bugün

zamanında bir arkadaşın panelinden bağlanıp her şeyi izlerdim özellikle ligtv gibi kanallar çok sağlamdı gerçekten. hala boyle paneller bilen varsa yada direk kanal kodları yeşillendirebilirler.
sağlam bir iptv server tavsiyesi bekliyorum satın alacam ama hangisi güvenilir yardımcı olabilecek yazar arkadaşlar yeşillendirsin.
teknolojik yazarların bana yardımcı olması gereken husus.

şimdi ben evinden oturup d smart izleyen, 24 megabit hızla hipernet kullanan bir insan evladıyım.

bu ip tv yi kullanarak nasıl maçları izleyebilirim? ne almam gerekiyor ? internet hızım yeterli mi? vs vs...

hadi gençler bi el atın gari, teknoloji özürlü yaşlı bi insanım neticede.
klasik bir ulusal kanal ve belgesel kanalları izleyicisi olarak işime yarayıp yaramayacağını merak ettiğim oluşum.

digitürk kullanan biri olarak her ay verdigim 25-30tl nin hakkını vermedigini düşünmekteyim..

edit: geri al- ileri al tekrar izle olayları olanlarda varmış?
Ilgilenen varsa yardımcı olabilirim.
Çok uygun fiyatlara yardımcı olunur. 7/24 destek. kaliteli hizmet.
sadece türkçe belgesel kanalları için link aradığım sistem.

yok mu şöyle nat geo, nat geo wild, nat geo people, dicsovery science filan veren link
internet üzerinden tv izlemeye yarayan bir teknolojidir.
6 ay icin 80 tl verdigim ve bir aydir kullandigim sey. su ana kadar yalnizca fenerbahce dogusun euroleague maclarini izledim, bugun gercek performansini gorecegiz.
şu sıralar sözlük yazarlarından iptv tavsiyesi beklediğim şeysi.
ipten yapılmış televizyonlara amerika'nın verdiği ad.

teknoloji çoh gelişti yeğenim.
uludağ sözlük yazarlarına özel yüzde 20 indirimli olarak hera iptv den alabileceğiniz internet yayın teknolojisi.
şuan alınabilecek en mantıklı şeydir.

güzel bir kaynak bul. internetin de 8 mb/s ve üstü olsun. bağla hdmi ile televizyonuna, keyfine bak.
internet protocol television kelimesinin kısaltmasıdır.
bir aydır kullandığım sistem,gayet memnunum,keşke daha önce kulanmaya başlasaydım.
Nerden alınır en iyisi hangisidir kullanan varsa tavsiyelerini bekliyorum.
kullandım ama ailecek kullanacaksan kullanma zira her tür kanala izin var kanalları geçerken bir bakmışsın iki insan zina cima yapıyor.
hera iptv ye bakın. twitter hesabı da aktif.
Bu sistemde en önemli husus internet hızı. Eğer hızınız yüksek ise takılmadan rahatça seyredebilirsiniz. Tabii hizmet aldığınız firmada önemli. Benim uzun zamandır kullandığım firmanın linkini aşağıya bırakıyorum, fiyatlarıda gayet makul düzeyde derbi günü lazım olabilir.
yasal değil ama gayet iyi.
internet protokolü üzerinden (TCP/IPv4 - IPv6) görüntü ve ses aktarımı.
yurtiçindekilere 250tl fiyat biçip, yurtdışındakilerden 750tl isteyen şerefsizlerin, illegal servisleri için kullandıkları teknoloji.

Burdan ne kadar yasa dışı iptvci varsa, hepsinin ta amuna goyim. size 75€ vereceğime, digitürke 100€ Veririm daha iyi. Hem orijinal, hem yasal, hem de kesintisiz.

Siktirin gidin yavşaklar.
Hırsızlığı bile ballandırıla ballandırıla anlatıldığı bir sistem.

Her şey ilegal çalıp sizi ortak ediyorlar.

Bir nevi yayın hırsızlığı.
Telif yok. Yayın ücreti yok.
Vergi yok.

Ve bunları övenler var..

Kardeşim git maç günleri bir kahveye kahveci kazansın.

Bunun reklamınıda yayınında yapmak suç olmalı aslında .
digiturk ama korsancılık ayıp diyeceği yerde klüplere doğru dürüst para versin, avrupa’da türkiye liginin yayınlanması için lobi oluştursun.

elindeki malı parlatacağı yerde sürekli ağlamakla olmuyor bazı şeyler.

bu lig fransa liginden kötü diyen yalan söyler. En basit takımda milyon euro kazanan topçu, veteran star, gelecek vaadeden topçu var. yusuf’u lille auxerre’den mi aldı?

saha kalitesine karışma, federasyonun özerkliğinin sağlanmasına karışma, ligi pazarlama...

siz bizi senelerce soydunuz, şimdi iptvciler de sizi soyuyor. ağlamayana meme yok.
Santral iptv almayın aldırmayın dolandırıcılar kendileri.