bugün

ilk görüntüleri için;

görsel
daha gelişmiş versiyonu:

görsel
tinypic sayesinde biraz önce siparişini verdiğim muhteşem telefon.

http://i.imgur.com/rozoyFa.png

tabi hemen beleşe vermediler, önce bir soru sordular bana.

http://i.imgur.com/Cs4oArh.png

tabi ki hemen apple dedim!

telefon numaramı ve adımı istediler, anında verdim.

http://i.imgur.com/MrIrj5J.png

kredi kartı bilgilerini de girdim ardından onaylama koduyla.

haftaya elimde olurmuş. beleş iphone ulan!!!
(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et)
gündem işte... Afyon'dan ayfona.
görsel
kuzenim apple ürünlerinin müptelası olmuş.
düzenli olarak facebook, twitter, sözlük açanlara inat düzenli olarak apple sitesini ziyaret ediyor.

her iphone da kullandı.
4s i alınca artık cıvıttığını düşünen amcam 5 de çılgına döndü.

kuzenim kapıdan girdi, elde taşıma taahhüdü ile aldığı iphone nu masaya bıraktı.

ve amcam yabıştırdı;

-oğlum ayfon 5 çıkmış.
4ünü sat, s sini sok götüne.

aile içi şiddete sebep olan bir telefon sadece.
çinliler şimdiden yapmışlardır.250tl ye emin önünde satılmaktadır.rivayet odurki sırf bu yüzden ıphone5 in piyasaya çıkması durdurulmuş ve ileri bir tarihe atılmıştır.

not:yalanmı konuşacam lan sana,evet aldım!nevar yani.
apple dininin güzel ülkemdeki müridleri için 3 bin tl civarında fiyat biçtiği yeni ürünü. pazardan domates dahi alırken insan iyisini, görüntü olarak kırmızı ve pürüzsüzünü seçer. teknoloji ile azıcık haşır neşir olupta bu iphone 3, 4, 5 serilerinden herhangi birini almış olmak veya almak tam manasıyla enayiliktir. hele ki rakiplerin senin yarı fiyatına 4 çekirdekli işlemcili, 2 gb rami olan ürünleri piyasada cirit atarken bu apple müridlerini anlamak imkansız. ver 3 bini sonra akşama kadar angry birds oyna amk.
1.5 cm icin iphone 4 den vazgecip iphone 5 alanlar, insallah sevgilinizde o 1.5 cm icin sizi terkeder.
iphone genel olarak basit olduğundan kullanıcısı da keza öyledir. amerika toplumunun teknolojik aletlere pek kafası basmadığından apple kendini gelistirmesi için bir sebep bulamamaktadır. nokia maemoo adlı işletim sistemini çıkardığında 'biz bunu kullanamıyoruz' diye iade edip, android'e rakip olabilecek bir platformun önünü kesmişlerdir. iphone 4'ten bu yana geliştirilmemiş, sadece adı değiştirilip piyasaya sunulmuştur. zaten iphone sadece adı var diye alınmaktadır. biraz uzatıp inceltilen iphone 5'in, note 2 gibi bir telefon ile karşılaştırmak oldukça gülünç bir durumdur. nokia bile teknoloji açısından iphone'yi tokatlayabilir.

isteyene yazılı da konuşabilirim.
samsung galaxy note 2 satılıp; 32gb siyahı alınınca ''android'in anasını sikeyim'' diye düşündüren telefon. android'in uygulama çöplüğünden sonra ios, insana ferahlık veriyor yemin ederim.
işkence ateşlerinin, kükürtlü alevlerin içinden çıktım sanki.
ben bu meseleleri hiç anlamam. ne iphone var ne de samsung lardan. elektronik mühendisi olmama rağmen teknolojinin gerisindeyim diyebilirim. para pul var orası ayrı. geçen ay kardeşime iphone aldım. hanıma blackberry bold aldım. ama hala nokia e72 kullanıyorum.

iphone ları sevememenin bir sebebi var. kendilerini teknolojiden farklı yere koymaları. açık ve net. telefonun şarj cihazı kendilerine özel. her telefonda olan girişler bunlarda yok. word, excell çalışmıyor. simcardı kırmadan telefona takmak olmuyor. bunlar ilk aklıma gelenler.
teknoloji benim hayatımı kolaylaştırması lazım. bunlarla olmuyo. sebebi bu kadar basit.
2500 TL. civarında vereceksem, sakso çekmesini beklediğim cihaz.
Note 2 kullandım 3 ay civarında iÇinde 2 gb ram 4 Çekirdek vb. Vardı bende bu bizim pc den bile hızlı diye geÇiniyordum. Taa ki rehberi 4sn de aÇmaya , oyunlara girişlerde yavaşlamaya başladığını görene kadar. Onu iphone5 ile takas ettim ve gayet memnunum. Sarjıda 2 gün gidiyor genelde. Sürekli nette gezmeyen adamlar 3g yi konum servisini bluetooth u wifi yi neden aÇık bırakıyorsunuz ? Kullanmayınca kapatın onları. Sonrada 1 gün bile gitmiyo diyin peff. Kız arkadasımla mesajlaşma arada oyun facebook falan 2 gün Çıkıyor ve en güzelide Çok Çabuk şarj oluyor. Note 2 den sonra iphone5 e geÇmemden anladığım şey , android e ne kadar ram , ne kadar Çekirdek , ne kadar işlemci koyarsanız koyun asla bir ios olamaz.s4 Çıkmış şimdi yeni olaraktan , bakalım o rehberi kaÇ saniyede aÇacak ? Yada arkadaşlarımın s3 leri gibi 2 3 aydamı , daha kısa süredemi pert olacak.