bugün

2017 de görülebilme olanağı vardır. eğer her yıl bir seri yapmazlarsa.
bilmem ki dünyanın onu görecek vakti varmı? ama süper bir telefon olacak orası ayrı.
powerpoint sunumu hazırlayıp duvara yansıtamassam almayacağım telefon.
marsdan çekmeyen telefondur. hayır arkadaş iphone 4 ne güzel çekiyor bu telefonda sorun var kanımca.
yıl 2020 filan olur heralde. steve de gitti ne bok yiyceklerse artık.
hiç bir zaman çıkmayacak telefondur. muhtemelen yeni nesiller inewphone gibi isimlerle gelecektir.
iphone 7s den sonra çıkacak olan telefondur.
muhtemelen iphone bjk ismiyle çıkacaktır.
Sizin yerinize mastürbasyon yapabilir.
Sizin için striptiz yapacakmış, epılda tanıdık var o söyledi.
apple firmasının xxxx yılında çıkaracağı telefon.
firma yetkililerine göre bu ürün yemek yapma, çamaşır ve bulaşık yıkama, ütü yapma gibi özelliklere de sahip olacakmış.
olmayacak iphone'dur. çünkü apple beceriksiz yöneticileri ve tasarımcıları yüzünden o zamana çoktan batmış olacaktır.

(bkz: neredesin steve)
cebe sığmayacaktır.
2017 de çıkacağı duyurulan akıllı mobil cihaz.
Samsungun simdiki megapixelini anca yakalar bence at fava bekle.

edit: postuma ":(" atan yazar zannımca iphonecu. Kardeş ben de iphone kullanıcısıyım da gerçeklerle de yüzleşmek lazım.
6s olan modelini en çok fenerbahçelilerin kullandığı serinin 8. sidir. i phone 6s candır. vazgeçilmez.
görsel
Prototip.
çıkmayacaktır.
(bkz: iphonelarda sayı döneminin bitmesi)
şimdiye kadar görülen en kaliteli en gelişmiş ve en farklı iphone olacak. tamamen cam tasarımı ile geleceği söyleniyor ve iki tarafı da cam olabilirmiş. fiyatı 1000 dolar üstünde geleceği bir diğer iddia yani ülkemizde 5000 tl den başlar piyasası. ios 11 ile siri 2 kat daha gelişeceği muhtemel, iphone 8s söylentileri ise şimdiden başladı, iddaalara göre 8s 2k ekran ve 5g destekleyebilir. ancak bu muhtemel görünmüyor zira 5g tabanlı internet hala deneme aşamasında, iphone 9 un ise 5g yi desteklemesine kesin gözüyle bakabilirsiniz.

kaynak: zötüm
şimdiye kadar çıkarılanlardan daha kaliteli olmayacaksa çıkarılmaması gereken telefondur.
Cikacagini sanmiyorum bu telefonun.
türkiye'de bir elektronik ürünün özellikleri değil fiyatı önemlidir. iphone 7'nin 3700TL civarı olduğunu göz önüne alırsak, yeni çıkacak iphone modeli Kasım 2017'de Türkiye'ye 4100TL'den giriş yapar ve Plus 256gb modeli de 6000TL'yi zorlar. gider sıfır km honda motosiklet + motor ehliyeti alırım o paraya.
Hep ayfon 50 kulland...
Yanlış girdik...fakirim lan ben ayfon 1 den öteye geçemedim.
Bir öyle, bir böyle oynayan ama genelde artış gösteren dolar kurunu da göz önünde bulundurursak; bence düşük bütçeli kesimin alamayacağı bir fiyata geleceği kesin.
Yarım elma gönül alma.