Çay yapan olsa da içsem.
Kredi kartı ekstrem.
Eve gitmek istemiyorum.
Bahçe duvarından aştım
Bahçe duvarından aştım
Sarmaşık güllere dolaştım
Öptüm sevdiğim helaleştim
Öptüm sevdiğim helaleştım
Yanıyorum, yanıyorum, yanıyorum hele
Mail oldum gonca güle.......
Gerçek insan çok az çıkıyor karşıma şu günlerde. Ciddiyeti kaybettiğiniz aşikar ama insanlığı kaybetmeyin. Sahtelik bırakın para da , rakı da kalsın..

insanın sahtesi olmuyor.
Düşünmeye niyet etmeyen zaten etse de beceremeyen, aptalca davranışları ile çileden çıkaran, aklı yataktan başka şeye çalışmayan, vasıfsız, kişiliksiz, şahsiyet yoksunu insanlardan bıktım, sıkıldım, yoruldum. Keşke hepimiz aynı evrenin elemanları olmasaydık paralelde başka bir yere düşmek varken bunlarla aynı yerde olmak şanssızlık ile açıklamayacak kadar vahim.
Bu kampüs neden bu kadar soğuk? Donduk ya.
içimde, kuyu kuytu köşelerde saklanan, korkusunu, pişmanlıklarını, acılarını kukla yapmış oynayan bir çocuk var. ona bir türlü ulaşamıyorum.

ah bir çıksa o köşeden, çok iyi anlaşacağız ama...
canım fena sıkılıyor lan sözlük...yapacak hiç bir şey yok...tüm raporlar bitti, iş de kalmadı...bütün gece boş boş ne yapıcam ben ya...
görsel
Bıktım laaan.
içinden geçen.
Hayat bize sunulan tek kullanımlık bir hediye.
Evimi özledim.
sabırsızlıkla bekliyorum.
bir tepe ya da boş bir bina olsa da avaz avaz bağırsam sonra ağlasam akşam da gülsek ağlayarak....noddle yemek istiyorum evdeyiyecek bir şey yok pratik ve güzel tadı seviyorum.Kendime öğüt vermekten o kadar sıkıldım ki sal git diyorum kendini ama yapamıyorum galiba alıştım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar