bugün

senden sıkıldım artık ayrılalım demek istiyor olabilir.
diğer açıdan bakacak olursak, sevgilisi tarafından terk edilmekten korkan elemanın cümlesidir. çıkış yolu aramaktadır.
ayrılmak istediğini kibarca belirten sevgilidir. zorlamaya gerek yoktur. anında ayrılmak gerekir.
ben ayrılıyorum bak haberin olsun demenin kibarcasıdır. önceden haber veren insaflı sevgilidir.
iliski ile sirk arasindaki beklentileri birbirine karistiran, kasinan sevgilidir.
hayatına farklı renkleri sokuşturmaya başlamış aynı zamanda ayrılmaya zemin hazırlamaya çalışan sevgilidir, çok çalışır çok.
gömlek değiştirme vakti gelmiştir. pardon, "sevgili" diyeceketim. gerçi ikisi aynı şey, di mi?
muhtemelen canı sıkılmıştır. birlikte güzel bir tatile çıkın, şöyle bol otostoplu, ağustos böcekli vs.

olur da sağ salim geri dönebilirseniz hayatınız boyunca bu lafı duymazsınız.
siradisi bir sey yapmanizi istiyordur. agzina kurekle vurabilirsiniz mesela. tabi bu isin tasak kismidir da o sevgili kacar hafiz.
"bundan sonraki yaşamımızı amuda kalkarak sürdürelim. " diye cevap verilesi sevgilidir.
kendisine masa önerilir. ayrıca;

(bkz: sevgili ile diyaloglar/#16631220)
ani bir hareketle oracıkta çok afedersiniz götünden ilişkiye girilmesi gereken sevgilidir. al sana heyecan, al sana adrenalin.
Ayrılmak istiyordur, uzatmayın.
muhtemelen tokmakta sıkıntı çeken kadındır.
kafasından tutulup yerde sürttürüldüğü anda sıradanlıktan cıkacaktır.
kız olsun erkek olsun saçını başını yolmak gerekir.
klişede boğulmak üzeredir, bırakın boğulsun bence, böylelerine prim veril,memeli..
her gün bulgur yeyip her defasında çoşmayı bekleyen biri olabilir. bu böyledir, belli bir zaman sonra ilişki raya oturur, o ilk gün olan sıcaklık olmaz. çünkü artık kaşarlanmışsınızdır. sonuçta her şey eskiyor, sevgi de öyle. o ilk gördüğünde duyduğun heyecan, öptüğünde yüzünde oluşan hafif kızarıklık olmuyor. artık hunharca yiyişince bile o masumiyeti görmüyorsun. maalesef durumlar böyle.
Hayir napmak lazim? Biraz daha adrenalin pompalamak icin yamac parasutu esliginde agzimizda gul varken siir okuyarak gozlerine bakmak lazim.
Diiit ayrilik canlari calmaya baslamistir.