bugün

burnu keşfedilmemiş,nacizane mağaralardandır.
penci bir sözlük yazarı. allahtan sözlük patronu falan değil. ortalık troll kaynardı valla.
Namı değer zall.
Sözlüğün getirisiyle pvc doğrama işine girse köşe olacak adam. O soyadı bende olsun 40 ülkeye pen ihrac ederim hacı.
(bkz: ismail zallpen)
türkiye'deki klon girişimcilerden biridir.

yıl 2015. bugüne kadar internet girişimlerinin hepsi yurtdışından alınma ya da az da olsa mevcut sitelerin farklı versiyondaki fikirleriyle var olmuştur. bir kere de biz yurtdışına fikir ihraç edelim diye düşünen yoktur.

ha, elbette kolay değildir ancak böyle çakma fikirlerle hep edilgen kalıyoruz. ilerleyemiyoruz. ben kar maksimizasyonuma bakarım gerisi sikimde değil der girişimci ancak resmin de geneline bakmak lazım.
zall takma isimli sözlüğün sahibi.
Namı değer zall .
(img:#862150)
serkan denen adam ile niye ayni ortamda oldugunu anlamadigim kisidir. adam orada alttan alta akp yanasikligi yaparken sus pus olmus kisidir. yapmayin.
Turk asilli olmayan, yenilikci ve ileri goruslu bir girisimci.

Uludag sozluk ve inci sozlugun neferi hepimizin en sevdigi, atilgan ve bir o kadarda cesur kisilik.
Kendisini Sivas'tan tanıyorum. meşhur formatçı ismail... Nerden nereye be iso? Kader bizi burda birleştirdi.
sözlük sahıbı.

kanka bana serkanı ayarlasana.çok hoşlanıyorum ondan.
Artık inci sözlük'ün kuruluş hikayesini dogru düzgün anlatması gereken kişi. Ulan kaç sene oldu inci kurulalı hala sözlük serkanın mı yoksa iso'nun mu bilmiyo insanlar.
sözlüğün trollerindendir kendisi.
Burun ...
Kısaca şunu demiş,

Hbbia'ya girilen giri bana girilenden fazla.

Hayır onu da geç yanılıyorsam düzeltin bu ismailin ulu dışında bir olayı var mı? Reklam parası yiyen adamsın lan sen. Donuz butonu gelsin diye aylarca yalvardı koministimam ondan sonra getirdin. Sanki kendi araştırmış sistemleri konuşuyor.

Tipik türk amk. Ufacık bir şey koy ortaya yolunu bul, sonra diğerlerine söylen.

Sözlükte her şey yolunda kafasıyla elini sürme, programlarda şekil şükül yap.

Ha yoksa haklısın bak. Bu ülkede çok boş adam var. Ama onlara laf söyleyecek olan sen değilsin.
Zall'ın nicknamesidir. Gerçek adı zall onun,ismail alpen bir nicknameden ibarettir. Zall o,benim zall'ım!!!
an itibariyle istanbul'da marmara üniversitesi diş fakültesinde sekreterlik yaparak isim isim hastaları çığırmakta.
isminde inanılmaz bir subliminal mesaj taşıyan sözlük yöneticisidir.

şöyle ki,

ingilizce olarak ismail alpen in bu sitenin moderatörü olduğunu söylemeye çalışırsak;

"ismail alpen is a moderator" şeklinde bir cümle kullanmamız gerekiyor.

subliminale gelirsek, ulama yapıldığında;

"ismail al penis a moderator" gibi şok edici bir hal alıyor.

evet illuminaticiler,

evet ateistler,

şimdi söz sırası sizde.
konuşurken bir yandan da bir sonraki cümleyi düşünebilecek kadar akıllı olduğu için konuşamayan, kekeleyen insan. biz onu anlıyoruz ya o bize yeter.
(bkz: grup vitamin -ismail)
uludağ sözlüğün kurucusu ve sahibidir.
254 entry'de sır olan gerçeği, ''sinmel'' nickli yazar açıklamıştır.
(bkz: tüm süprizi bozmak)

yılda bir kaç kez giriyorum sözlüğe, her defasında bu kadar şaşıramam diyorum,
her seferinde şaşırtan çıkıyor.
zeus akıl fikir versin...

ciddi ciddi sözlük kurulduktan 10 yıl sonra ismail alpen başlığına gelip sözlüğün kurucusu yazan var.
(bkz: are you kidding me)
ismail alpen
@zall

Bu ne lan zall bu ne allasen.