bugün

Arkadaşlar sürekli rastlıyorum
Köpük köpük oluyor pisuvar.
Sebebi ne olabilir
görsel
1) dik açıyla işemek

2) enfeksiyon

ikinciyi doktor bilir.
Enfeksiyon olsa yanma olurdu bence. Yanma yok. bu köpük fazla mi. iş arksdaslarina gösterdim. Bizde yok diyorlar.cidden telaslandim.
az su içmekten kaynaklanıyor olabilir. su iç su. bol su iç. sabah kalkınca, yemekten önce, çaydan önce, öğle ikindi akşam gece, su iç..

böbreklerin s.o.s. veriyor..
idrarda protein olduğunu, böbreklerin iyi çalışmadığını gösterir. Derhal ürolojiye görünmeyi gerektirir.

Tabi bu bencesi. Ben de uzman değilim. Bilirkişi de değilim.
Yok lan yok normal.
idrarda köpük olması pek normal bir durum değildir. böbreklerde sorun olduğunu gösterir.
Oraya galeri attım görsel attım değil mi oradan bakabilirsiniz ne kadar çok mu az mı ben anlayamadım Google'a baktım Google'da ki görsellerde daha fazla görülüyor ah dedim benimki ama meğerse ama az veya çok fark etmiyormuş varsa o köpük sıkıntıymış eskiden aramızda Doktorlar vardır şak diye çözerlerdi böyleyken böyle derlerdi veya şuraya git buraya git derlerdi ya şöyle ya böyle yaptı derlerdi artık o da yok ne yazik ki.
pisuvardaki gider suyuna eklenen veya haricen pisuvara eklenen sabun ernet vs gibi maddeler nedeni iledir. hani işedikten sonra suya basıyorlar ya senden önce. o eklenen maddeler orada kalıyor su ile tamamı gitmiyor. akabinde sen gidince idrarının yüzde 90 ı su olan ama kalan yüzde 10 u organik olan maddelerle tazyikle beraber birleşince köpürür.

o görseli de kaldır lan milletin midesi bulanacak kusacak her yere paspas işi çıkarttırma durduk yerde köpüklü..
Asittir o birayı azalt.
Pisuvar temizlenirken durulamayı unutmuş olabilirler.
Kaynımda da aynısı vardı bir hafta sonra helvasını yedik.
Birayı bol köpüklü içmişsin.