bugün

insanın en değerli yanının yani kalbinin sahibinin yanında olması.
küt diye intihar edeceğime, önce kredi vs para bulur bi dünya gezer param bitince intihar ederim ertelemecesi.
Hikayenin sonunu merak etmektir efenim. Daha göreceklerini, yaşayacaklarını, hissedeceklerini "merak" etmektir.
@98 aslında bu gerçeklebilir üçüncü dünya savaşı çıkarsa tüm devletler darmadağın olurken küçük diye bulaşmadıkları san marino birden hey diye orta atlayıp dünya gücü olabilir.

not : yazdıklarımı okuyunca ne hayal gücüm varmış dedim.
kendimi assam, boğularak ölmek en acı vereni onu istemem.

apartmanın çatısından atlasam, benim yükseklik korkum var. başım döner filan. hem aşağı düşene kadar elli kere ölürüm herhalde.

bıçakla bileklerimi kessem, ben kandan çok korkarım, ağlarım çok.

tabancam zaten yok.

hay sikiyim böyle işi.
bir daha ölemeyecek olmak... Bir şairin dediği gibi; ölümün biraraya getirdiği bizi hayat bile ayıramaz.
intihar etmeme nedenlerin bilmem ama 12 yaşındaki bir kız çocuğunun neden intihar ettiğini merak ederim sözlük.
tanım:seviyorum merkez olabilir.
Agactan dusen yaprak bile allahin emri ile dusuyorsa yasamak icin baska nedene gerek yoktur.
(bkz: Umut)
Öncelik inanç meseleleri, sonrası ardında sana ihtiyacı olan birinin olması.
eminim oradaki hayatım daha boktan olacak o yüzden.
''Sıdıka eğer intihar edersen baban seni öldürür.''
(bkz: göt korkusu)
ölümün boş olduğunu anlamak.
ölüm anındaki acı.
Kullanilan antidepresanlardir.
geride kalacak olanlar.
ölmekten korkmak, geride kalan insanlar, ölmek istememek.
O kadar götümün olmaması 10 mmlık glock bile beyni yakın mesafeden dağıtır ışte tüm olay tetiği çekmekte, kağıt hedefler kadar kolay olmuyor.
Hayatın her şeye rağmen yaşamaya değer olması ve bunu anlamak.
Allah korkusunun ağırlık basması ile birlikte, geride kalanların benim için üzülmesidir. Yoksa kim tutardı beni?
inancım yoksa en sadistik satanistik şekilde bu eylemi hayata geçirirdim.

bi sn lan yanlış oldu nese.
Intihar neticesinde V.I.P. Cehennem garantisi ve minik kızım Eslem.
bir türlü ölememek.
intihar etmekten korkmak.