bugün

evet istiyoruz ama önce imralıdakini sonra mecliste beslenen köpekleri sonra bütün köpek sevicilerini idam edelim.

sonra bugüne geliriz.
Bunca çocuk tecavüzcüsüne, teröriste, vatan hainine getirilmedi koltuk sevdasına getirilecek.Ne kadar şerefsizler anlamıyorum.
idam teröristler, tecavüzcüler, hdp'liler içinde getirilirse ülkeye çok faydası olur.
darbecilerin hepsi için olması gereken eylem. bak bakayım birdaha tenezzül edebiliyorlar mı.
Halkin barbarligini gozler onune seren replik.
buradan çapulcuların karşı durmasını anlarım. biliyorlar hainliğin bedelini.
ben başkan yaparsam idamdan beter şeyler yapıcam çomarlar dikkatli evet oyu verin.
Şimdi bugün dikkatimi çeken bir durum var. Birincisi idam hangi şartlarda gelecek? ikincisi bir ilahiyatçının kısasda hayat vardır sözü yine dikkatimi çekti. Kaynaklara bakınca Hz. Musa'nın adam öldürmesi olayıyla karşılaştım. Kasas suresi. Tabiki burada kısasın da şartları var. Daha sonra aklıma bir soru takıldı. Madem kısasda hayat var madem Hz. Musa neden kaçtı?

ikinci durum meydanlarda şiir okunması ve arkasından idam seslerinin gelmesi. Şiirle idamı hiçbir zaman yan yana geleceğini düşünmedim.
Seçmenin ilk isteği idam değil mi? Ne manidar... korkunç. Tek kelimeyle korkunç.
Kana susamis bir grup mal toplulugun acik beyani.
Teröristler sapıklar pedofili hastaları darbeciler suçsuz yere adam öldürenler idam edilmeli siyasi suçlulara ise idam cezası uygulanmamalı bu geleceğimiz için daha iyi olur.
Ulan gözümü açar açmaz sözlükte karşılaştığım başlıklara bak!

birisi antalyada 3 buçk yaşındaki kızına tecavüz eden baba
diğeri adanada 4 yaşındaki çocuğun tecavüz sonucu ölmesi..
daha iki gün önce de köpeği bağlayıp tecavüz eden bi şerefsiz vardır başlıklar arasında.
Sapıklar pislikler zorbalıklar diz boyu.
Ne boktan bi yere gidiyo bu memleket bu dünya!

Şiddetin kadını erkeği canlısı cansızı insanı hayvanı kalmadı artık.

50 yaşındaki adama da 30 kişi tecavüz ediyorlar 40 günlük bebeğe de 80 yaşındaki nineye de. Evet evet bunların hepsi doğru.

insan bile demek istemiyorum ama ne yazık ki bunu yapan insan. insanlık çığrından çıktı. Buna hala el atmayan devlet suçlu. Buna hala baş kaldırmayan biz suçluyuz.

orospuya verecek parası yok diye sokakta top oynayan cocuğu tecavüz ede ede öldürüp gömen yaratıklar var ve hala ayaklanıp adalet istemeyen bizler varız.

idam da yetmez eski usul işkenceler gelsin acı çeke çeke gebersin bu itler.

Bu mu ulan sizin medeniyet dediğiniz laiklik dediğiniz.

Artık 'idam neymiş geri kafalı mısınız yia' diye ortada dolaşan tipler görmekten midem bulanıyor. Kör müsünüz siz bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasından bi kurtulun artık ulan.

Assın kessinler bu adileri yaksınlar diri diri taşlayarak linç ederek öldürsünler. Bi oh çekelim artık.

Ulan bi insan canının bedeli 2 yıl 3 ay mı??

Her gün haberlerde şiddet görmekten cinayet taciz tecavüz istismar görmekten bıkmadınız mı.

Bi ses çıkarın bi tepki gösterin ya. Haberi izlerken adamın anasına küfredip ertesi gün hayatına devam etmekle olmuyo işte.

Sosyal medya bile ayaklanmıyo artık alıştık çünkü hepimiz sıradanlaştı. Hashtag açalım yürüyüş yapalım grev yapalım ne bok yiyosak yiyelim ama bi çare bulalım artık yeter.

Daha fazla bebek daha fazla masum bu sisteme kurban gitmeden dur diyelim!