bugün

elin japonu robot yapıyor biz birbirimizi sikiyoruz.ayıptır ya.
Elini sikmekten iyidir.
harbi yaa elin japonu robot amerikalisi plastik manken bazilarida başka seyler biz hala insan sikiyoruz.
siker.
hemi de ganirttirarah siker.
mi ayrı olursa siker, mi bitişik olunca sikmez.
Ev arkadasimin sozudur.

Dugun gecesinde gerdek muhabbetinde "kanka insan en guzel gununde sikilir mi bu nasil is" demisti. Beni koparmisti.
sıkıldığım ortamda muhabbet iyice boka sarmaya başladığında aniden masaya yumruğu koyup. onu bunu bırakın da beyler. insan insanı siker mi diye soruyorum. amına koduklarım ud girmiş bülbüle dönüyorlar. hepsi bakacak yer arıyor. tavsiye ederim deneyin.
esas soru; insan insanı sikmeden insan olur mu? *
(bkz: siker)
Insan dogasi geregi bunu yapmasi gerekirken bazen tavuklarada yüruyenler var..hatta essege tobe estafurullah
aslında biz de neden hala sikmek kavramı kalmıştır onu anlamam. sikmek ingilizcede fuck'tır mesela. kız için de erkek için de kullanılır. yalın haliyle kullanıldığında hem tekil kişi, hem karşılıklı eylem anlamı verebilir. o yüzden, insan insanı sikmez. sikişirler. evet efenim. işteş fiil olarak kullanalım, karşılıklı olarak yapılsın bu iş. sikmeye, sikilmeye anlam yüklemeyelim !
karşı cinsse normaldir.*
hayvansa anormaldir. insan insana daha iyi.
Af buyurun Anasını bile ...
maalesef sikiyor ve bunu hatta birbirine sevdiriyorlar.
Skerken orasını burasını kırar o derece sker yani. Net.
havada karada s.ker diye düşünmekteyim.
Büyük bir sorunsaldır. Kaçıncı yüzyıldayız, hâlâ birbirimizi sikiyoruz ayıptır.
(bkz: misler gibi)
bunu soran eşek sikti, evet.
insan kendini yalnızca insanda tanır ''Johann Wolfgang von Goethe'' buradan yola çıkarsak belki bir yere varırız .
Bir hewal atasözü.
Çok felsefi bir sorudur. Günümüz filozoflarının cevap vereceklerini sanmıyorum. Ah nerde o sokratesler plütonlar ah ah.
Arada eşek insanı bazende insan eşeği.
Gavurun oğlu marsa gitsin siz hala birbirinizi sikin.