bugün

herkesin elinde olan telefon. bir elitliği kalmadı yani. ama bir samsung galaxy serisi ile başa çıkamayacak telefondur. müşterileri genelde sabittir.
Zamanında nokia 3310 kullanmış insanların şimdi laf ettirmedikleri telefondur. Adama sorarlar 2007den önce neredeydin diye.*
Piyasaya Çıktığında, önceki zamanlarda telefon tasarımcılarının tip arayışını sonlandıran tekefondur. Sade ve şık.
Tam bir vakit öldürme aracı. Eğlence için en iyi adres.
bir pilini değiştirtmek için verdiğim telefoncudan içindeki tüm programlar ve dökümanlar silinmiş arayüzü değişmiş şebekeye bağlanmayan dahası bir gün sonra imeisi için kayıt dışı mesajı gelen telefonum. şimdi bu telefoncuyu sikmek mi lazım sabaha mı bırakmak bilmiyorum. bu ipnelerin imeisi değiştirilemiyor biliyordum ben ama bunun da yolunu bulmuşlar demek ki bizim imei yi sanırım çalmışlar.
edit: eğer iphone alacaksanız sakın ikinci el almayın ilk el alırsanız sakın faturasını kayetmeyin ve sakın bilmediğiniz yere tamire vermeyin.. ayrıca bildiğiniz yerde bile başınıza iş gelebileceğini düşünerek konu hakkında bilgi sahibi olduğunuzu hissettirin ve kesinlikle telefonu her yönü ile test etmeden dükkandan çıkmayın.... özellikle servis yok diyorsa ve içindeki bilgiler silinmişse garanti telefonunuz üstünden bir dolap çevirmişler demektir.
Yakinda 5s modelinin cikacagi cep telefonu markasi. Iphone 5 ten cok farkli olmayacagini dusunuyorum. Iphone 6 da bir devrim olabilir belki ama 5s te olacagini zannetmem.
eski imajını kaybeden telefon. artık herkes samsung peşinde.
samsung'un tek rakibidir.

simdi nedenlerini yazacagimi ve ikisinin ozelliklerini karsilastiracagim sandiniz di mi? ben de isterdim lakin teknoloji ozurluyum, bilmem oyle seyleri.
orta boy bir buzdolabından daha çok elektrik tüketiyormuş.
http://amerikabulteni.com...fazla-elektrik-tuketiyor/
rakibi yoktur... iphone ve diğerleri... 2000 li yılların başında nokia3310 neyse şimdi de iphone odur..
işletim sistemi ve tasarımıyla çok fazla ilgi çeken telefondur. yalnız fiyatinin fazla oluşu da cazibeli geliyor olmalı ki bu kadar merak ediliyor ve ovuluyor. günün birinde param olursa ben de alıp kullanmak isterim açıkçası.
entry nosu bilmem kaçla bitene iphone veriyorum şeysini yapmak istediğim telefon diyemeyeceğim alet.
galaxy ile karşılaştırılan çocuk oyuncağı.
''telefon değil o ayfon'' diye övünenler vardı ya bak şimdi yine aklıma geldi. allah belalarını versin.
görsel

"Merhaba yeni iponun ile daha huzurlu olasın diye atıyorum bu resmi
Nasılsınız ben kapitalizm."
yaran bir reklam parodisine sahip telefon. (bkz: yaran reklamlar/#21159248)
5s ve 5c açılımı shit ve crap olan telefon.
Statü mastürbasyonunun en ulaşılabilir olanı en zayıf halkası.
Bundandır asgari ücretle çalışan adamın,
18 taksitle Ayfon alması...
http://www.mserdark.com/i...ne-alacaklara-tavsiyeler/
zamanın nokiası.
3210 lar 3310 lar gördük biz 4s ler 5 ler gibi.
sen de biteceksin. senin de serbest piyasa ekonomisinde mücadele edeceğin bir marka belirecek. takıl bakalım şimdi biraz. *
ısırılmış elmadır .
Az önce yine yere dusurdum ve arkasi paramparça.
iphone 4 s den iphone 5 ve üstüne geÇmem iphone 4 s bana yeter bir süre daha.
insanı kendinden çok şarj aletine bağımlı kılan telefon.
tüketim çılgınlığının bir ürünüdür.
ve eğer bir ayfonunuz yoksa metrobüse binemiyorsunuz...

ulan metrobüse binen herkes mi bunu kullanır. utancımdan 2100ımı çıkaramıyorum, çalmasın diye de sessize alıyorum. bu sayede kitap okuma alışkanlığı edindim.