bugün

yanından bir kız geçerken telefonla sex hakkında konuşmak.
buzdolabının fişi çekilir. içi tamamen boşaltılır. buzdolabının kapı açıldığında yanan ışık kısmı sökülür ve kablolar birbirine temas ettirilir. büyük bir tüp alınır aygaz ipragaz fark etmez. buzdolabının içine gaz çıkaracak açık şekilde konulup buzdolabı kapısı kapatılır. fişi takın bir kaç saat sonra gelip buzdolabının kapısını açmanız yeterli olacaktır. ama dikkat edin başkası açmasın yanlışlıkla. planlı bombalı saldırı sonucu adam öldürmekten müebbet yersiniz. bir filmde gördüğüm tekniktir.
odanız hava almasın.

gazı açın ve mışıl mışıl uyuyun.

acısız, huzurlu bir ölüm.
bileklerinizi dikine kesin, kesin çozumdur.
bu kadar emeğe gerek yok, git tüp bul, bilmem ne. fare zehri için, kesin çözüm.
malzemeler: kaynar su, tuz, leğen, neşter, ilahi cd'si

1. derinizi neşterle baştan sona soyun,
2. leğeni (2x2x2 m ebatında) kaynar suyla doldurun,
3. leğene 10 kg tuz atın,
4. ilahi cd'sini açıp sesini sonuna kadar getirin,
5. şehadet getirip kaynar suya bodoslama atlayın ve çığlıklar içinde yavaş ölümün keyfini çıkarın.

not: eğer bu yolla intihar edilirse cehenneme girme tehlikesi azalır.
ızdıraplısını seçecekseniz öleceğinizi garanti altına almanızı öneririm. yoksa böyle olursunuz :
http://www.mynet.com/habe...p-olmeyi-bekledi-474058-1
fenerbahçeli olmak, insanı kalpten götürür vesselam.
arabanız var ise çok hızlanın ve en az 200 km de mümkün ise 250 km de iken arabanızın el frenini çekiniz.

öldünüz. alttan kefeninizi giymeyi ve intihar notunuzu yazmayı unutmayınız.

hayde iyi gebermeler size.
Aklıma şu fıkrayı getirmiş olan ölüm şekli.

Temel uluslararası bir çeteye girmiş ve yakalanmış

Ingiliz, Fransız ve bizim Temel çetenin elebaşları. Sonunda hakim kararını açıklamış: idam.

Fakat yabancı olduklarından dolayı idam şekillerine kendileri karar vermeleri soylenmiş. giyotin, elektrikli sandalye veya asılma.

Fransız, "Ben asil bir soydan geliyorum, bu yüzden giyotin rica edeyim" demiş, "tamam" demişler, giyotini caliştırmışlar,
O da ne! Bıçak Fransız'ın kafaya on santim kala takılmış, Fransiz idamdan yasalar gereği yırtmış

"Sıra Ingiliz" de demişler, o da "Ben de asilim, bende giyotin istirham ediyorum" demiş, işin ilginci giyotin yine takılmış, Ingiliz de yırtmış.

Sıra Temel'e gelmiş, "Ula hamsi kafalular, ben asil masil deyulum, hemide sizin giyotin bozuk, ikide birde takiliy, en iyisi siz beni asın" demiş.

(bkz: fıkrasına gülünmeyen adam)
(bkz: giyotin)
(bkz: elektrikli sandalye)
(bkz: asılma)
Nitrojen tanki alip icine atlamak.
en azından mutlu ölmek adına, hızla giden bir motosikletin çıldırışı ile olabilir. ***
cehennemde yerini garantileme tekniğidir.
tren rayına atlamak, iple kendini asmak, silahla kendini vurmak bunların arasında yer alır.