bugün

Yenisini çıkardıkça eskilerini yavaşlatan marka.
Üstelik ellerinde yıllar yıllar sonrasının teknolojisi olmasına rağmen hala aynı şeyleri dönüp durup ısıtıp önümüze sunuyorlar.
her genç kızın ve erkeğin rüyalarını süsleyen cep telefonu markasıdır.
stabilite uzmanıdır.

alınan bir telefon, kullanıma da bağlı tabii, en az 5 yıl kullanılabilmektedir. verilen para benzerleri için, aynıları için diyemiyorum yok çünkü, biraz fazla olsa da stabilite konusunda uzman olması fiyatının göze batmasını engelliyor.
5 gündür kullandığım cihaz.
Standart bir Telefon sözlüğe giriyorum Twitter Facebook falan açıyorum sabah şarjdan çıkarıyorum akşam bitiyor.
Öyle yani, ben para vermedim alacak olanlara da 4000 tl vermeye değmeyecek bir cihaz olduğunu söylemek istedim.
ilk akıllı telefondur ve iktisadi açıdan mükemmel başarılıdır. Taklitler aslını yaşatır.
en iyisi 4s olan telefon markası. 6 cıvık babam afedersin. x'in ise tüketici mahkemesine yollama ihtimali var.

kim ne derse de desin, kullanımı kolay ve insanı çözüme daha kısa sürede ulaştıran telefondur.

bir elinde iphone, diğer elinde vazgeçemediği tuşlu telefonu olan adamdım. yeni dünya düzeni mecbur ediyor insanı whatsapplara, maillere, vırtlara, zırtlara.

samsung aldım bi tane de şarjı daha fazla gidiyor dediler diye. gözümdeki farklar basit, birine virüs girme olayı yüksek. bir de dediğim gibi iphone insanı bu tip olaylarda kasmıyor. adam daha az sekme yapmış, bu insanın hoşuna gidiyor. samsung ya da android diyeyim, bir ufak iş için 212134 sekmeye basmaya gerek duyuluyor. gereksiz.
1 seneden fazla oldu kullanımım. daha yeni keşfettim klavyeye basılı tutup yön verince metin arasında mouse gibi geziyo. lan böyle bi özellik var anlat bi yerde. kocaman parmağımla aralara sokmaya çalışıyodum | şunu.
Hasedinden çatlayıp çamur atanların alamadığı telefondur , çatlayın ulan 4 bin lira verdim ve harika buluyorum , iPhone 11 i iple çekiyorum . ilk çıktığı gün alacağım , para var huzur var .

Android iğrençliğini kullandım .
fazla abartılan balon telefon.. fakir eziklerin yemeyip, içmeyip hava atmak için aldığı telefon.. daha aç karnını doyuramıyor ayy puhahaha.. kullananların çoğu istisnasız fakirdir.. bir insanı kullandığı telefonundan tanıyabilirsiniz eğer ki iphone kullanıyorsa götüne tekmeyi basıp sepetleyin, aklı sıra zengin görünmeye çalışıyor bu ezikler.
birde hasetinden çatlayıp alamayanların çamur attığı telefondur diyen kıt kafalı kullanıcılara sahiptir.. ulan ibiş, aldığım her telefon fiyat olarak bir çok iphone ile eş değer, zaten iphone da olupta diğer android telefonlarda olmayan hiç bir özellik yok ve iphone kullanmayı sevmiyorum geri tuşu bile olmayan dandik telefon.
tanım : hava atma aracı olarak, fakir eziklerin kullandığı telefondur.. acıyorum bu tiplere yazık kimin bebeleriyse artık.
tercih meselesi çokta abartmamak lazım hiçmi derdiniz yok mk.
En gerizekalı insanın bile kullanabilmesi için tasarlanması olayı gerçektir.
An itibariyle, bir anda tüm modelleri %23 zamlanan telefon şeysi.

itibardan tasarruf yapılacak değil ya, olsundur.
Bugün itibariyle x serisi 7500 tl.
7500 tl.
Nedir ev kredisimi araba taksidimi.
döviz gibi değerlenen telefon şeysi.
elimdeki iphone 7 plus ı satsam maaştan fazla artık.
iphone alacağına kurbanda dana kes daha iyi demek başlığında baş aktördür. yalan da değildir.
Cebini düşünenlerin telefonu. Öyle samsunlu telefonları alıp iki gün sonra %25 zar edeceğime alırım iphone zararı bırak kar eder cebimi şenlendiririm. Ne demişler iphone almayacak kadar zengin değilim.
bugün telefonlara taktım.

Apple geçenlerde yeni bir versiyon çıkarttığında bir öncekinin performansını %50 düşürdüğünü itiraf etmek zorunda kaldı.

Nedeni telefonu hakkıyla kulananların cihazın performans düşüklüğünü fark etmeleri ve hukuki yollara başvurmalarıydı. Peki ne oldu Apple uyanıklık yapıp hemen itiraf etti.

Ancak itiraf şöyleydi.

"Neymiş batarya ömrünü uzatmak için performansını yarı yarıya düşürüyormuş"

Düşünsenize 1300 Mhz de çalışan bir telefon 650 Mhz e düşüyor.

Tabii bunu benim tanıdığım iphone fanatikleri kabul etmiyor. "Lan diyorum adam itiraf etti" Yok ben yalan söylüyormuşum.

Sonuç olarak telefonu nasıl kullanıyor ki performansının düşüklüğünü hissetmiyor.

Sadece sosyal medya kullanırsan tabii ki mal gibi hissetmezsin.
bir samsung değildir. samsung candır.
bu andırda gifler neden belalı anlamıyorum. yüklemesi ayrı dert saklaması ayrı dert. eskiden olsa içinden geçerdim ama artık ilgisizleştim ya. 3310 gibi oldu telefon benim için.
bu andırda bi parmakla klavyeye basılı tutup diğer parmakla sürükleyince (klavye üstünde) metin seçiyor. bugğn keşfettim amk.
--spoiler--
iPhone, Türkiye'de 2008 yılının sonunda satışa sunuldu ve yaklaşık 10 milyon kullanıcıya ulaştı. Her 8 mobil aboneden 1'i iPhone kullanıcısı olurken iPhone modelleri için ödenen toplam tutarın ise 7 milyar doları bulduğu tahmin ediliyor.
--spoiler--
görsel
Embesil telefonu.
Güzel ülkemizde iphone olmayan pek çok telefonun da iphone melodisiyle çalması ilginç bir noktadır.