bugün

almayı düşündüğüm smartphone modelidir. gerek sözlüklerde gerekse piyasada yaptığım araştırmada iphone ve samsung galaxy ve htc arasında gidip gelmeme sebep olmuştur. yüksek bir fiyata sahip olduğu için kullanıcılardan ön yargısız ve tarafsız bir cevap alamadım pek ne yazık ki. alıp kullanmadan öğrenemeyeceğim durum sanırım. iphone 5 i beklemenin mantığını da pek anlamıyorum. ne kadar uc bir farkı olabilecek ki diye düşünyorum. iphone kullanıcılarının ortak düşüncesi şarjının erken gitmesiymiş. buna bir çözüm bulunursa süper olur sanırm. ama almayı düşündüğüm telefondur. estetik bir telefon en azından. özellikleri herkesin de sıraladığı gibi bir çok özelliklere sahip ama. - ve + sını tam olarak tarafsız konuşan kimseyi bulamadım. alana kadar yardımcı olabilecek arkadaşları görürsek ne mutlu bize.
Hatalı üretim olduğu kabul edilip, Amerika'da sorunsuz iade verilen iphonedur.
bugün aldığım telefon. fakat bu jailbreak olayını bir türlü anlayamamakla beraber, yapsam mı yapmasam mı diye beni saatlerdir düşündüren telefon.

edit: günler sonra gelen edit, telefonun handikapı şarjının 1 gün bile dayanmaması.. onun dışında harika!
android işletim sistemli telefonlara göre çok daha hızlı çalışan, kullanıcı dostu menülere sahip olduğundan insanı yormayan, bilgisayar ile cep telefonu karışımı bir smartphone.
(bkz: aşkısı)
Arkadaşımın alıp kullandiği alet.bi amuda kalkmıyor yani.evet.
iphone'un en son modelidir.

insanın gayet kafası karışabiliyor evet. samsung, htc gibi telefonların insanı cezbeden kocaman, parlak ekranları, dizaynı. ama bu telefonun teknolojisi bir başka. android telefonların dokunmatiği asla iphone kadar iyi değil. iphone kullanırken sanki canlı bir kağıda dokunur gibisiniz, o kadar gerçekçi bir his veriyor.
dayanıklılık testini pek de geçememiş akıllı telefon: http://www.sosyotrend.com...s-dayaniklilik-testi.html
kısa zamanda alacağım telefondur. çok pahalı ama insana bir zaman sonra lazım oluyor bu tarz senin yerine düşünen bir yardımcı. bu aleti kıt kanaat geçinip borca harca girip alan ve faturasız hatla kullananlar da var ki, o konuya hiç girmemek gerek sanırım.
blackberryden sonra bugün edindiğim telefondur. eşekten inip ata binmiş gibiyim. youtube çözünürlüğü çok zayıf, onu nasıl düzeltebilirim bilgisi olan benle paylaşsın.
samsung galaxy 3 varken alınması komik olan telefondur. nutella kafasında yaşayan boş insanlara yöneliktir.
müthiş telefonumsu cihaz. holldanda'dan sipariş verdim kulağı elindedir amuğa goyim.
çay demlemeye gitmediği, bulaşık makinasını yerleştirmeyi becerebildiğinde süper olacak telefon
kendi başına bir devrim. telefonumdur aynı zamanda. şarj dışında hiçbir problemi yok.
bir galaxy s2 değildir.
iki galaxy s2'de değildir.
aslında ios yerine android olsa, ekranı büyük olsa, biraz daha ince olsa bence çok güzel telefon.
sağlamlık, dayanıklılık testleri konusunda neden bu kadar yerlere vurulduğunu anlamadığım telefon. ben şimdi bu telefonu neden kafa hizasından yere düşürüyorum ki? artık espiri konusu olan 3310' u bile kafa hizasından yere atsan paramparça olur telefon. hani neden kafa hizası? kim bu telefonu kafa hizasında taşıyor ki, ordan düşürsün? 1 metre 55 cm boyunda insan da var 1 metre 90 cm boyunda insan da var. bunların kafa hizası bir olur mu hiç? cam, plastik vs. kullanılarak yapılan bir alet bu ve bu maddelerde kırılabilirler. iphone' un bilmem kaç metre yükseklikten düşürülünce kırılması veya hasar görmesi şaşırtıcı bir durum değil. adamlar çelikten, metalden yaptıklarını iddia etmiyorlar.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25364366/#storyContinued
çok fazla ısındığı gerçeğini inkar edemeyeceğimiz telefon.
benim de sahip olduğum, piyasadaki en iyi telefondur. neden derseniz, iOS kullanmayan bir telefona istediğiniz donanımı ekleyin, yine de o stabilliği ve harikalığı elde edemezsiniz.
mezuniyet hediyesi olarak gelendir. her ne kadar şarjı yetecek mi korkusuyla cepte kablo ile dolaştırsa da multitouch'ına kurban olduğum cihazdır. ayrıca siri uygulaması da çok komik ve eğlenceli.
düğünde takıldığını bile gördüğüm telefon.

halasının oğlundan bir adet iphone 4s.
amerikanın dünyadaki tek güzel şeyi. telefon ötesi.
Patlayan telefondur. sen yükle o kadar özelliği el kadar cihaza elbette patlar. taş olsa çatlar yahu. Müsrifliğin sonu budur işte. Mütevazi bir motor parası verip alıyorsunuz, adamlar yıllardır aynı telefonu şahin doğan serçe gibi satıyor. almayın aldırmayın.