bugün

artık sıkmaya,kabak tadı vermeye başlamıştır.

icardi siksin sizi yazarlar. evet söyledim üzgün de değilim.

-diğer başlıklarda fikir özgürlüğünü,insanın insana yaptığı saçmalıklardan yakınırsınız ama aynı boku yersiniz.

çok rica ediyorum sevgili yazarlar. burası sizin 5-10 kişi toplanıp whatsapp grubunda goygoy yaptığınız,discord sunucusunda lak lak yaptığınız bir yer değil. bırakın insanlarla uğraşmayı sözlüğü bir tık daha iyi bir yer yapmaya çalışın.

güzel başlıklar açın,sizlere bizlere birşeyler katacak şeyler yazın.sol frame'de gündem ile alakalı vb şeyler görelim.

sabah 09.04;

sözlüğe giriyorum bakıyorum ne var ne yok diye aptal aptal şeyler.

-yok icardinin vedası,yok icardi silik olsun,icardi suya düşsen batmazsın. tamam amk en komik sizsiniz.

sözlük iyi bir yere gelsin mod'lar göreve.saygılar
Bıktık cidden. Silik olsa da kurtulsa sözlük
O başlıkların altına ardı ardına aynı cümleleri içeren en az 10 entry girerek kendi hortlatıyor. O yüzden silinse de o başlıklar da sol frame e gelmese.
Haklı başlıklardır.

icardi malum kişi değil bu arada. Onun taklidini yapan birisi.

Az sonra silerim.
Karısıyla ilgili başlık açıyorlar ayıp yani.
--spoiler--
icardi siksin sizi yazarlar. evet söyledim üzgün de değilim.
--spoiler--

icardi onları sikse hoşlarına gider, Emin ol. Çünkü onlar ibnedir.
Cidden sıkmış başlıklardır. En azından empati kurun, ben aynısını size yapsaydım hoşunuza gider miydi ?
Bir salın da rahat rahat yazalım sözlükte.
cumhurbaşkanına tapanlara ses çıkmıyor altı üstü bir galatasaray taraftarı, oyuncusunun adını nick yapmış. kendince takılıyor. çok mu ? eleştirilerine saygu duyarsınız veya duymazsınız o ayrı konu ama eleştiri herkesin hakkıdır. edit : beşiktaşlıyım.