bugün

james hetfield'in özlü sözüdür. lulu albümü zaten bir sıçıştır bence. adam şarkıda i am the table diye bağırıyor. gülmemek elde değil
11. Nesil 14 yaşında kendi nick altını giren abilere gittiğini sandığım liseye yeni geçmiş akpli velet yazar.

Pilav yiyor musunuz abicim ?
Geleceğin abilerinden, gönlü fakir yazar.
(#24793622) benim merak ettiğim, bu yazar arkadaş 500 yıl öncesinin hıristiyanlarını görse ne düşünecekti? Yani daha doğrusu onların pislik akan hallerini görünce, yıllarca yabanda kaldıkları için banyo yapamadıklarını düşünürken, aslında şehirlerde yaşadıklarını ama banyo yapmayı bilmediklerini ve taharetlenmediklerini öğrendiğinde şaşkınlıktan ağzı kaç karış açılacaktı?

ekleme: mesajla cevap geldi. sadece sayıyla 3 yazmış. * * *
hoş gelmiş eski arkadaş. iyi yazmalar...
trollemenin dibine vuran yazar.
beni seri artılayarak anlık bir korku ve tedirginlik yaşatmış yazardır. yeniyiz daha oğlum bilmiyoruz böyle şeyler, bir anda 25-30 bildirim görünce aklım gitti, bir şey oldu sandım.
nick6 kasmaya çalışan arkadaş.

--spoiler--
bundan sonra entry gireni siksinler.
--spoiler--
haxball kankisi.
Bir masadan beklenmeyecek bir seri artılama potansiyeline sahip kanatlı masa, cennetten düşmüş resmen canım canım. *
trolldür kendileri. şu an bu entry girerek ona yardım ediyorum ama, bilin istedim.
Aşırı güzel biridir.
büyük ihtimalle oytunkaran' ın fakesidir. eğer değilsede çok benziyor oytun' un trollüklerine yaptığı trollükler. her neyse sonuç olarak trolololololol' dür.
odun yazar ! ben demiyorum, kendisi demiş ! masayım diyor, masa neden yapılır ? odun !
vasat düzeyde haxball ı ile abi ben tek olucam sizi yenicem diye gaza gelmiş ve nev i şahsıma münhasır kavisli şutlarından nasibini almış yazar.
haxball'da karşımda vurma abi diye yalvaran yazarlardan sadece biri. diğeri üst entry'deki arkadaş.
(bkz: #24909247)

bir din olarak arapça..
(bkz: james hetfield)
--spoiler--
dünyanın en zengin ve kutsal dini olan arapça olması şartıyla mantıklı önerme.
--spoiler--

din dediği kabak gibi ortada iken "din değil dil dedim" diyen şaşkın yazar. arapçayı din de yaptınız ya ben artık ölsem de gam yemem. ondan sonra gazze katliamına sevinenlere kızıyorsunuz.
görsel
Adam kürtlere kürdan diyerek resmen sözlükte kendi kendine eğlendiğini ispat etmiştir.
seveni olan yazar. seviyorum.
Saçma teorilerle popici kara cahil bir arkadaş.
Az önce seri artı oy veren melegim olmuştur. Lan masadan melek mi olur, melek dediğin taş gibi olur. Hişş, artilama lan. Evet.
Ahahahahahaha nickine bayıldım yazarı.