bugün

görsel

Turkish boy araması da yapıyorlarmış. Hiçbirimiz güvende değiliz.
şimdi biz de "rus kızı" araması yapıyoruz diye ruslar bize topyekün sapık yaftası koyup cephe mi alsınlar.
arama sonuçları bile yoklukta gider yapmış.
müslüman kardeşlerimize bak amk.
Din kardeşlerimiz ya ondandır.
çok afedersin bir otele bile gitmeden önce odalarına falan bi bakarsın. ne yapsın adamlar.
Ayrıca güzel kadın anlayışları saçma olan bir millet. Latin girl, slav girl diye arama yapsalar helal olsun derdim adamlar ağzının tadını biliyorlar derdim.
Buzlu camlı amlı capon tavsiye ediyorum.
ilkel tiplerin ülkesidir.
Erdoğana oy veriyorum, hatta yeri geldiğince savunuyorum ama, şu mülteci ve sığınmacı arkadaşlarında artık ülkerine yollanması kanaatindeyim, yoksa bu ülke iyice mülteci ambarına dönecek diye çok korkuyorum, reis bir güzellik yapta şunları gönder artık ya.
o kadar yakışıklılar ki Türk kızları dayanamaz bunlara. eğitimlerinden, yüksek kültürlerinden, ileri zekalarından falan bahsetmiyorum bile...
Bunlar salak aq biz bile aramıyoruz bunlar arıyor.
Nasıl bir yokluta ya da fakirler kontörüm internetim bitmeden turkish Girls yazayım öyle bitsin.
asdaasd. türk erkeğini beğenmeyen kezoların kısmeti açıldı.
internet bağlantıları kötü ve sürekli bağlantı koptuğu için turkish girl yazıyorlar. kısa film tadında ve 144 p video olduğundan öyle arıyorlar internette. onları da anlamak lazım.
artık bunlara neler söyleyip salıyorlarsa buralara bilemedim.
Ardından ülkeye gelip sahil kısımlarına gidip karısına kızına bikini giydiren gavatların kızlarına karılarına baka baka 31 çekiyorlar.

Tecrübeyle sabit.

inanmayan side ye gidip baksın bakalım kumsalda uzanan suriler pakiler ne yapıyorlar.
Beyaz, müslüman ve laik kızlar, siz bu adamları sakak malak diyosunuz ama cidden sizden tutarlılar. Müslüman beyazlara yazılıyolar, size beyaz kadın, mavi göz yetiyo, ortodoks, katolik din min farketmiyo di mi lan hıyarağaları.ahaha