bugün

kulaklık jack’ı 199 tl. Oha ya yuh ya.
ipados sayesinde mouse desteğinin de gelmesiyle canavara dönüşmüş alettir.

Laptop taşımaktan nefret ediyorum. Laptoplara dünyanın parasını vermekten ayrı nefret ediyorum. Ev dışında da klavyeyle hiçbir işim olmuyor ama tablet her zaman boş vakit için avantaj. Taşıması da daha kolay, görüntüsü daha hoş.

Dolayısıyla önerilen apple akıllı klavye veya türevlerini almadım.

Hem inanılmaz pahalılar, hem aletin kütlesine kütle ekliyorlar ve laptop taşımakla aynı şeye geliyor, hem de kullanım ömürleri 2 sene.

En uyduruğundan bir bluetooth klavye ve mouse aldım. Bulabildiklerimin en ucuzunu. Sorunsuz, sıkıntısız destekledi.

Şu an evde desktop, dışarda tablet şeklinde süper verim alıyorum.

Office, mail, çok yüksek oranda oyun olmak üzere çok memnunum. Cod performansı chipi vasat olmasına karşın çok iyi durumda, ipad 7 için söylüyorum bu arada.

Photoshop vs. De destekliyor ve penciliniz varsa grafik konularında da vasatın üstünde.

ipad pro’yu pahalı buluyorsanız düşünmeden 7.jenerasyonu alabilirsiniz.

En önemli şey hafıza için biraz cömert davranmak olabilir, 128 gb’den şaşmayın derim 32 falan bayar adamı.
2018 modelini store üzerinden satın aldığım.

Öncelikle belirtmek gerekirse, ürün fiziksel olarak türkiye sınırlarında yok. Sadece online store üzerinden sipariş verilmekte. Yükselen kur yüzünden erken bir sipariş geçtim ve amerika üzerinden ups kargo aracılığı ile elime bir haftada ulaştı.

Kalemi ile birlikte satın aldım. malûm artık ipad wi-fi ve sim kartlı modelleri de apple pencil ürününü destekliyor. Pro modelinde 120hz yenileme sunan ürün ipad 2018 modelde 60hz yenilemeye çıkabiliyor. Bunların ikisi de çok üst deneyimler, problem yaşatmayan cinsten rakamlar.

Beğendim ve kesinlikle tavsiye ederim. 12 saat ekran açık kalma süresi de cabası.
Candır canandır.
Severek kullandığım teknolojik ürün.
iphone-bilgisayar arasi guzel bir teknoloji ürünüdür.
ipad 2017 wifi mpgt2tu hakkında kiymetli sözlüğümüzde hicbir şey bulunmamaktadir.
arkadaşlar bilen yok mu? içindeki fotolar gitmeden nasıl şifreyi kirabilirim?
Makale okumak icin alicam diger markalar cok iyi daha ucuz ama apple mini 4 e şans vericem. Sirf meraktan gotumuze kazigi cakacaz.
4GB belleğe sahip olan profesyonel kullanım amaçlı tablet.

http://edevat.technology/...-sahip-oldugu-kanitlandi/
Uzun bir yolculuğa çıkıyorum. Şehirden uzak, sakin bir yer. ipad'ime sıkıldığım zaman oynabileceğim güzel oyunlar insirmek istiyorum. Şehirden uzak olunca insan ne kadarda büyük olursa olsun çocuk gibi eğlenmek istiyor... Yarış, spor vs.., her tür olabilir, önerileri olan yazar arkadaşların mesajlarını bekliyorum.
2015 satışlarının düşeceği ve apple ürünleri içindeki önemi giderek azalacak olan tablet.

http://edevat.technology/...etkileyecegi-dusunuluyor/

(bkz: Kanibalizasyon)
almam gereken urundur.
bir pc değildir. bir netbook kadar bile değildir. o kadar ki bu aptalca olan ve pc denilen alete birşeyler atabilmek için başka bir pc ye bağlayıp itunes vs asasasasasasa. amk dünyanın en saçna aletlerinden biridir. yok bankacılık işlemlerimi yapıyorum yok oyun oynuyorum diyenlere bakmayın. ne oynuyon amk 2 kol bağlayıp da pes mi atıyon sanki?

