bugün

ilk buluşmada ''ne yapmak istersin ?'' sorusuna ''midye, bira yapalım mı ?'' yapalım diye karşılık veren kızdır. candır o can. ilerleyen saatlerde hadi bir de kokoreç ezelim derse dadından yinmez.
ikinci buluşma nikah masasında olur efendim o derece.
bize denk gelmeyendir.
hemen elinden tutularak nikah dairesine götürülmesi gereken kızdır. öyle derinlemesine tanımaya gerek yok.
üzerine bir ev tapusu yapabilirim.

ama yatakta da hırçın olması lazım.
inanılmaz kızdır. Bence yok böyle bir kız, ömrüne ömür serilir, hayatın adanacağı kızdır. Böyle bir kız için yapamayacağım hiçbir şey yok.
söz konusu midye olunca gerisi teferruattır.

edit: erkeğim ben.
(bkz: rüyAlar kızı)
Bir daha ki buluşmaya gidilirken, mekan ile daha önceden anlaşılmış ve içine yüzük konulmuş midyenin takdim edileceği kız modelidir.
günümüzde her 10 kızdan yedisi.

neden abartıyorsunuz olum bu kadar. hiç tanımadım ıyyy midye ne .s diyen kızı. bira sevmeyenler oldu yalan yok.
ağzının tadını bilen kızdır.
Evlilik teklifi almayan kızdır.
abartılmaması gereken kızdır.
izmirli kız olabilir. çok duyarsınız 'kordonda midye bira yapalım mı çimlere serilip? güneşin batışını da izleriz' falan filan.
yoklukta mısınız la yok nikahı basarım bilmem ne? git evlen bir izmirli kızla madem böyle kötüleyeceğine.
geri çevireceğim tekliftir. çay sigara yapalım mı diyen kız yeğdir.
bi de lacivert seviyosa, karşılık olarak, " gel bi de götümü sik " denilebilir.
ağzının tadını bilen kızımızdır. ağzından bal damlıyor denir ya, daha bu işte.
Candır. Hemen sevilesi kızdır. aşık olunası kızdır.
Derhal evlenilmelidir.
O benim de işte. Bu kadar abartılacak bir durum değil bence.
günaha davet eden kızdır. uzak durulması tavsiye edilir. (bkz: mülayim mode on)
ben içmiyorum şeklinde cevap verilesi kız. içmiyorum ulan. ha aşık olduğum kızsa içerim tabi. *
midyeler kusturana kadar alınırsa ve sadece kız yiyecekse ben olabilirim efendim bira çok lazım değil.
sayesinde birçok bok boğazlı yazar tanıdığım kızdır. midye bira arkası sarı sekiz, ulan bütün mesele kızı ayıklamak yoksa evlilik falan hikaye.
edit: bir zamanlar ki kendimden biliyorum.
Yoktur böyle bir kız.
kesinlikle ben olabilirim. burger'a gitmekten daha romantik kesinlikle, lezzeti söylemiyorum bile.