bugün

en merak ettiğim şeydir gelecek için.
chp lisi bile erdoğan ın kapısında yatmaya başlayıp, biz ettik sen etme derse ne olur acaba.
mezarlıklar vazgeçilmez insanlarla dolu her yerde onlardan tonla var.
istemeyiz.
isteriz tabi. tayyip bir gitsin hele de mumla araması kalsın.
böyle bu kafayla giderseniz alacak mumda bulamayacaksınız.
görsel
Her yeri yakarlar.
Molotof ile.
isterim valla.
Hemde nasıl ararsınız ama aramayasınız diye sizi birakmayacak be korkmayın.
iki tane kötünün seçimi, ikisine de umutla bakamıyorum..
hayatta asla hiçbir zaman......
Projektörle bile aramaya razı insanlar var. Yeter ki sandıktan bunu sağlayacak sonuç çıksın.
Atatürk dışında kimse mumla aranmaz bu ülkede rahat olun, oyunuzu değişimden, adaletten, özgürlükten yana kullanın...
sarayın aylık ışıkları tüm bayburt'un aylık ışıklandırması kadar. muma gerek yok.
tüm politikalarını tayyip erdoğanın gitmesi için kurmuş muhalefetin çok düşük bir ihtimalle bile olsa iktidara gelmesi durumunda kesinlikle olacaktır.
ülkenin siyasi ve milli iradesi olmadığı taktirde erdoğan'ı her zaman ararız.
Bence gitmeyecek ama giderse -Aktroller ve haramiler- O mumu götünüze sokup da arayacaksınız.
--spoiler--
tüm politikalarını tayyip erdoğanın gitmesi için kurmuş muhalefetin
--spoiler--
muhalefet bunun üzerine değil bir sürü güzel şey üzerine kurmuştur.
.
--spoiler--

bence gitmeyecek ama giderse -aktroller ve haramiler- o mumu götünüze sokup da arayacaksınız.

--spoiler--

O mumlar senin götünde ebediyyen kalacağı için mum aranmayacak gerekte kalmayacak zaten.
Ooo götünde mumla gezen trollerden biri gece vardiyasına başlamış.
Hayir yani bu adamın sonsuz yaşamı mı varki devamlı başa gelsin hee.

Atatürk için de aynısını söylüyoruz ama nafile. Devran iyi kötü dönüyor sonuçta...

Hükümetler geçici Devlet baki..

Önemli olan devletin baki kalması..

Gerisi bir şekilde hâllolur...

Partizan ve adamcılığı bırak mk.
Mumkunati olmayan durum.

Erdoğan sanki biryerleden çarşı iznine çıkmış gibi.
hangi çağda yaşıyonuz davarlar mum mu kaldı. ararsak ampülle ararız.
ülke seçeneksiz olduysa büyük bir düşman sizi esir almış demektir. ne demek seçeneksizlik bu gider başkasını deneriz o da mı olmadı yine bir başkası. birileri ben size hizmet etmek için geldim diye aday oluyor. ben başınıza ali kıran baş kesen olarak geleceğim ben geldikten sonra artık bana tabisiniz seçimler bitti diyemiyor. onu dese biz de ona göre bir ayar veririz ona. durum böyleyse kimse vazgeçilmez değildir önemli olan ülkenin devamlılığıdır. herkes hizmet için vardır görevi bitince meşaleyi devretmek zo run da dır.