bugün

kullaniyorum, memnunum. 2700e almistim, simdi ikinci eller bile 2700den fazla. yatirimlik resmen.

tek sikinti eger case takmam derseniz telefonu yataktir, yastiktir uzerine koymayin. arkasi cam ve yavas yavas nereye koysaniz kayip dusuyor orospu cocugu.
şu an itibariyle alınır mı diye düşündüren cihaz.

alacağım fiyat 2000 TL civarı kutulu garantili cihaz. bilen kullanan yazarlar yeşillendirirse sevinirim.

t: bir telefon.
Teknoloji marketlerinin cogunda x ile birlikte sifiri bulunmayan telefon. Hayir uretimden kalkti da bulunmuyor desem o da yok. Ama hepsinin elinde deli gibi 7 var. hatta 6s plus bile var. bu nasil bir is anlamadim gitti aq.
annemin bugün bana sürpriz yapıp aldığı telefon. thank you mom.
Bende var, tavsiye etmem.
Para vermedim, para verecekseniz 3700 liralara değmez.
illa iphone isteniyorsa 8'e o kadar para vermek yerine 7 iş görür. aralarında hızlı şarjdan başka bir fark yok. ikisi de aynı sadece şekilleri azıcık değişik.
Çok pahalı olduğunu düsündüğüm telefon. Ayrıca android telefonlara alıstığımdanda olabilir sevemedim Aplle'ı.
apple iphone 8'in yanlış yazılan hali.

iphone marka değil modeldir. marka olan apple'dır. aynı şey samsung telefonlar için geçerlidir. örneğin galaxy s5 yanlış bir tabirdir çünkü o cihaz samsung markasının galaxy modelinin bir serisidir.
Şuan Bu entryi Yazdığım bir telefon Her konuda Androidin önüne geçebilecek özellikler mevcut harika bir telefon tebrikler apple.
Zamanın gerisinde kalmış apple ürünü.
-ips lcd ekran
-ekran kasa oranı
-çözünürlük
-pil (1821mah)
Buna rağmen üst düzey android telefonların fiyatıyla yarışmaktadır.
şuan'da kullandığım, j5 2016 telefon biraz kasmaya başladı bir yıl daha kullanıp 8 yada, 8 plus almayı düşünüyorum ama kafam karıştı 8 mi? yoksa plus olanı mı alsam bilemiyorum.
Aşık olduğum telefondur kendileri. iphone 5s kullanıyodum baktım iyice yarı yolda bırakıyor gidip aldım 8’i mis gibi şu an.
ne kadar belirlenen fiyatı hak etmese de, iphone x'e nazaran fiyat ve karşıladığı beklentiler konusunda tercih edilebilecek bir apple ürünü.
Almak için bir fırsat bulup cüzi bir miktara sipariş verdiğim cihaz.
Normalde telefon için fantezili fantezili silkseniz bir telefona 1500 üzeri lira vermem.
Ama o kadar bile vermeden aldığım için okey dedim.
Bol bol inceleme Videosu izledim iphone ederinin 2-3 katına satılan bir cihaz.
Idare edeceği kadar pil, bir o kadar ekran.
Tasarım iyi sayılır o da 3 yıl öncesini baz alırsanız.
Sesi güzel çıkıyor, hızı çok iyi, işletim sistemi iyi.
Ederi 2000 tl.
He ben ne mi yapacam bu iphone u? Büyük ihtimalle bir yıl kullanıp satarım.
Güzel telefon bok atanların ağız kokusu buraya kadar geldi. Evet.
(bkz: çöp)

şu tenekeye telefon diyorlar ya alıyor bir gülme. *
Çalıştığım kurum belirli şartlar altında verecekmiş.
Bunu almak için aylık 300 lira yemek market fişinden vazgeçmeye değer mi sizce sorayım dedim.
Kamerası harbi güzel telefon.
Neden son anda almaktan vazgeçtim!
Telefonumu ios 11'e güncelleme gibi bir yanlış yapınca model yükseltmek kaçınılmaz oldu.işim gereği teknolojiden kopamıyorum. asla eski telefonunuza ios güncellemesi yapmayın!!! Sakın!!! Neyse gelelim konumuza...
internet satışına güvenmeyen ben, fellik fellik piyasa araştırdığımda, piyasada 4200 olan iphone 8, metro toptan alışveriş mağazasında 3.900 diye twitterda rastlayınca seve seve evvelki gün gazlayıp "metro toptan alışveriş"e gittim.
fakat,
telefonu satan kişi elemandan çok komisyoncu gibi davranınca aslında metrodan alışveriş yapmadığımı, anladım. "hangi firmasınız?" diyorum, eleman: "bilmiyorum.." diyor, baktım kem küm ediyor, hemen alışverişten vazgeçtim!

mediamarkta gittim. (daha kaç yere gittim de kısa kesiyorum)
4,200₺' ye rağmen mediamarkt güvencesi için aynı telefonu satış elemanından seve seke istedim.
işte şöyle gelişmiş telefon, böyle şık, arkası çizilmez cam! tutuşu daha iyi..
ama yine vazgeçtim. Neden:
1 Kulaklık kablosu girişi yok ama kulaklik yine kablolu! iphone, "kablolara dolanmaya devam!" diyor. böyle bir yenilik yok.

