bugün

Çok zekidir.
Bizi sevmeyen ölsün. Bizsiz hayatın tadı mı olur be.
ikizler burcu insanları ve diğerleri....
kendimizi ifşa edip eksilenecek değiliz.
En uzun süreli ilişkimi yaşadığım kız arkadaşım da benim gibi ikizler burcuydu. Çok iyi anlaşıyoduk, seyrek kavga eder hemen her konuda uzlaşırdık. Yani 2 haftada bir ayrılmasak Birbirimizden çok da uzaklaşmayacak ve muhtemelen birkaç yıl sonra evlenecektik. Ama birimiz sevinince o kadar aşırı ve saçma sapan seviniyodu ki diğerimiz buna anlam veremeyip aptalca buluyordu ve şeytan olduğumuz için de birbirimize aptal gibi baktığımızı da anlıyor ve demin bahsettiğim gibi ayrılıyorduk. Üzüntü durumunda da aynısı oluyordu. Biz baskı altına aldık diyebilirdik ama baskın gelme huyu olan bu burç istediği olmayınca ilişkiyi bitirmekten de imtina etmez. Yani kolay alışır zor vazgeçereiniz efem uzak durunuz.
Dengesizlikleri biraz fazladır.
Adından da anlaşılacağı üzere ikiz karakterlidir. iki yüzlüdür. Bir anı, bir anını tutmaz. Son görüldüğü yerden geçilmemesi gereken burçtur.
Surekli iki yuzlu kotu insanlar olarak bilinseler de saftirlar ve kimseye kin güdmezler.
kaç gündür entry girilmiyodu gönül koyuyoduk.
ulan çok karizmayız ya.
Kadınları güzel, erkekleri yakışıklı olur. ve her iki cinsinde ortak özelliği zeki olmaları.
(bkz: kendimden ve bir arkadaşımdan biliyorum)
Hayatımda bu burç kadar iki yüzlü bir burç görmedim desem yeridir yani aman dikkat.
Ya hepsini sikeyim hepsini. Böyle lanet bir burç yok.
yavşak burcu olarak da bilinir.
Çöp oğlu çöplerin tamamını bir araya getirmiş astronomik pozisyon.
Özellikle erkeklerine bulaşılmaması gereken burçtur .
Ömrüm bunlara söylenmekle geçti. Sonra bir baktım ay burcum ikizler. ilahi adalet bende çok hızlı.
kadınını bulmak zor. bulunca ne sevilir be. bi denk gelmiyor ki :(
Bu kadar çift karakterli bir burç daha görmedim ben ömrü hayatımda.
Kesin len. Siz çok mikemmelsiniz sanki.
ben mikemmelim çünkü balık burcuyum.
Elime bazen kürek alıp kafalarına kafalarına vurasım geliyor o derece.
karar verme mekanizmaları virüslü sanırım :( en yakın arkadaşımdır kendisi, severim!
Benim evet sorularınızı alayım.
Mensubu olduğum burç.
Söylediğimde herkes ığğğğğğ dite ses çıkartıyor ama nedenini anlamıyorum.
ikizleri sevmeyenlerin kendileriyle yüzlestiklerini düşünüyorum artık.
Bize ithaf ettiğiniz o şeyler sizden çıkıyor. Anlayın artık bunu.