bugün

Sadece iphone Logosu Olduğu için Sevilen Ama Şu Sıralar Hiç Güncelleme Almayan Telefon Modeli Tabii iphonenin 7 Kuşak Öncesi.
Whatsapp bile kullanılmayan ürün.
güncel olarak kullandığım cep telefonu. hiçbir sorunu yok henüz. sadece WhatsApp çalışmıyor onun haricinde diğer uygulamalar cayır cayır çalışıyor.
2010 yılının en çok satan telefonu.
40 milyon adet satmıştır.
satış rakamı 50 milyon olan cep telefonu.
kankamın telefonunun s si eksik modeli. iki kere bataryasını değiştirmiştim. vidası çok ince olduğu için bileme motorunda ona özel tornavida hazırlamıştım...
S olanı akıllı telefon tarihinin tartışmasız efsanesidir.
hala sorunsuz olarak kullandığım telefonum.yenileme vakti geldi artık pil ömrü azalıyor.
(bkz: yaran entryler)

Şimdiki ortalama bir telefonun özellikleri çok daha üstündür.

Teknoloji piyasası hep gelişir ve yavaş yavaş sürerler piyasaya.

Senin şimdi 1500 e aldığın bir telefonun özellikleri 3-4 aya 1000 tllik telefona gelir.

O yüzden böyle iPhone gibi ürünler bir süre sonra sıradan telefon haline gelir. Ödediğiniz yüksek rakamlarda öyle kalır.

Biraz inceleme yapıp doğru düzgün bir telefon alın. Ne biliyim Sony Xperia serisidir o dur bu dur bir sürü iyi ürün var.
akıllı telefonların 3310'u.
Yil olmuş 2017 halen bunu kullanan var ya allah akil versin diyorum.
Eski bir cihazdir.
Şirket telefonum, oldukça da iyi durumda.
iphone 4 ün fotoğrafını iphone 4 kulaklığıyla çekmiş.

4'ü bilmem de 4s iphone'un tarihinde yaptığı ve muhtemelen yapacağı en muhteşem telefondur.
Kılıfı göstermek için mi attın amk?
yani eski bir apple da olsa sonuçta insan bırakamıyor.
görsel
görsel
Telgraftan sonra çok bozdu ortam çok..
birkaç müzede denk geldiğim telefon, insanlar eskiden böyle haberleşiyorlarmış demek dedirtmişti.
4 ve 5 iphone serisinin favorisi.e
4 ve 5 iphone serisinin favorisi.e
En sağlam iPhone. Malzemeden çalmadan yapmışlar. Evet.
2010 dan itibaren elimde olan daha dün defnettiğim efsanedir. Efsaneler ölmez derler ama bakacaz.
dünya teknoloji tarihine "devrim" olarak adını yazdıran telefon.
En sevdiğim telefondu. 2010 da falan tanışmıştım onunla. Oyunlar oynardım. Kılıflar alırdım. Sonra ios 7 mi ne çıktı. Eman yarabbi telefon whatsapta bile kasıyorda kasıyor. Çok üzüle üzüle terketmek zorunda kaldım onu. Sonraki hiç bi telefonum onun yerini tutmadı tutamaz zaten. Hiç bi çiziği yok. Tertemiz. Kesinlikle telefonda çığır açan modeldir. Onunla birlikte düşüşe geçen samsung gaza gelerek s lerden başlayıp note lara kadar önünü alamadı.
Telefonda nokia dönemi neyse şimdide iphone dönemi o.
Nokia hatırlarsınız böyle ince çubuk gibi telefonlar çıkarırdı. Yok kaydırmalı yan tutulan telefonlar bunların senesi 2006 yani 10 sene önce. inanamayarak nokia modellerini takip etmeye çalışırdık kliplerden falan. Neyse nokiayıda anayım dedim güzel günlerim geçti nede olsa ilk telefonumdu.
hayla kullanmakta olduğum cep telefonudur.
(bkz: apple)
2010 yılına damgasını vuran, tasarım harikası cihazdı.

-Dı ama. üzerinden nereden baksan bi 5.5 sene geçmiş. Bazı şeyleri tadında bırakmak gerek.