bugün

doğum günü yazarı.

Yapılan son güncellemelere ve yazdıklarınıza göre, "yeter ki insan olsun" sözündeki insani vasıflara haiz olduğunuz tespit edilmiştir. Bu durumda son çeyreği tamamlamış bulunuyorsunuz.

Yeni yaşınız kutlu olsun sevgili yazar.
sesi kadar kendi de çok iyi bir arkadaştır, teoman esintisi var. tanırız, severiz ve dinleriz.
"Oha amk daha %25 var, dolmadı mı bu insanlık!" şeklinde tepki verdirecek ifade.
Güzel sesli, naif ruhlu yazar.
bana ipne demiş .
(#43056688)
görsel
Edit: karikatürün orijinali “tarkan” ben sadece üzerinde ufak bir değişiklik yaptım
güzel bir nicke sahip yazar.
yalnız mı yaşıyorsun diye sorunca bana ailem ile yaşıyorum demişti. ailesi dediği karısı ve 5 çocuğu çıktı. Çok tehlikeli bir yazar aman aman aman pu pu. Dikkatli olun kızlar.*

Edit: sözlükte yürümediği kız kalmadı kaldıysa da gözünden kaçmıştır
sokak köpeklerine selam vermekle dahil olunan çeyrek kısım.
(#43099248) sözlükte yürümediği kız kalmadığı içün şimdi de erkeklere yürüdüğüne dair birtakım duyumlar aldım. çok tehlikeli bir yazar aman aman aman pu pu. dikkatli olun beyler.*
(#44342373)
görsel
Güzel alternatif rock grubu olur
Arkadaşlar bende bu çıkıy....yoksa?
görsel
Aa n’oldu ya foton gitti yazarı.*
Gördüğüm en güzel nicklerden...
Ya şımartmayın şunu üfff.
like atıyor bazen. severiz kendisini. fav da atarsa daha güzel olur.
Fotonu atarmısın.
Nicki güzel.
Hiç kıskanmadımki.
Keşke benim olsa.
Demek dövülmemi isteyen 3 kişi. Başlık altlarında kadına şiddeti kınarsınız ama iki yüzlüler.
Motoruna ceza yazdırırım dedim diye beni tehdit eden yazar. Hellpp.
Ben seni düşünmüştüm.... Motor tehlikeli diye... Ama sen beni ölümle tehdit ettin....

Gibson anlaşmamıza sadık kal lütfen..
Demek Gibson da tehdit altında...
görsel

insan olmaya ceyrek kala....
(#46486940)
Kuşkusuz gitarıyla misafirliğe beklediğim yazar. Ayhan abi misafir özel serisinden verir burun sağlığı için. Sen de gitarınla, gitarını tutarak gitaranın tellerini titreştirerek bir şeyler, yani gitar çalarsın.
Birgün misafirin olucam.
Sen de gitarı sadece hatunlara çalmadığımı göreceksin puşt.