bugün

bir adet 8 gb beyaz olanı turkcellden alınmış olup kutu fatura dahil 11 ay garantili ios 6.1.3 olarak satılıktır. yeşillendirebilirsiniz a dostlar dediğim teldir.
apple'ın şimdiye dek yaptığı en iyi telefonların biridir paslanmaz çelik ve çizilmez cam'ın müthiş karışımı. imalat kalitesi harika, şu pahalı saatler olur ya, o hissiyatı veriyor.

performansı da çok iyi ve bu makinanın herhangi bir konuda yetersiz kaldığını henüz görmedim.

ömrünü doldurduktan sonra satmayacağım, çöpe atmayacağım. 10-15 yıl sonra ikon olacak bu, endüstriyel bir eser olarak anılacak hala işimi gören harika makina
gayet klas bir telefon.

(ikinci el arıyorum. iphone 4 ü olan varsa ve satmak istiyorsa iletişime geçsin..)
Defalarca yere düşmesine rağmen sıkıntı yaşatmamış , gayet de kullanışlı telefon.
kullanmak istemediğim halde şu anda kullandığım telefon. bazı aramalarda öyle oluyor ki sadece cevapla tuşu çıkıyor. kapat- reddet tuşu çıkmıyor.. biz telefonu illa cevaplamak zorunda mıyız ya? Ayarından bişey mi bilmiyorum.. ilgilenmiyorum da..Müsait bi zamanda yeni telefon alıcam.. iphone iphone dedikleri kadar yok.. beni memnun etmedi..
başına neler neler gelmesine rağmen sağlamlığını koruyan telefon. çok sağlam, çok.
gelen çağrıyı reddetmek için; telefonun açma/kapatma tuşuna 1 sefer basarsanız sessize alır, 2 sefer basarsanız gelen aramayı reddeder.
En azından kullanışlı olan, iphone 6dan daha gözde telefon.
apple'ın iphone modelleri arasında en keskin değişilliğie gittiği modeldir piyasaya çıkması'nın üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala en çok kullanılan iphone modellerinden birisidir.
Hala taş gibi çalışan telefonum ömrünü doldurduktan sonra bile satmayacağım, çöpe atmayacağım. 10-15 yıl sonra ikon olacak endüstriyel bir eser olarak anılacak.
5.senesine girerken pil ömrü yavaş yavaş biten güzel telefon. şu sıralar kara kara napacağımı düşünüyorum.
Mxp yenilenmiş iphone 4.
Media markt ta bu isim altında 499 tl gibi bir fiyatı olan telefon gördüm. Nedir bilmiyorum.
Bu entryi neden girdim? *
hala taş gibidir.

saygılar sunuyorum azizim...
Almayın kötü telefon.
2010 yılına damgasını vuran, tasarım harikası cihazdı.

-Dı ama. üzerinden nereden baksan bi 5.5 sene geçmiş. Bazı şeyleri tadında bırakmak gerek.
hayla kullanmakta olduğum cep telefonudur.
(bkz: apple)
En sevdiğim telefondu. 2010 da falan tanışmıştım onunla. Oyunlar oynardım. Kılıflar alırdım. Sonra ios 7 mi ne çıktı. Eman yarabbi telefon whatsapta bile kasıyorda kasıyor. Çok üzüle üzüle terketmek zorunda kaldım onu. Sonraki hiç bi telefonum onun yerini tutmadı tutamaz zaten. Hiç bi çiziği yok. Tertemiz. Kesinlikle telefonda çığır açan modeldir. Onunla birlikte düşüşe geçen samsung gaza gelerek s lerden başlayıp note lara kadar önünü alamadı.
Telefonda nokia dönemi neyse şimdide iphone dönemi o.
Nokia hatırlarsınız böyle ince çubuk gibi telefonlar çıkarırdı. Yok kaydırmalı yan tutulan telefonlar bunların senesi 2006 yani 10 sene önce. inanamayarak nokia modellerini takip etmeye çalışırdık kliplerden falan. Neyse nokiayıda anayım dedim güzel günlerim geçti nede olsa ilk telefonumdu.
dünya teknoloji tarihine "devrim" olarak adını yazdıran telefon.
2010 dan itibaren elimde olan daha dün defnettiğim efsanedir. Efsaneler ölmez derler ama bakacaz.
En sağlam iPhone. Malzemeden çalmadan yapmışlar. Evet.
4 ve 5 iphone serisinin favorisi.e
4 ve 5 iphone serisinin favorisi.e
birkaç müzede denk geldiğim telefon, insanlar eskiden böyle haberleşiyorlarmış demek dedirtmişti.
Telgraftan sonra çok bozdu ortam çok..
yani eski bir apple da olsa sonuçta insan bırakamıyor.
görsel
görsel