bugün

vatandaşın geçiş üstünlüğünü gasp
ederek insanların hayatını tehlikeye atıp aracıyla gittiği her yolda inadına emniyet şeridine giren yavşaktır.
sağındaki kocaman egs tabelasını görmezden gelip sikilmek isteyen yavşaktır.
bir hastanın, ölüm döşeğindeki bir yaralının belki de yaşam hakkını gasp eden yavşaktır.

hiç üşenmem her istanbula gittiğimde emniyet şeridini kullanan yavşakları polise ihbar ederim. daha bir kere de 350 metre ötede, emniyet şeridini, şu polis fılaşını kullanan yavşakları polise hesap verirken görmedim.

halk boş vermiş, polis boş vermiş. ben napayım amk bu dandik memlekete, ancak beddua.
kuru kazığa oturtulup, karşısında yenilen çekirdeğin kabuklarını da yüzüne tükürülmesi gereken yavşaktır.
Ay sonu kol gibi girecek olan cezadan habersizdir.
adı üstünde yavşaktır. yanından geçerken hafiften dokundurup, yolun dışına çıkarılması farzdır.
amına koyulası akılsız sürücüdür.
Motorlu polisi görünce inceden araya sızmaya çalışan ittir. Dün bir tanesini almadık öndeki abiyle şeride. Düştü polisin kucağına. Gitti kuzu gibi ödedi cezasını.

Çoğafedersiniz ama tam tanımı bence şu;

(bkz: Amın oğlu esteban)
sinyal vermenin anlamını önemsemeyen, önündeki 20 araçlık konvoyda her arkasındakini sıkıştırıp selektör atarak rahatsız eden. o yol sadece onunmuş gibi davranan yavşaktır. bir izne geldim türkiyeye yıl boyu küfür etmediğim kadar küfür ettim.
kerizdir.
istanbul a ilk gittiğimizde bu insanlar mal mı lan burayı niye kullanmıyorlar deyip üzerimize aldığımız yavşaklık. hayret ki ceza meza da gelmedi. istanbul insanı aptallaştırıyor gibi yorumlar bile yükselmişti arabadan. *
eds'ye yakalanacak olan zik kafalıdır. önünü keserim, geçirtmem. beklesin göt.
Cep telefonuyla fotoğrafı çekilip emniyete bildirilesi yavşaktır. 600 küsur lira ödesin bakalım bir daha giriyor mu..

emniyet şeridinden gelen varsa aracın sağ kısmını gelen aracın geçemeyeceği şekilde şeride yanaştırıyorum. baya kuduruyor amına koduklarım ahuaha.
dünyanın en zeki kişisidir kendileri. orada boş şerit dururken bu salaklar niye kullanmıyor der gulerler bizlere. adam haklı. Allah asıl bize akıl fikir versin. orada bir boş şerit var adı emniyet şeridi. yani trafik yoğunken oradan emniyetle gidebiliriz. o şerit o yuzden konmuş oraya.

salak olmakla kalmayıp birde o şeridi kullanmayı akıl eden zeka küplerine yavşak diyoruz. Hem salağız hem üste çıkıyoruz yani. bu kadar salak olunca tekrar benim şeridime geçebilmesi icin o guzel kişiye yolvermeyide akıl edemiyorum tabii. naparsın salaklık dizboyu. olacak o kadar.