bugün

milli takımımızın euro 2008de hırvatistan'ı hoplatmasının acısını, 2016 yılında avrupa liginde türkiye'yi temsil eden fenerbahçe'den çıkaran hırvat köpeği. daha acı olan ise buna sevinen diğer türk takımı taraftarları.

(bkz: 17 mart 2016 sporting braga fenerbahçe maçı)

hiç unutmuyorum askere gitmemin bir gün öncesiydi, ertesi gün istanbul'dan manisadaki acemi birliğime gidene kadar bu orospu çocuğuna sövmüştüm, hâlâ aklıma geldikçe söverim. ahirette de iki elim yakasında olacak.
dünyanın en karizmatik hakemi. allah başımızdan eksik etmesin seni kıral.
tinerci tayfasının çok sevdiği hakemlerden biridir. bu adam fenerbahçe'yi katlederken tiner tayfasından yükselen sevinç çığlıkları henüz kulaklardan silinmedi.
Soyunu sopunu, beyin kökünü tersten düdüklediğimin hakemi. Her hatrıma gelişinde soyunun sopunun üstünden geçmeden yapamıyorum artık.
ben senin bebekliğini sikeyim , demeyi çok isterdim.
Her adını gördüğümde içimden istemsizce irili ufaklı birkaç küfür ettiğimi farkettiğim hakem bozuntusu.

birileri tarafından Böyle hatırlanmak ne kadar kötü bir şey olurdu.
hırvat çiftin yeni doğan bebeğidir. adına ivan koymuşturlar bu bebeye. bizde ivan bebek diye seviyoruz. birde erkan bebek vardı. neyse çok oldu.
dünyanın en karakterli hakemi. bebeğim benim. şaka lan şaka avrupa'nın ali palabıyıkı bu işte.

açık ve net evet.
Avrupa'nın en orospu çocuğu hakemidir.
ünlü birinin çocuğu zannettiğim hakem.

şu ünlünün bebeği x bebek falan gibi sandım.
Hırvatistan'ın dünya futboluna armağanı adam gibi adam.
Hakemlik Lisansı alınmış bir orospu çocuğu.

Bizim maç göte geldi anasını satayım.
Oldukça başarılı olan bir hakemdir.

Neden lisansını aldılar aq anlamadim.
Tetikçi ibiş. Olan fenerin uefa kupasına oldu.
bizim kupayı çaldı orospu evladı fenerbahçe en az 2. olurdu o sene.
Kaliteli hakem.
allah gibi hakemdir.
zopa yemiş.

görsel
https://twitter.com/futbo...tatus/1158432290655145987
Ciddi bir şekilde dayağa maruz kalmış hakem..
uzulduk mu ??
ahımız baya gec olsa da cıktı galıba haha.
korkak tavuk türk hakemlerinin yapamadığıni yapmis adam gibi adam..

ulan yıllarca alex,anelka kendini yare 10 larca penaltı kazandırdı bazı anguslarin sevinçlerinden osbir çekiyordu

bir aslan geldi
avrupada şike olmaz dedi
tokati yapıştırdı..

not:sadece tasaklari 40 kilo gelir..
adamın dibidir. civcivler hoşt.
hak ettiğini bulmuş boktan hakem.

çubukluları giymiş bir grup tarafından kemikleri kırılana kadar dövülmesi de fena olmazdı.
Febelilerin tarihinde acı bir iz bırakmış adam gibi adamdır.
Ne zaman ismini duysam "Daha büyümedi mi bu o.ç" diye içimden espri yaptığım o.ç hakem.