bugün

Şimdi ben de gidip "internetten üzerinden telefon almak" ya da "internet üzerinden dildo almak" tarzı başlık açsam yani internetten alınabilen her türlü ürün adına başlık açsam saçma olmaz mı?Sözlüğü çöplüğe çevirmeyin.Git internet alışverişi ya da kitap başlığının altına gir entryi.
bu işlemi bir kaç kez D&R üzerinden gerçekleştirdim. Aynı şekilde idefix'ten de. Fakat idefix'i önermem. D&R daha hızlı ve daha kaliteli hazırlıyor kargolarını.
Her türlü gidip kitapçıdan almaktan ucuza gelir. Mesela şu an idefix' ten alışveriş yapıyorum. Raf fiyatı 121.70 lira tutarken idefix fiyatı 78 lira. Bundan iyisi can sağlığı. Niçin gidip 50 liraya yakın bir meblağı çöpe atsın bu insanlar bu kadar fark varken?

Akıllı işidir.
bazı durumlarda evet iyi oluyor ama bir kitapçıya ya da sahafa gidip, oranın ortamında olmak, kitapları karıştırmak, dokunmak, rafalr arasında gezmek.. ne bileyim daha çok haz veriyor gibi sanki.
Bir kaç defa almışlığım var. Belli bir miktar üzerinde sipariş verince kargo da ücretsiz geliyor fakat hiç bir şey, gidip sahaf ya da kitapçı'dan gezerek, sayfalarını tek tek kontrol ederek, arka kapağı okuyarak kitap almanın tadını vermiyor.
eğer belirli kitapları arıyorsanız çok daha basit ve hızlı bir yöntemdir.
Kapıda ödeme seçeneği de varsa tadından yenmeyecek bir yöntemdir.
Kitap yurdunu kesinlikle tavsiye ederim fiyatlar gayet makul.nadiren tedarik sorunu oluyor.4-5 defa yaptığım siparişlerde hiçbir sorun yaşamadım.
Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan ama bir D&r tadı veremez.