ulan flash bellek bile bağlanmıyor koduğumun aletine. sen neden bahsediyorsun ?
bana "tablet alacaksan git ipad al!" dedirten üründür kendisi. ya gider samsung'un şu hem tablet hem de cep telefonu özellikleri taşıyan akıllı telefonlarından birini alırsın ya da ipad alırsın. biraz fazla para ver iyisinden olsun. dizüstü bilgisayarların bile artık ağırlık yaptığı düşünülmeye başlanmışken geleceği parlak olan teknolojik ürünler bunlar. ipad sahibi değilim, şu an için olmayı da düşünmüyorum fakat son zamanlarda ben bile laptopu masanın üstünden kaldırıp yatağıma almaya üşeniyorum. balkona taşımaya üşeniyorum, kucağıma alıp kullanmaya üşeniyorum. benim bu zamana kadar laptop kullanmamın sebebi performans ve ekran büyüklüğüydü bu yüzden vazgeçmiyorum laptoptan. yenisini alacağım yakın zamanda, yoksa ben de gider ipad alırdım. gelişen teknolojiler insanları oldukça tembelleştiriyor o da ayrı mesele.
Hiçbir şekilde donmaması,büyük ve parlak ekranı ile müthüş bir deneyim yaşatan alettir. ios işletim sisteminin getirdiği bazı sınırlılıklar dışında da oldukça kullanışlı ve basit bir alettir. Androidli telefonlar ve tabletler gibi naz yapmaz, istediğiz işi istediğiniz zamanda, saniyesinde yapar.
iPhone aldıktan sonra yüzüne bile bakmadığınız alet.
Akıllı telefon sahibiyseniz sim kartlı modele almanıza ihtiyaç yoktur. Ayrıca tablet konusunda rakipsizdir. Alternatifi vardır. Alternatifleri olmasına karşılık açık ara piyasada liderdir. Şahsımcada tablet alınacaksa tek seçim tercihi iPad'dir. iPad ve diğerleri vardır. Diğerlerine ise hiç bulaşmayın.
Akıllı telefon sahibiyseniz sim kartlı modele almanıza ihtiyaç yoktur. Ayrıca tablet konusunda rakipsizdir. Alternatifi vardır. Alternatifleri olmasına karşılık açık ara piyasada liderdir. Şahsımcada tablet alınacaksa tek seçim tercihi alternatifsiz iPad olmalıdır.
çok özen göstermemeniz gereken alet. sonuçta bu aleti yanımızda götürmeyeceğiz. başlarda özen gösterdiğim için yok aman düşmesin aman tozlanmasın falan anasını siktim aletin. neyse ki kasko yaptırdığım için ekran beleşe geldi.

edit:cihaz ipad 4.
yalnız iphone'unuz değil modem özelliği olan herhangi bir cep telefonunuz varsa ve sınırsız olmasa da insan gibi yetecek derecede internet kullanıyorsanız sim kartlı olanını almayın çünkü gerek yok. iphone ile yan yana geldiğinide hotspot ı açın ve iphone un internetine bağlanın. internete doya doya girin.
Eğer iphone unuz var ise ve sınırsız internet kullanıyorsanız sim kartlı olanını almayın çünkü gerek yok. iphone ile yan yana geldiğinde hotspot ı açın ve iphone un internetine bağlanın. internete doya doya girin *
Diğer Apple ürünleri gibi uygulamaları çok hızlı açan , oyun performansı şahane, takılma, donma nedir bilmeyen harika alet. 1 sene önce 4. Nesilini kullanmaktayım. Bankacılık işlemleri , online tv ve film izleme, internette gezinme, makale okuma, oyun oynama gibi bir çok işi keyif ile yapabileceğiniz teknoloji harikası, bağımlılık yapan cihazdır. Ekranı ve kasası 1.sınıf kalitedir, sağlamdır, kolay kolay zarar veremezsiniz. MP3 ve video dosya yüklemenin zor olması ve de arttırılamayan hafızası, olumsuz yönleridir.
ekran kilit şifresi defalarca yanlış girildikten sonra bloke oluyor, açılmıyor, açamıyorum, yardım edin lan !
Sözlüğe entry girmenin, deveye hendek atlatmaktan zor olduğu pc.
ipad 3 serisi 32 Gb , 4g serisini Rusya'dan aldım . gayyet uygun bir fiyata . Ama halen daha çözmedim ben bu aleti , lanet olsun o kadar çok şey var ki kafan allak bullak oldu . Bu olaylardan iyi anlayan birileri var ise pm ışığımı parlatsın . Bu arada ekran görüntüsü (retina ekran ) gerçekten işe yaramış . görüntü kalitesi harika , piksellerin hakkını veriyor , Pil ömrü gayet yeteri şekilde , kamerası ise çok iyi tabi arka kamerası . Görüntü olarak çok iyi fotoğraf çekmekte . Ama ön kamerası pek işe yaramaz .