bugün

hayallerde yaşayan liderdir. sağcı olmasından mütevellit böyle olduğunu düşünmekteyim. çünkü, dolaylı olarak din olgusunu kullanıyor.

ayrıca;

(bkz: istanbul un cinsiyeti)
ağır konuşulması gereken şahsiyet.
koskoca parti lideri kalkıp da; ''biz istanbulu alacağız'' diyorsa
ben de sıradan bir vatandaş olarak kendisine; ''gel, gel de ananı sikelim amına koyduğumun piçi seni'' derim.
alabiliyorsa alsındır. alış kapasitesi meselesi. alışı kuvvetli demek ki.
Fazla söze gerek yoktur efendim. Uyusun, ruyasında alır istanbul'u...
bırakalım gelsin, gelsin de görelim maçasını.

aç karnını doyursun önce, yunan milleti açlıktan yamyam olmak üzere, adam kalkmış istanbul diyor.

(bkz: gül gül öldük)
yabancılara sınırsız toprak satışının yasalaşmasıyla pekde haksız olmayan lider.
gerçi para yok adamlarda. olsa bir bölümünü alabilirlerdi.
sağ elimizin baş parmağını, işaret ve orta parmağımızın arasına sokup, sonra elimizi yumruk şeklinde yapıp, kendisine '' aha al'' diyerek salladığımız liderdir.
türkiye de olsa bal gibi vatansever, milliyetçi sayılabilecek, sözlükteki sıradan faşist ve ırkçı yazarları kudurtmak, kızıştırmak amaçlı başlık açılmasına sebep olan komşumuzun faşist lideri. al birini sok ötekine !
şuan başlığı 4 yaşındaki yiğenime okudum ve tepkisini açıklıyorum: baş parmağını işaret ve orta parmak arasından çıkartarak o efsanevi kelimeyi söyledi.

Nah alır önce kıçını örtsün.
zorlasa girer aslında.
Yarın bir gün, şu istanbul'u yine feth ederler ise; gelir mi acep akıllara muhammedin sözü. şanlı yunan komutan *
almaya galata kulesinden başlayabilir.
Türkleri tanımayan insan türü, delirmiş olsa gerek.
bir denesede hep beraber eğlensek, zaten milletin canı burnunda bari biraz stres atarız.
hayallerde yaşıyor bazı politikacılar.
açlık başlarına vurmuştur. gitmeyin üzerlerine.
(bkz: açken sen sen değilsin)
sıçaktan ve borçtan bunayan insan denize dökülmeyi özler izmirden yetmemiş haliçten atarız .
bu yazılanları gördükten sonra alacağı tek şeyin hava olduğunu anlayan liderimsi.
afedersiniz yarrak ta bile kafa vardır ama bu yunan liderinde kafa yoktur .
*
güneşin altında bu kadar içersen böyle olursun tabi. Git bi yüzünü yıka. Bi daha konuşalım.
götümle güldüğüm liderdir. buyur gel hadi?
- merhaba şey ben istanbul'u almaya gelmiştim.
- aleyküm selam buyur geç şöyle bir otur soluklan.
- (bir an sinirlenir ve kemerini çıkarıp yere vurmaya başlar) hadi versenize hadi
- oğlum bak git !
- hadi senize lan versenize istanbul'u (kemeri yere vurarak)
- oğlum bak git !!
- hadi hadi ( kemeri havada sallayarak)
- bak git !!!
- aaaaaaahhhhggggggaaaaoooo *
aç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış. bu da o misal. zaten bu tarz siyasetçiler nedeniyle bu kadar düşmanlık doğuyor yüzyıllarca birlikte yaşamış iki millet arasında. neyse fazla ses yapmayalım da uyanmasın saygıdeğer siyasetçi beyefendi(!).
kendisine istanbulu bir sabah versek o günün öğlenine ülkesinin tamamen batacağından habersizdir. ulan senin ülkenin nüfusu kadar o şehrin nüfusu haberin var mı?
istemekte özgürdür efendim. Ben de Napoli'yi istiyorum.