2 Kulaklık için ayrıca bir adaptör(dönüştürücü) çıkıyor içinden. onu şarj girişine, kulaklığı da adaptöre takıyorsunuz. anca öyle dinleyebilirsiniz. Şarjda kulaklığı kullanamazsınız!!!

3 Zannettirdikleri gibi kulaklık girişinin kaldırılması, stereo hoparlör olayından dolayı değil. Telefona başka yerden de kulaklık girişi yapılabilirdi.
Sebep, bu çük kadar aparat zırt pırt kayboldukça, iphone sahipleri 40₺ gibi bir parayı haydi haydi verip seke seke alacak. ek söğüş. bunu iyi biliyor apple.

4 Kablosuz şarj da çıkmıyor içinden! O da sonradan gelecekmiş. -kaç lira? diyorum. Satış elemanı: -Biz de bilmiyoruz kaç lira olacak?! ancak samsung'un kablosuz şarjı uyuyor(!) bunlara dedi. - o ne kadar? -250₺.. anlayacağınız iphone'a 4,200₺ veren buna da seve seke kaç yüz verir. siz anladınız onu.

5 Almaya seke seke karar veriyorsunuz. " 4,200₺" yoldular..." derken eleman geçiyor 2. soruya:
-efendim sigorta ister misiniz? - ne kadar? -3 yüz küsur bilmem ne kol lira...
-yok kardeş boşver diyorum...

6 arkasından üçüncü soru geliyor:
- kılıf ister misiniz? iphone 8 e özel ?
- o ne kadar?
- bilmem ne kadar kol lira da o!
- ya niye bu kadar pahalı bu kardeşim? özelliği ne? diyorum
-abi bunların arkası cam biliyorsun kırılma riski var! diyor!!!!!!!

apple camiası resmen bizimle dashhshak geçiyor !

lan hem arkası cam diye satmak için öv, hem de kırılabilir diye ekstra "özel kılıf" kakala!
e yapma o zaman o camı be allah'ın cezası!!!
madem yapıyorsun madem çizilmez(!) ne diye özel kılıf?

Özel kazıklardan kazık beğen!!! Rezillik diz boyu!!!!

belki de apple iyice tüketti kendini... yenilik getiremiyor zaten yıllardır. yaratıcılık yıllardır yok.
galiba yolun sonuna geldiklerini anladılar, görünen açıkça o ki parası olanı söğüşleme taktiği kovalıyor apple camiası!

bir anda soğudum iphone ve apple'dan! gerçekten tiksindim. teknolojiyi gerçekten severek izleyen ben tik - sin - dim !!!

tarih yüzlerine tükürecek bunların!! ha keşke toparlasa, düzelse, gerçekten isterim. ama akla gelen klasik düşünce steve jobs öldü (belki de öldürüldü).

yine de alacaksan bir seneye kalmadan iphone yeni bir versiyon daha çıkarırsa çok dertlisin be kardeş. 4,200₺ üstüne ne içeceksen artık sen düşün.. ve sonrası? öde öde nereye kadar? değer mi?

ancak benim gibi bilgisayarından tabletine işinin de bir parçası olması sebebiyle iphonedan şak diye vazgeçemiyorsanız;
öneri isteyenlere iphone SE şimdilik bir çözüm olabilir. vatan bilgisayarda 32gb 2,000₺. ele en iyi oturan , tek elle rahatlıkla kullanabileceğiniz kalan tek iphone o. bence apple daha iyisini yapana kadar da iphone içinde en iyisi bu. teknosa'nın bazı mağazalarında da var.
ha apple tutar onu da bir şekilde çöpe çevirirse, haram zıkkım olsun verdiğim paralar. bize de apple'ürünlerini yenilemek değil çöpe atmak düşer. zararın neresinden dönsek kâr.
daha ne diyeyim. apple yönetimi mahvettin... kestin altın yumurtlayan tavuğu.. keşke düzelse...
kasa neredeyse değişmemiş gibi birşey. 6s'in daha taksidi bitmedi hele az ucuzlayadursun, hayatım iphone taksidi ödemekle geçiyor amk.
Dunden bugune elimde olan cihaz. 4sten 8e atlayan biri olarak soyluyorum hala 4sin uzerine cikamadilar.
dün aldıgım telefon.sakın almayın isteyen varsa satayım 6 nın aynısı kasa olarak aynı kapagı ekran camını kullandım hatta. 6 bir milim daha bile ince. eline alınca ısıgı yanıyo tek artısı o.
bugün alacağım telefon. çok heyecanlıyım.
https://www.59saniye.com/...hone-8-hediye-eden-damat/
Benimde olsa.