bugün

kktc'de okuyanların sıklıkla görebileccekleri haşin bakışlı uzun boylu fazla esmer olmayan acemlerdir. *
türban takmayı özgürlük olarak algılamayan kızlar.
ülkemize giriş yaptıktan sonra iran'da yapamadıkları her şeyi yapan kızlar. denize girmek, başörtüsünü çıkarmak, içki içmek gibi.
bir zamanlar yeniçerilerin evlenmesinin yasak olduğu kızlar.
cok guzel olurlar ve kocaman guzel gozlere sahipdirler. avrupa'da yasayanları cok acık giyinirler, her zaman sık ve makyajlıdırlar. lukse, giyinip kusanmaya, takıp takıstırmaya duskundurler.
kendi ülkelerinde renkli çarşaf bile giymeleri yasak olduğu için, kıbrıs almanya gibi ülkelerde pek bi açılan kızlardır.
dünyanın en güzel gözlü kızlarına sahip ırkın, gayet hoş ve alımlı kızları.

(bkz: saatler dededen kızlar acemden)
kapkara gözleri olan, mükemmel fizikleri olan. bi gördüldüğünde dönüp birdaha bakılması doğal karşılanan ırktır.
SERIATAN ONCE DUNYADA BAYA BIR UNU OLAN SIMDININ EZILMIS HAKLARI ELLERINDEN ALINMIS ESKININSE GUZEL VE GUCLU KIZLARI.
''bir insan sadece gözden ibaret olsaydı, dünyanın en güzel kızları iran'lı olurdu'' adlı vecizemin yegane kahramanları.
dünyanın en güzel esmerlerinin, en güzel kara gözlülerinin bulunduğu güruh. 2006 kainat güzelinin iran asıllı olması ile güzelliklerini tescillemişlerdir.
muta nikahı yapmak sureti ile hayat kadınlığına erken yaşta başlayan, ilk fırsatta yurt dışına kapağı atıp çarşafı atan hatunlara verilen ortak isim...
sert mizaçlı, güzel ve yürekli kızlardır gibi bir intiba bırakmışlardır üzerimde...
neredeyse hepsi güzeldir. kıbrısta okuyanları kıbrısa indiği anda carlarını çıkarıp içlerindeki mini etek, askılı dekolte üstlerle gezmektedir. tatlı kızlardır. model gibi.
yedikleri garip yemekler ve bununla ilgili olduğunu düşündüğüm ten kokuları sebebiyle pek ısınamadığım bayanlardır; tek olayları çok seksi giyinmeleri gibi... genelde tüm suratlarını kaplayan güneş gözlükleri takar, daracık kotlar giyerler, saçlarını sarıya boyayanları da vardır ki bu zaman zaman doğal bronz olanlarına yakışır.
kıbrıs'ta bol miktarda bulunan hatun kişioğulları.
Yeni şeriat yasası gereğince saç telinin gözükmesi yasaklanan kızlardır.
(bkz: mustafa denizliiiii yanına al beniiiiii)
dünyanın en tatlı en güzel kızlarıdır. baskı rejiminden dolayı psikolojik olarak ülke dışına çıktıklarında biraz fazla açılıyorlar ama mazur görmek lazım. sosyoloji uzmanları
bunu daha iyi açıklaya bilirler. gayet hoş cana yakındırlar o kadar marjinal olmalarına rağmen orospu olanını daha görmedim.
bence üzerine gidilesi bi durumdur gazeteci olsam iranın dışarda yaşıyan kızlarını
mutlaka anlatırdım(anlatıldıysa bilmiyorum)özellikle kıbrıs tavsiyemdir.
inanılmaz çekicidirler, kaş üstü bir bakış attıklarında insanın içindeki yağları eritebilirler. gözleri ve özellikle yaptıkları göz makyajlarıyla tahrik edicilik konusunda baya kabiliyetlidirler.

(bkz: yaşanmışlık)
türban veya çarşaflarının altında bir güzellik yatmaktadır aslında. tam bir kapalı kutulardır, fiziklerinin harika olduğunu düşünüyorum. çünkü o kara çarşafın altında devamlı terlediklerinden kilo almazlar(hakikaten şişman bir iranlı hatun görmedim), vücut ölçüleri hep aynıdır.

bir gün şeriat kalkar ve kadınlarına özgürlük gelirse(ki bu uzun bir süre olmayacak gibi duruyor), dünya güzellik yarışmalarında en güzel kızlar iran'dan çıkacaktır, bakın demedi demeyin...
dünyanın en ateşli olan kızlarıdır. ben demiyorum amcam söyledi.
türk kızlarına benzemezler, entelektüeldirler...
sevgili ve koca dayağına karşılık vermeleriyle ünlüdürler.
şeriatın tüm vahşiliğini yaşayan,hakları yok sayılan kızlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar