bugün

O korumalar devletin verdiği ozel harekat polisleri ya da normal polis, muharrem ince'nin kankası değil yani aveller sizi. Yakın arkadasım da ince'nin koruması ve polis.
Aşağılıkça.
Yusuf yerkel'i "ciğerine yazan" m.ince'nin bu korumayı neresine yazacağını akıllara getiren olaydır.
bok çuvalı gibi attılar adamı amk.
sizin korumalarınız daha güzelini yapmış.

https://www.youtube.com/watch?v=ixNXUibMK00

bunu bide partiye bağlayanlar var, korumanın yaptığı bir durumu partiye mi dayayacaksınız. iyice çirkef oldunuz artık.
abi de top gibi gitti şindi.
çok iyi lan. (bkz: swh)
(bkz: chp lilerin uğramadığı başlıklar)
şaşırtmamıştır.
Muarrremi seven ve onunla sölfi çekilen cehapelinin uğradığı muameledir.

Öyle göze böyle yaprak.

Adama resmen it muamelesi yaptılar. Hayır, adam zaten resmi çekildi, işi bitti, sahneyi terkediyordu. Ne diye fırlatıp attınız ki? işte bunların -fantazi bu ya- başa gelecek olsalar vatandaşa reva gördükleri muamele bu olacak işte.

Zaten açık açık bu millete göbeğini kaşıyan, kıllı kısa bacaklı, bidon kafalı, koyun demediler mi? Şimdi de utanmadan bu milletten oy istiyorlar.
erdoğanın müşaviri soma'da vatandaşı tekmelerken sesiniz çıktı mı? koruma görevini yapmış arkadaş. adam pat diye sahneye atlıyo elinde bıçak mı var telefon mu var ne bilsin. ya başka bir şey olsaydı. koruma dikkatsizliğinin vermiş olduğu panikle adamı iteklemiş. iyi de yapmış. atlamasınlar öyle sahneye falan görmemiş gibi.
akapelilerin uydurmasıdır. ince korumasız pisikletle gezecek seçilince. Seçilmeden mi koruması olacak hadi canım derler.
Adam 80 milyona alay konusu oldu.
Arkadaşları akrabalari ne gülüp eglenmislerdir adamla.
Bir incemiz eksikti.
hadi len diyorum.

erdoğan'ın olduğu bir ortama bir adam fırlasa onu izotoplarına ayırırlardı.
Haha ulan adamı böcek gibi atmış. Ama sorun yok. Sahneden de atılsa, ağızlarına da edilse oylar cehape ye.

Haha böyle koyunsunuz işte.
ince akp'Lilerin kimyasını ince ince doğramaya devam ediyor.

ince'yi bu vatandaşı aramış. özür dilemiş. helalleşmişler.

https://twitter.com/erene...tatus/1001077378465128449
Siz bide rte ye bakın çocuğa yapmadığı kalmamış https://youtu.be/ntc3DJ-flAQ

ince bi kere yerden yere fırlattıysa nolcak adam öldü sanki ne abarttınız. Adam hz ince ile foto çekiniyor o kadar isterlerse ağzına bile sıçabilirer yani.
Cumhur kelimesi halk anlamına geldiğine göre Cumhurbaşkanı halkın başkanı demek oluyor. Eğer sen halktan birine yapılan böyle bir muameleye izin veriyorsan senden değil Cumhurbaşkanı sınıf başkanı bile olmaz Sayın ince.
Soma' da vatandaşı tepikleyen Yusuf Yerkel' ı kuzu kuzu izleyip, çıt çıkarmayan adamların panter kesilmeleri ne güzel dedirtir.
Olum siz var yaaa!!!

Kimin koruması olursa olsun, vatandaşı hırpalamanın affedilir yanı yoktur!
Gereken yapılmalıdır!

Lakin oyum elbette ki M. ince' ye...
koruma heralde sahneye fırlayan abiyi kendine yediremedi, m. ince arkasını döndüğü gibi adamı tutup sahneden fırlattı, nasıl olurda benim gözetimimde sahneye çıkarsın diye içerlenmiş gibi algıladım ben.

hayır adam özür de dilemiş daha ne yapsın? koruma da görevden alınmış galiba.
muharrem başkan böyle oyunlara gelmezzz.
Kendini bilmez densizdir , bizi muharrem bağlar , koruması değil . Kulağı çekilmiştir emin ol .
adam daha cumhurbaskani olmadan boyle korunuyor, eskaza cumhurbaskani falan olursa allah millete yardim etsin.
görsel
o bıyıklar sayesinde atıldığı andan itibaren pır pır uçmuştur.