bugün

an itibariyle tersten görmüştürler.

403 hatası
eğlenme konusunda kendilerini aşmış oluşum. sözlük olma dışında, eğlenmek amaçlı canlı televizyon programlarına binlerce mail atmaları ilginçtir, farklılıktır.

ayrıca sözlükte aşırı derecede küfür edilmesi, bu oluşumun eksi tarafıdır. küfür konularında kendilerini biraz olsa düzeltseler, tadından yenmez. severek izliyoruz.
kapanan site inci sözlük değildir. sözlük spotta ki bütün sözlükler gitmiştir. serverda ciddi sıkıntı vardı sanıyorum ve umuyorum ki onu düzeltiyorlar.
tahminlere göre; inci sözlük' e giren kullanıcıların yoğunluğu nedeniyle sozlukspot bile kaldıramamış ve çökmüş bulunmaktadır.
(bkz: altyapı şart)
hey girl com dan yayına devam eden site.
adamlar oraya saldırırken sözlükleri çöktü ya da engellendi onlarda orada kaldılar.
(bkz: ölürken bile güldürmek)

(bkz: hey allam ya)
forbidden ne lan?. harbiden forbidden ne demek olum nasıl kapanır bu sözlük?. açın şunu hayatımda bi boşluk hissediyorum şu an.

--spoiler--
dokunmayın inci'me!! dokunmayın sözlüğüme!!
eğer inci sözlüğün bir entry'sine bile zarar gelir ise, ben, bir ufoyu bile sikmeyen masum koylu ben, gelir sikerim sizi.
siker ve arkama bile bakmadan giderim...
--spoiler--
geri gelmiş sözlük. halbuki heygirl de kalsalar daha güzel olacaktı. *
an itibariyle sozlukspot'un şu açıklamasıyla geri dönüş yapmış olan sözlüktür.

"sözlükspot gittiği gibi geldi, bu gece hostgator denen ecnebi hosting şirketi değiştirilecektir, ecnebi server yöneticileri siz önce sünnet olun!!!"
an itibariyle şöyle bir başlık açılmış olan sözlük,

--spoiler--
hey girl forumunda mahsur kalanlar
--spoiler--

sanki dağda mahsur kalmışlar.
an itibariyle heygirl.com un forumlarına saldıran oluşum.
entry girmekten çok feyz aldığım en makara sözlük. kusura bakmasın kimse ne ekşi, ne uludağ...
inci sözlük herkese ayarı verdi!
lan kafalar güzel ha herkese mi saldırılır.*
10 dakikada 50 entry girebileceğiniz sözlük. çok matrak bir yerdir.
bütün sözlüklerin sonunu getiren oluşumdur. ayakta kalacak tek sözlük..
resmen tarih yazıyorlar. bu kadar aynı kafada insan hiçbir zaman hiçbir yerde bir araya gelmez.

sözlük kapanınca ayrılmamışlar, heygirl forumunda muhabbetlerine kaldıkları yerden devam etmişlerdir.**
tarih yazan sitedir. mükemmeldir su an ara sıra ucuyordur.

-Allah inci sözlügü kutsasin.
yine bozulan sözlük. tam geyik yapıyoruz habire bozuluyor amk.
an itibariyle heygirlü giren sitedir, cok eglenen asiri derecede zeki insanlarin olusudur.(özellikle gece 12den sonra kalanlar)
yazmaktan gurur duyduğum sözlüktür, insanlığın isyanıdır adeta, anarşizmin internet adına doruk noktasıdır.
şukelalardan biri:
- harbi geyik mi lan?
- ne diyosun geyiği bile sikiyoruz.*
--spoiler--
bir üstadimiz demistir ki, sanal alemin dövüs klübüyüz.
--spoiler--

tanım:sanal alemin dövüs klübüdür. evet buyuz lan, sizin islerinizi biz yapiyoruz, lan.
(bkz: yok öyle bir şey)

(bkz: seviyoruz sizi)

--spoiler--
sözlüğümüzü yaşadığı aksaklık sürecinde kıçına kına yakıp göbek atan ekşi ve uludağ sözlük yazarları için el ele tuşup metafizik güçlerimizle onları sikmeye karar verdik.

homoların sözlüğümüze olan kinleri bu olaylarla birlikte daha net görülüyor.
--spoiler--
genç bakış a bakıyorlar. *
yan etkileri pistir. mesela bu sözlükte uzunca bir süre vakit geçirdikten sonra kız arkadaşıma -ne yapıyon lan yarram... diye mesaj atıyordum az kalsın.
(bkz: yecuc mecuc) dabbe 3 filminin de konusu bu site olacakmış.*
bu sözlük için iki ihtimâl var. ya bir yazar multi nick ve en azından 1000 tane nicke sahip. ya da 1000 yazarın hepsi aynı tornadan çıkmış.
sabah 9:40 itibari ile 3000 başlığa ulaşmış zamane metaforu.