bugün

türkiye'nin en iyi sanatçılarından biri.
ajdar anık'ın bir üst levelidir.
(bkz: ismail yk nın facebook şarkısı)
şarkıcı*sanatçı diyenin alnını karışlarım..çocuk şarkıları* yapıp milletle dalga geçen biri. bir de bu adamı dinleyip şarkılarını beğenenler var ki işte onları bir yere toplayıp yakmak istiyorum.. köklerini kurutmak istiyorum..müzik dinlemeyi severim amaa bu ismail yk gibiler beni deli ediyor uleyn!
slow şarkıları harbiden süper olan sanatçı.
günah gibi adam, sakınmak lazım...
bu gece sevilmediği insanlar tarafından prim görmesi muhtemel şarkıcı.

içten, samimi bir adam işte, bunu kötüleyince spiral kılıklılar türeyiveriyor önünü alamıyoruz sonra.
bu gece duruşuyla bir çok insana kendini sevdirmiştir.
post-modern sanat güneşi. müzik dünyasının tayyeep'i.
hayatımda duyduğum en kötü şarkılara ve sese sahip insanlardan biridir kendisi. sevmem, seveni de sevmem. disko kralı adlı programı sevsemde, an itibari ile ismail yk denen ucube orada bulunduğundan programdan da keyif alamamışımdır.
haydi bastır, bas gaza, şapur şupur öp, ye beni, oraya gömme buraya koy, yandan batır, yatır da dön burayı avuçla gibi şahaserlere imza atmış, gelmiş geçmiş en karizmatik ve en güzel giyinen türk şarkıcısı. gerçek sanatçı.
ben şahsen iğreniyorum ama bi yandan da tebrik ediyorum adam amacına ulaşmayı biliyo ne diyelim aferin len.
öyle zamanlarda karşıma çıkan bir insan ki, hayatım birden neşe dolar, anlamsız üzüntülerim gider. modern çağ filozofu diyesim gelir.
sanki, başarısız bir karikatüristin çizimi şarkıcı.
alman vatandaşlığını seçerek bizleri ağır bir yükten kurtarmış şarkıcı.
apaçilerin idolü.

kimse kabul etmese de bence müzik konusunda yetenekli bu adam. hele şarkı sözleri falan çok komik lan, öyle böyle değil.
(bkz: allah belanı versin lan)
dun geceki programa gidenlerin elestirme hakki olmayan kisi. burada o kadar laf sayanlarin yuzune karsi tek kelime edememesi kadar cildirtan bir sey olamaz. ayrica her ne kadar bazen sacmalasalar da eline mikrofon alanlari ayakta alkisliyorum. okan mikrofonu gonderiyor oraya klavye de dokturen, binlerce entrysi olan yazarlar resmen kacacak delik ariyor. 18 yasinda bir kiz cikiyor ve cok mantikli konusuyor, siz isin girgirindasiniz hala. lafa gelince en kral elestirmen olanlarin fis ciktigina tanik olduk.

her onune gelen cikmasin bundan sonra televziyona. kendi adiniza degil bu platformu temsilen ordasiniz. kimse sallamasa da yine biz acip okuyoruz burayi.
serdar ortaç ve türevlerine her türlü basar.
disko kralının konuklarının hepsinin agresiflik sınırlarını zorladığı bir günde * * efendi efendi şarkısını söylemiş, kimseyle tartışmadan çıkıp gitmiştir. takdirimi kazanmış bir organizmadır.
şarkıları bana hitap etmesede, saçma sapan olsada gözümdeki değeri yeşim salkımdan daha fazladır... en azından dün bunu görmüş olduk.
bu devirde hala dinleyicileri, hatta hayranları bolca bulunan sanatçımsı.
21 kasım'da disko kralı'nı izleyince sevmeye başladığım adam.

sakin sakin oturdu öyle, "aboo ne diyo lan bunlar?" der gibi baktı. ahaha çok sevimli lan.
(bkz: ismail yk dinleyen üniversite öğrencisi)
''ben popüler olan şeyleri analiz edip ona göre müzik yapıyorum.'' diyen şahıs. adam işini biliyor deyip kenara çekiliyoruz.
(bkz: allahın bizi ismail yk ile sınaması)