bugün

görsel
Kalırsa yazık olur. Hayata küsüverirsin hüzünler seni bulur..

Edit:pinhani dinleyesim geldi.
görsel
görsel
Karşıdaki kişiye bütün her şeyini verirsin para puldan söz etmiyorum onun için kalbini verirsin fedakarlıkta bulunursun ama o bir anda bir cümlesiyle her şeyi yok sayar. Seni bencil olarak ifade eder. Böyle insanlar yüzünden iyi insanlar kaybolur. Sevgiye, güvene olan inançlar birbir kaybolur.
Kodumun yerinden 1363784. Kez istifa ediyorum. Ama bu sefer ciddiyim. Bu hafta son. Bir daha uğrayanı da ikna edip geri döndürmeye çalışanı da vururum.

Bu son. Bu kez son.
gitmek istiyorum..
uyku bedenimi hafiften ele geçiriyor, gözlerim sıkılgan bir şekilde kapanmak istiyor rüyalara..

ama ben, uyumak istemiyorum..

dipsiz uçurumlarda kaybolmak varken , saçma rüyalara aldanıp dinlenmek istemiyorum..
Otogargara, mükremin çıtır, gazman, levent kırca, tipitip, umut sarıkaya, avrupa yakası, saddam, tempra, süper lise, ümit davala, popstar, zaga.

The way you used to look at me
The way you used to look at me
The way you used to look at me when I touched you in the night.

All these things are gone (random gülme)

https://youtu.be/lDnJ1kAgNMY
Ölmek istiyorum.
(bkz: kalırsa yazık olur)
Aşırı sıkıcı bir pazar. Oysa ki enerjim tavandı neden böyle oldu ki şimdi?
Bira içersen çüküne , rakı içersen yıldızlara bakarsın .
görsel
Fuck the system.
Kendime olan saygımı yitirdim.

Sevdiğim kız beni dövdürtmek için tehditler savuruyorsa, söylecek çok bişey kalmamış demektir.
arkadaşıma "sağır birinin kapısı sonsuza dek çalınsa ne fark eder?" dedim, "belki çöp atmaya çıkar" diyor. Umut gerçekten fakirin ekmeği...
Platonik olmak, onun da sana platonik olduğunu sanmak...
Ama aslında o süreçte başka birine platonik olduğunu öğrenip şakkadanak diye sevgilisiyle fotoğrafını görmek. Ailevi açıdan da, sağlık açısından da çok acı çektim ama hiç biri bu kadar koymamıştı. Benim 2 yıl boyunca kurduğum hayaller yıkıldı, beni sevdiğini sandım çocuk gibi kendi kendime hayal kurdum ve yine kendi kendime o hayaller yıkıldı. inanır mısın, hala bi ümit diye bekliyorum. Evet sevgilisi var ama sanki beni kıskandırmak için çıkıyor onunla diye bile düşündüğüm oluyor zaman zaman. Olsun. Yine de nefes aldığımız sürece hep bi umut var, umut hep var *
bir sırrım var saklarım, ama görünce anlarsınız.. yalnız dikkat acımayın, acınmak canımı en çok acıtandır..
mutluluk kriteri sırf sizi mutlu etmek ve mutlu görmek olan insanları üzmeyin. iyi pazarlar olsun. içimden gelen buydu.
şu güneşli pazar gününde sevgilimi koluma takıp gezmek isterdim.
Sevgiliye gerek yok güneşli, sıcak bir pazar olsaydı da yeterdi.
sokaktaki bir kedi, ağaçtaki bir yaprak olmak isterdim. hiçbir şey, daha fazla bir şeyler yaşamadan, başka bir şey hissetmeden keşke insan değil de öyle bir şey olsaydım. dünya üzerindeki görevimi sessiz sedasız, bir şeye bulaşmadan tamamlayıp gitseydim.
Ben bazen özlüyorum ama kendime bile itiraf edemiyorum galiba. Son zamanlarda çok fazla düşer oldun aklıma. Hayırdır inşallah.
görsel
Kendime bi sınır koydum. Doğum günüme kadar zamanım var. Oldu oldu olmadıysa da olma ihtimali yok gibi.