bugün

https://www.youtube.com/w...uG_4&feature=youtu.be
dinlerin ortaya atılma sebebini bilen herkes için dinlerden nefret etmekten kaynaklı durumdur.
Müslümanlar.
islamı okuyan biri ondan zaten nefret eder. ulan islamın içinde saldırganlık barındıran, kendinden olmayana ağır hakaretler ve tehditler bulunduran yığınla ifade var.
bu tıpkı benim bir kitap yazıp benden olmayana veya bana inanmayana sabah akşam sövüp, katledilmesini istemem gibi bir şey. bu yüzden kuran aslında insan hakları ihlali bulunduruyor ve kuranı okuyanlar belki farkında değil ama o hakaretleri, tehditleri her gün okuyarak bir nevi dünyaya meydan okuyorlar.
yani ben bir kitap yazıyorum içinde tonla hakaret var ve kişiler bunu her gün ibadet diye uyguluyor. sonra da o kişilere beni sevin, saygı duyun diyorum.

hahaha, buna filler bile tepinir.
ne diye nefret edeyim. etsem etsem en fazla alay ederim onu da içimden yaparım ya da tartışmada fazla kaşınan müslüm bir arkadaşım olursa ona karşı. olmayan sebeplerdir bırakın insanlar ne yapıyorsa yapsın istemiyorsanız islamist olmazsınız olur biter.
Huzurun islam'da degilde izlandada olması.
benim için waffle'dir. bahane mi yok aq?
şimdi "islam bu değeeel" laflarına bakmadan olana bakalım.

yıllardır birbirlerini vahşice geberten insanlığa, bilime, doğaya, dünyaya en ufak bir katkısı olmayan bir kültür almış islamı kendi içinde eriterek çevirip çakmaya çalışıyor bunu yaparken de en yapmaması gerekeni yapıyor.

cahilleştiriyor.

olay islam değil cahilleştiren her türlü zihniyete kültüre (ona nasıl kültür denirse artık) karşı durmak erdemin ta kendisidir.

orada burada gösteriş yaparak namaz kılan pedofili ensest ilişki konusunda tüm rezaleti yaşayan bir kültür müslüman olsa ne yazar aq.

islamın bu cahillerden hızla kurtulması gerek.
Nefret etmek isteyenlerin bulduğu bahanelerdir. Zira islamda nefret edilecek hiçbir şey yoktur. inanmazsınız orası ayrı. Kişinin kendi tercihidir. Ancak islam, toplum ahlakını güzelleştiren; hoşgörü, anlayışa dayalı dindir. Her Müslümanım diyen kişinin ahlakına değil kuran'ın Emrettiği ahlaka bakarsanız farkedebilirsiniz.
bunun sebebi kesinlikle müslümanlardır. Işid el nusra öso ve destekçileri çıkıp müslüman olduğunu iddia eder, devlet başkanları bile bunları mücahit ilan ederse olacağı budur.
kul ile kuran arasındaki sorumsuz ve cahil kişilere her kesimce gösterilen saygı.
islam saldırgan, vahşi, kan emici bir din çünkü. islamla çocuğumuzu öldürmüş gibi mücadele etmeliyiz çünkü fırsatını bulduğunda bunu hiç gözünü kırpmadan yapabilecek dindir.
din düşmanlığı bu yüzden şarttır, haktır, aşktır.
Uyduruk rivayetlerden ötürü ateistlerin islam dan nefret etme nedenleridir.

Dinden çıkmış, kendi işinde gücünde, vergisini veren, topluma ve devlete ihanet eymeyen bir insan neden öldürülür, birisi açıklasın?
Bilgisiz kişilerin fetva vermesidir.
Birçok kişi, bilinçsiz sözler söyleyerek insanları uzaklaştırma çabasında.
islamın hak din olduğunu bildiği halde günahlarından vazgeçemeyen insanlar bir zaman sonra günahların kalbi karartmasıyla en ufak bir yanılgıda islamın hak din olmadıgını düşünür daha doğrusu düşünmek ister ve islamdan nefret etmeye başlar.